КохайтесьЧорнобровi• 30 сентября в 17:17
Поїзд Київ - Варшава (ч/з Хелм)
Дівчата, хто останнім часом їздив поїздом Київ - Варшава, наскільки складно купити білет? Авторизація через Дію, купівля за 20 днів. Чи реалістично взяти на певний день білет? Зі своєю авторизацією можу купити на себе на дитину? Дайте поради, будь ласка
Молчунья• 30 сентября в 17:21
Прямий до Варшави не знаю. До Хелму реально і на дитину і на кого завгодно
Сундучок с каникулами• 30 сентября в 17:22
Реально, купувала в серпні, туди не з першого разу, на наступний день.
Назад теж не купила на потрібну дату, якогось фіга о 8 було два вагони.
А в 11 викинули ще три вагони, купила біля туалету, а пізніше купила норм купе, а ті здала.
Удачі вам!
Госпожа_тамагочи• 30 сентября в 17:22
на пт та сб важче, на будні дні легше. Зараз немає канікул, дітей ніхто на море не везе, тому з квитками стало сильно простіше
КохайтесьЧорнобровi
• 30 сентября в 18:02
Ответ дляЭскиз бесконечности
Київ-Хельм, на завтра, квитки на будь-який смак
На завтра є, а ось на п´ятницю 10 жовтня, наприклад, лише кілька верхніх місць доступні. Тому й запитую лайфхаки) мені трохи пізніше потрібно їхати
Зубачистка• 30 сентября в 18:10
їхала кілька днів назад.квиток взяла з першого разу,за 20 днів,але на середу.на вихідні-не вийшло.
КохайтесьЧорнобровi
• 30 сентября в 18:12
Ответ дляЗубачистка
Дякую, мені якраз потрібні на вихідні, будемо намагатись ловити