Надеюсь, всё ок(
Ответ дляTeonaa
Він впевнений що у нас цивільні рішають щось більше, ніж в них? Для чого це робити
А реб не міг так неконтрольовано йогг в центр принести?
Який графік реб якщо вони цілили по художньому музею, де зберігаються картини українських художників. Двома пікіруючими шахедами в одну точку. І розвідник висів над центром.
Ответ дляOlga_72
Якщо пікіручі - то ніяк
А от серед всих прильотів в будинки, то це цікаво насправді
Ответ дляOlga_72
Ви в свойому розумі? Цікаво їй. Якщо постійно висять розвідники, то росіяни точно знають куди цілять. Чи ви досі вважаєте що хороші руські тільки по військовим цілять?
Я вважаю, що можуть мати місце прильоти такі, коли бпла летів в одну ціль, а попав у іншу. Не більше не менше, і взагалі ані букви про хороших.
Ответ дляOlga_72
Як мінімум був теракт по Охмадиту. Ракетами, явно не однією. То ясно що цілі у них не лише військові