Мати тріля• 30 сентября в 22:30
Скільки дарувати на весілля?
Запросили на весілля до племінниці. Я виходить їй троюрідна тітка. Ми дуже рідко бачилися з нею і її батьками . Мало спілкувалися бо живемо в різних містах. Але на весілля запросили, бо родичі. Відносини в них не погані просто нейтральні. От і думаю, які суми зараз дарують.?
Мати тріля
• 30 сентября в 22:34
Ответ дляLove_Love_Love_
100$ з людини
Це треба половинузарплати віддати...
Светка-пипетка• 30 сентября в 22:34
люди еще играют такие свадьбы с созывом всех родственников и соседей?! Ну, думаю, не меньше 100 евро с человека, но ориентируйтесь на свой бюджет
Мати тріля
• 30 сентября в 22:36
Ответ дляСветка-пипетка
Людей не багато буде лише родичі,бо їх не багато без сусідів
КучМала• 30 сентября в 22:37
Ответ дляСветка-пипетка
Буває, що триюрідні і сусіди це єдині близькі які залишилися
Светка-пипетка• 30 сентября в 22:40
Ответ дляКучМала
но тут троюродные, которые мало общаются, я б троюродных и не приглашала, поэтому меня и удивило и восхитило одновременно
КучМала• 30 сентября в 22:41
Ответ дляСветка-пипетка
Так є що на весілля і на похорон зустрічаються родичі, навіть ті хто в житті спілкуються не часто
Хи хи, ну ну• 30 сентября в 22:41
Конечно по возможности , но ориентир 100€ / человек. Это чтоб хоть гуляния за себя отбить.
Khmelnichanka• 30 сентября в 22:41
Не переймайтесь сумою.
Скільки можете і хочете подарувати - стільки і даруйте.
Аби щиро.
Мати тріля
• 30 сентября в 22:41
Ответ дляСветка-пипетка
Можливо запрошуть для кількості або так як кажуть для прилічія.
КучМала• 30 сентября в 22:43
Ответ дляМати тріля
Що вам заважає відмовитись?
Якщо самі розумієте, що будете не бажаним гостем на святі, ще й фінансово вам накладно
Мати тріля
• 30 сентября в 22:44
Ответ дляХи хи, ну ну
Десь читала, що краще дарувати повну суму які витрачають за ресторан на людину і плюс ще зверху 50 відсотків.
Мати тріля
• 30 сентября в 22:45
Ответ дляКучМала
Що вам заважає відмовитись?
Я там не буду не бажаним гостем більше нейтральним
Светка-пипетка• 30 сентября в 22:45
Ответ дляМати тріля
так и есть
КучМала• 30 сентября в 22:46
Ответ дляМати тріля
Так пишите, що самі не знаєте чого вас кличуть
Виходить, спокійно обійдуться без вас
Хи хи, ну ну• 30 сентября в 22:46
Ответ дляМати тріля
Ну у всех же свой достаток, и лично Я в свое время была рада видеть своих Родных и Мужа Бабушек и Дедушек только чтоб приехали. Уверенна так в каждой семье. Поэтому и пишу по возможности.
Мати тріля
• 30 сентября в 22:46
Ответ дляKhmelnichanka
Не переймайтесь сумою.
Аби щиро.
Светка-пипетка• 30 сентября в 22:47
Ответ дляМати тріля
зато всех родственников есть повод увидеть))
Мрію про пончик• 30 сентября в 22:49
Ответ дляСветка-пипетка
Може в людей так мало родичів тут залишилося, що вже і троюрідні за щастя запросити.Багато роз´їхалися по закордонам, в окупації
Мати тріля
• 30 сентября в 22:49
Ответ дляКучМала
Виходить, спокійно обійдуться без вас
та я знаю чому запрошують з багатьох причин
Мати тріля
• 30 сентября в 22:50
Ответ дляСветка-пипетка
Теж вірно
КучМала• 30 сентября в 22:51
Ответ дляМати тріля
Тоді беріть своїх пів зарплати, а якщо ще вас приодіти і марафет навести, всю і вперед на весілля.
СкокоМнеДадите• 30 сентября в 22:52
Я дарила 3 тыс. На свадьбу от семьи из трёх человек больше выделить не могли но отдельно ещё букет покупали. Все зависит от того сколько вы готовы выделить и уровень ваших доходов.
#Пойду_кгадалке• 30 сентября в 22:57
Ответ дляМати тріля
Це треба половинузарплати віддати...
Ну так свадьба не дешёвое мероприятие. Нет денег-силите дома. Отправьте открытку.
Позитивна• 30 сентября в 23:04
Ответ дляМати тріля
4000 грн норм будет, если вы вдвоем
Позитивна• 30 сентября в 23:07
Ответ дляМати тріля
Молодожены делают свадьбу себе и для себя. Вы не обязаны в кредиты влазить или голодать месяц, чтоб оплатить гуляния. У всех разное финансовое положение. Если молодожены делают свадьбу, значит у них есть деньги на это