Бентливуман• 30 сентября в 14:45
Розвели квартиранти.
Майже, рік у мене орендували квартиру два друга. Ось один виїхав за кордон і я почала активно шукати до нього на підселення. Важко знайти окрему людину. Частіше шукає сім´я, або друзі, або подруги, а от окремо людину, до зовсім чужої людини в квартиру виявилося ще тим квестом. По термінах пошук зайняв три дні. Мій квартирант сказав, що навіть якщо не вдасться знайти, то батьки будуть оплачувати другу кімнату, бо зїзджати він не хоче, йому все подобається. І тут телефонує хлопець, того ж віку, що мій орендар. Домовилися на перегляд, але уточнив, чи можливо вставити замок в двері його кімнати, бо має дорогу техніку. Я погодилася. Йому все сподобалося, але попросив комп´ютерного стола. Я також погодилася. Він так наполегливо хотів його обрати сам, що я не стала заперечувати. Сказав, що стіл буде в межах 3000 грн і чек він мені скине. Ок. В день заселення він купив стола і скинув фото як все облаштував. Можливо, через це на наступний день мені підтягнулися різні варіанти комп´ютерних столів. Але поки історія далі.
Я приїхала в день заселення з тортиком для хлопців. Ми поспілкувалися. Він скинув мені кошти за мінусом 2400 грн вартість стола. Але я ніякого чека не просила і навіть не думала про те. На наступний день мені в браузері підтягуються комп´ютерні столи і саме цей стіл за ціною 1750 грн. Я телефоную щоб скинув чек. Але він його що? Правильно. Загубив! Потім я сказала, що не потрібно з першого дня займатися такими справами, це дуже неприємно в низько. Але виявляється, що все чесно, бо це збірка і доставка. WTF??? По перше ми не домовлялися про такі послуги, а по друге, подивіться на цей стіл, яка нафіг збірка? До речі, мій перший квартирант був в курсі всієї цієї схеми і від цього мені ще сумніше.
Я була не проти дорожчого, я не перевіряла ті чеки. Я повірила людині.
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Якось неприємно так.
Щоб робили на моєму місці?
Теща дочки• 30 сентября в 16:05
Ответ дляСиренькая
Автор просто без досвіду. Той, хто давно здає квартири, взяв би б/в на олх за три копійки і не купував би новий стіл за дорого.
как наш арендодатель прожженый, ремонтировпл бойлер сам, потому что жлоб. он в итоге не смог. отвез мастеру. итог: с грудничком без горячей воды мы были две недели. а муж помогал и снимать и вешать потом его. или ходил показывал квартиру без нас. хоть бы предупредил, я бы белье и ценные вещи убирала.тприхожу домой, полы грязные,не могу ничего понять. съем для меня стресс, фобия.
Анютины ласки• 30 сентября в 16:06
Ответ дляЯк міряти?
Если хозяйка щоетле сэкономить то ну надо было самой купить стол и его привезти
Не привезти, а ’принести, бо там одна коробка’ (сарказм)
Рожева юбка• 30 сентября в 16:07
Ответ дляЯк міряти?
Не обманул.
Он заплатил ту сумму, чтобы у него в комнате появился стол, автор на это согласилась.
Нанимать за свой счёт большую машину для доставки он не обещал
Он не хотел договариваться с хозяйкой.сказал же,что сам.что ему мешало предупредить?
Купилися бьі очень приличньій стол за 3 штуки та не возился бьі сам.
А мальчик хотел заработать
Она с муже привезла бьі етот стол.
А мальчик хотел заработать
Она с муже привезла бьі етот стол.
Як міряти?• 30 сентября в 16:07
Ответ дляАнютины ласки
Да, или на олх мониторить по самой выгодной цене с самовывозом))
Сиренькая• 30 сентября в 16:07
Ответ дляЯк міряти?
Вона просто не розраховувала, що бувають настільки наглі люди. Зазвичай так буває, коли нема досвіду здачі житла. Її проблема в тому, що вона довірилася квартиранту. Тепер буде знати, що не всі люди порядні. І більше ніяких модернових столів. Бабушка стайл з олх - максимум для подібних квартирантів. Шкода, що через них страждають і дійсно порядні.
Наивная Хо• 30 сентября в 16:07
це я так обговорила при заселенні, що встановлю кондиціонер
а тепер кожен місяць слухаю чому так багато за електрику, щось мотає тільки їм не зрозуміло що
Рожева юбка• 30 сентября в 16:08
Ответ дляЯк міряти?
Не обманул.
Він взагалі скромно змовчав,бо так йому було вигідно
Як міряти?• 30 сентября в 16:08
Ответ дляРожева юбка
А мальчик хотел заработать
Она с муже привезла бьі етот стол.
А мальчик хотел заработать
Она с муже привезла бьі етот стол.
Он а бюджет вложился, в чем проблема?
Як міряти?• 30 сентября в 16:09
Ответ дляСиренькая
В чем тут наглость?
Сиренькая• 30 сентября в 16:10
Ответ дляАнютины ласки
Ваш сарказм недоречний. У нас схожий стіл. Там нести нічого, хлопець легко справиться. Треба було автору на районі купить стіл 80-х років зразу з доставкою ’тока забєрітє’, а ніяких сучасних столів.
Як міряти?• 30 сентября в 16:10
Ответ дляРожева юбка
Та нет, хто базовая история, - доставка.
Говорю же, на работе, если что-то заказываешь тебе спокойно компенсируют доставку, а не говорят что надо было самому домой тащить
Рожева юбка• 30 сентября в 16:12
Ответ дляЯк міряти?
Он а бюджет вложился, в чем проблема?
Збрехав
Анютины ласки• 30 сентября в 16:13
Ответ дляСиренькая
ви впевнені, що в тому місті, де квартира, є юск?. У мене, наприклад, в місті, юска немає. Найближчий - за 130 км. Як його доставляти пішки?
Ну і треба було автору купить, але ж ж мабуть їй було ліньки
Пекельнi Борошна• 30 сентября в 16:13
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Меня больше удивило что вы с тортом приперлись
І моє перше питання, нащо йти до квартирантів з тортом?))))
Сало не люблю• 30 сентября в 16:13
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я в Дании снимала, ко мне хозяйка вообще в гости заходила, на кофе. Сначала была удивлена, потом узнала что у них это в порядке вещей.
В Украине тоже может быть такая практика, в некоторых местах
Як міряти?• 30 сентября в 16:13
Ответ дляРожева юбка
Збрехав
Где?
На приобретения стола он потратил 2400
Сиренькая• 30 сентября в 16:13
Ответ дляЯк міряти?
Он а бюджет вложился, в чем проблема?
Бюджет виділявся на стіл, а не доставку і збірку. Якби є різниця - стіл за 500 грн і за 3тис. Дуже ’гарно’ купити стіл за 1750грн, а з людини взяти 2500. Дивно, що він його ще в рожевий колір не пофарбував за рахунок господарів, а то колір не гламурненький. Головне, щоб у 3 тис вклався, правда ?
Як міряти?• 30 сентября в 16:14
Ответ дляСиренькая
Условия автора были выполнены.
Как по мне, это само собой разумеется, что ещё доставка может быть.
Рожева юбка• 30 сентября в 16:15
Ответ дляЯк міряти?
Где?
На приобретения стола он потратил 2400
Я не люблю скритих платежів.
Сало не люблю• 30 сентября в 16:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Не їздила б до квартирантів з тортиком, для чого це панібратство.
Щоб не ставалось таких речей - обирайте і купуйте мебель самостійно.
А взагалі мріб щоб оренду врегулювали на держ рівні і здавати голі стіни було б нормою.
До сих пор не понимаю задачу голых стен. Люди заезжают в пустую квартиру, под эту квартиру ищут б/у мебели и некоторую технику. При переезде думают как все это вывезти и куда. Лишние расходы, особенно если переезд в другой регион. В следующем жилье под новую планировку, нужно искать другую мебель.
Як міряти?• 30 сентября в 16:19
Ответ дляСало не люблю
Там есть плюс. Это дешевле выходит.
Ну и учтите, что там договоры с лимитом на повышения арендв и так далее. Что часто делает переезды невыгодными, не только из-за мебели
Love_Love_Love_• 30 сентября в 16:23
Ответ дляСало не люблю
Прекрасно, зато ти береш людей з котами і собаками і з дітьми бо ніхто не обісцяє , не обдире твою мебель і тд. Те саме з технікою. Холодильник, плита, пралка. Все інше- купуйте- любі друзі.
Чиидодаткові витрати повинні бути лише в орендодавця?
Ответ дляБентливуман
Я їм принесла на вечерю. Не планувала чаювати разом.
Это тоже зря , на голову садятся
Видно вы добрый человек и хотели хороших отношений но многие не ценят
Просто помните что мебель эта ваша в вашей квартире , значит если покупаете по на свой вкус
Каркуша Клара• 30 сентября в 16:27
шоколадо мертветчуковский бот совсем обленился.зачем сочинять бред если можно просто написать -19 лет и уехал за границу
и вы все уезжаайте срочно на зп 1300 и аренду 1000 рабсила
Love_Love_Love_• 30 сентября в 16:28
Ответ дляМиззери
Ну это как раз нормально для сдачи комнат , я б тоже так хотела если б снимала комнату с чужим человеком
Я вже сто разів відповіла.
Для мене це не нормально. Я б не дозволила врізати замлк в двері.
Ответ дляТеща дочки
Нам везло мы своих хозяек не видели что одну два года 1 раз , вторую за два года я ни разу не видела
Все вопросы удаленно и без проблем
Аналогично и мы селя ведем
Ттт проблем не было с обеих сторон
Все вопросы удаленно и без проблем
Аналогично и мы селя ведем
Ттт проблем не было с обеих сторон