Сільський ансамбль• 01 октября 2025

Всі знайомі живуть втрьох на 50000, чому тут це вважається мало?!

Так, більшість живе в своєму житлі, лише сімей 5 на оренді, але це хороша сума, щоб закрити базові потреби.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Мой муж из Николаева, учился в 38 гимназии, у него очень высокий уровень английского, без репетиторов
Я не навязываю вам свои взгляды, речь совсем не об этом. Я говорю о том, что не согласна с тем, что у тех, у кого невысокие доходы, дети не будут развиваться
Понимаете, это не означает, что не будут развиваться. Есть такие, что развивай не развивай- до одного места. Но если взять двух одинаковых детей, то очевидно же что тот у кого будет не 4 занятия в неделю, а например 6 - будет знать больше и быстрее, потому что за год это будет уже на 96 занятий больше. И тд. Тот, который путешествует условно по своему городу, или области будет знать меньше, чем тот который путешествует по миру, который работы Гауди видел в реальной жизни, а не в книге. Или например пещеры можно посмотреть на картинке, а можно в реале почувствовать что такое оптическая иллюзия
Сиреневая цапля• 01 октября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ви хочете помірятись рівнем просветльонності?))
Я за щастя писала. Це просто, як приклад. Насправді для щастя багато не треба. Все в нас всередині
ЛолитаНеРазлита• 01 октября 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
У нас 50-60 тыс гр на четверых.Свое жилье.Не жалуемся.Живем нормально
Где отдыхаете? Какие кружки посещают дети? Какой косметикой вы пользуетесь?
Зараз все скажу• 01 октября 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Тобто є різні види щастя: правильне і неправильне. Правильне щастя - це те, на яке не потрібне грошей. А неправильне - це те, яке потребує матеріальних затрат. Якщо хтось мріє навчитись малювати у крутого викладача, але за це потрібно заплатити 1000 грн на місяць, то це неправильно. Правильно буде сісти, помедитувати і знайти благость у собі і пояснити собі, що це неважливі речі. Краще споглядати світанок, це безкоштовно.
ЛолитаНеРазлита• 01 октября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Я угораю,вы молодец
Мяо мой мяо• 02 октября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А як це пов´язано?
ЛолитаНеРазлита• 02 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
А як це пов´язано?
Связано с чем? 50 на четверых это мало,если у вас не свое хозяйство и огород,это ничего не отложить и не купить лишнего
Міряю від одиниці• 02 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Вы же понимаете, что траты у всех разные. Кто-то на 50 тыс накупит 5 кг красной икры, оплатит частный садик, а на остаток - оплатит коммуналку и заправит машину и все, жалуется, что денег нет, что не за что еды купить, что в кредитку залезли и выживают до следующей з/п. А кто-то даже и отложить с 50 тыс сможет при этом не почувствовав каких-то ограничений. Кто как жить привык 🤷🏻‍♀️
Не почувствовать ограничений да ещё и отложить с 50 тыс - это как? А, или вы из тех, кто питается только картошкой, макаронами и капустой, а остальное просто не едят и не любят? Были тут такие. Фрукты, рыбу и мясо они терпеть не могут. Зато обожают макароны, именно самые дешёвые.
Міряю від одиниці• 02 октября 2025
Ответ дляЛепетун
Зависит от запросов этой семьи. Кому-то скромно, кому-то хорошо 🤷🏻‍♀️
Хорошо адекватному человеку на эти деньги быть не может. Если человек в здравом уме и видит, какие есть возможность, но не может их использовать. Это про выживание, а не про хорошо
Краля-Галя• 02 октября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Базові потреби - це лише виживання. Вода, їжа, тепло, здоров´я. Значній частині людей хочеться все ж таки не виживати, а жити якісним життям, піднятись по піраміді Маслоу догори.
Так і до чого тут базові потреби? Називали б речі своїми іменами. А, ’базові потреби’ звучить трагічно в щ надривом, ’комфортний рівень життя’ в цьому плані якось не дуже)))
Краля-Галя• 02 октября 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
О, якби дітям давали одні лишень макарони, от вони б їх їли і їли))) але я, гадюка, пихну їм ті м´ясо, сир, фрукти. І все це прекрасно влазить в 50 тисяч (ну чуть більше, але якщо платний садок відкинути, то десь так і буде). А якщо ще всякі донькині ’розвивалки’;(будем чесні, аби вдома не сиділа, таке воно все той ваш ’розвиток’) то якраз на ’відкласти’ залишиться.
Сиреневая цапля• 02 октября 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ви мене взагалі не зрозуміли. Я писала, що щастя не тільки в матеріальному. Дитину можуть водити на 33 гуртка, бо батьки закривають свій гештальт, а вона нещаслива
Метровий сантиметр• 02 октября 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Та з бородавкою і звичайний лікар в поліклініці впорається легко
Не впорався, уявіть
Мяо мой мяо• 02 октября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
50 - тис. - це нормально зараз, але ніяк не мало.
ЛолитаНеРазлита• 02 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
На четверых мало
Мяо мой мяо• 02 октября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
На четверых мало
На що мало? Нормально на життя.
ЛолитаНеРазлита• 02 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
На що мало? Нормально на життя.
Это только поесть и заплатить за коммуналку. А отложить на отдых,поломка техники, зубы итд?
Мяо мой мяо• 02 октября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Поїсти і заплатити комуналку - 25 тисяч, решта 25 - на все інше.
ЛолитаНеРазлита• 02 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Ну это вам хватает, мне нет.
Мяо мой мяо• 02 октября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну это вам хватает, мне нет.
Багато їсте, чи багато миєтеся?
ЛолитаНеРазлита• 02 октября 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Багато їсте, чи багато миєтеся?
Люблю духи,косметику, в этом месяце 5 дней рождений близких, в два лагеря отправить детей по 25 тысяч, отложить на отдых,родителям помочь, лекарства и конечно еда, креветки люблю,рыбу.
Цигарний шланг• 02 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Діти не ростуть? У вас одна куртка і одна пара взуття на сезон?
Так одна,а потрібно 10?
Цигарний шланг• 02 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Не так швидко вони ростуть ,як ви пишете
Цигарний шланг• 02 октября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну от дитині треба пластинку ставити - 10000, на пальчику бородавка - консультація нормального дерматоло - 1300 + ліки. Це таке, що несподівано сталося, незаплановані трати
А що заважає піди до безкоштовного лікаря?
Метровий сантиметр• 02 октября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Нічого не заважає, окрім неможливості записатися, я ловила час 2 тижні, весь цей час дитині боліло, бо то пальчик ноги. Нарешті попали до лікаря, робили все по призначенню, 2 місяці майже, але лікування не допомогло. Пішла в приватну, за 2 тижні все полікували
Цигарний шланг• 02 октября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Дивно,в приватних працюють ті ж лікарі
Метровий сантиметр• 02 октября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Дивно,в приватних працюють ті ж лікарі
Ні, не всі лікарі працють в державних клініках. Якщо нормальна приватна і лікар, то там зп така, що більше ніде не треба працювати. І та що нас приймала в державній 100% ніде більше не працює, бо їй було пофіг, лише б швидше пішли, призначила на відчепись
І доречі, в мене декларація з сімейною в приватній, до цього була в державній, от зовсім не до порівняння і по лікуванню і по ставленню і по швидкості запису
Лгин• 02 октября 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви писали ’еле хватило на еду 40 тыс’.
Щось не віриться, що на двох витрачається така сума.
Пишете, що на ціни не дивитеся, тоді і сума 40 тис виглядає абстрактною. Ну хіба що сюди входять ще й кафе/ресторани/доставка.
Кафе ні,і доставкою ніколи не користувалася. А чому не віриться?! Ви бачили ціни які?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 02 октября 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Не впорався, уявіть
Нічого собі ( І шо сказав? Це ж його прямий обов´язок
Мамзелькіна• 02 октября 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Залежить від віку і розвитку.