Сільський ансамбль• 01 октября в 12:05

Всі знайомі живуть втрьох на 50000, чому тут це вважається мало?!

Так, більшість живе в своєму житлі, лише сімей 5 на оренді, але це хороша сума, щоб закрити базові потреби.
автор Сільський ансамбль • 01 октября в 17:08
Ответ длянеДоЖиру
А запитаю в цій темі: лікування зубів-це база? Чи вже розкіш? Треба ставити імплантати, нарахували поки що 240 тисяч. І це не кінець. Так от з доходом 50 тис як урегулювати це питання?
Вставна щелепа якісна, десь до 2000$, або чотири імпланти і міст.🤷
Лепетун• 01 октября в 17:09
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Для меня развитие ребенка - это в первую очередь вклад в его будущее. Это спорт, это иностранные языки ( мой ребенок свободно говорит на английском и итальянском и в школе это не выучить), это путешествия, чтобы видеть не на картинке, а в реальной жизни различные достопримечательности. Это вызывает интерес узнать больше о месте, истории, людях. Это та база, которая приемлема для моей семьи.
Я поняла, путешествия за границу, для вас, развитие ребенка, если взять и выделить только то, что невозможно при низком доходе
Ну, в принципе, я не считаю что без путешествий за границу ребенок не будет развит. Но у каждого свое мнение 🤷🏻‍♀️
Панна Кота• 01 октября в 17:40
Не знаю як може вистачати 50 тис на трьох. В нас 54 на трьох + кіт, це дуже мало, ми нічого не можемо собі дозволити. Відпочинків немає, стоматолог тільки якщо прикіпіло, на манікюри, до косметологів немає, на шмотки тільки якщо прикіпіло. Це тупо на їжу, ліки, комуналку і дитячі репетитори, все.
Мама Чели• 01 октября в 17:40
Що я вам скажу, на периферії і 50 тис на сімʼю це нереальні кошти, всі живуть дуже по різному, не забувайте! І так, не їздять на моря, не відвідують косметологів, не дають на дорогі гуртки дітей, але живуть в міру своїх фінансових можливостей.
БЦАшка• 01 октября в 17:50
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
У меня садик у ребенка только 18 тыс, поэтому.
Жили бы на 50к, стоил бы садик 1,5к
БЦАшка• 01 октября в 17:52
Ответ дляКолишня муза
Какая у вас зп? У меня 8 , медсестра. Сижу дома , честно говоря не вижу смысла работать за эти деньги.
Были бы одна, работали бы
Сиреневая цапля• 01 октября в 18:25
Ответ дляЙосип_молодий
50 тыс проедаете? По 12,5 тыс на человека? Ого, наверное одни деликатесы в меню.
Может доставки и заведения
Та_все_ок_будет• 01 октября в 18:39
Все живут по разному и правду никто не скажет про все свои доходы . И есть разница жить и выживать . Выживать и на 15 можно , а вот жить нет
Метровий сантиметр• 01 октября в 18:48
Ответ дляMs. Искренность
Це вже не база, це додаткові витрати. Це окремо рахую, точніше береться з відкладених.
База для мене це мінімум, щоб не вмерти. На якось стоматолога можна десь ужаться і викроїть з цих 30тис, а от тяжкі діагнози, то і 100 не хватить щоб вижить
Ну от дитині треба пластинку ставити - 10000, на пальчику бородавка - консультація нормального дерматоло - 1300 + ліки. Це таке, що несподівано сталося, незаплановані трати
Краля-Галя• 01 октября в 19:10
Ответ дляПодтяжка
Базовые потребности - это какие? Продукты в супермаркете? Что насчет врачей? Стоматолога? Покупки сезонной одежды/обуви?
Без проблем. Але стоматологія буде не елітна і одяг не люкс сегмент.
Краля-Галя• 01 октября в 19:13
Ответ дляМасяня Я
Ну існують садочки за 1700 грн
Це добре. Але дитині при народженні лише номер платника податків видають. Місце в садочку до цього номеру чомусь не прив´язують)))
Краля-Галя• 01 октября в 19:17
Ответ дляХикориДикори
Вони у всіх різні. Але у нас базовими потребами вважають мінімум, необхідних для виживання. А це не так. Нормальний одяг, а не з секонду або найдешевше, медичне обслуговування (той же стоматолог), курси/хобі для дітей, відпочинок - це базова потреба, а не розкіш. Зрозуміло, що у нас більшість так не живе, але називати це базою - перебір
Базові потреби у всіх людей у всі часи одинакові. Це безпека (житло), їжа і одяг. Всі інші потреби, як би їх не намагались впихнути, ’базовими’ не є. Навіть лікування (в звичному нам понятті) це опціональна річ
Грибной_Дождик• 01 октября в 19:17
Ответ дляMs. Искренность
Ми 30 закриваємо базу, але вважаю що це сильно дофіга, це не нормально. Але читаючи тут коменти в підтримку війни, розумію, що так людям нормально, ну ок.
3 человека?
Ms. Искренность• 01 октября в 19:19
Ответ дляГрибной_Дождик
3 человека?
2+2
Краля-Галя• 01 октября в 19:20
Ответ дляСільський ансамбль
Мені просто дивно, ми всі вилізли з задрипаного совка, де доношували одяг своїх сестер, а хтось застав підтерання сраки газетою, звідки у вас такі барські замашки?!
Люди швидко звикають до хорошого. В чомусь починають називати це ’базовими потребами’, навіть не вникаючи, що по своїй суті означає це поняття.
Грибной_Дождик• 01 октября в 19:21
Ответ дляMs. Искренность
2+2
без кружков лекарств и одежды?
Ms. Искренность• 01 октября в 19:23
Ответ дляГрибной_Дождик
без кружков лекарств и одежды?
Ну чого? Лікуємось от в вересні вже 2 тис пішло, муз школа, репетитор анг по 350грн урок
Краля-Галя• 01 октября в 19:24
Ответ дляХикориДикори
Бо це не барські замашки, а нормальне життя. Ви хочете далі доношувати одяг і підтирати сракою газетою і вважати це базовою потребою?
Так це воно і є. Базові потреби - срака має бути тепла, прикрита і функціональна (тобто щось має потрапляти таки до рота). Усе, це база. Далі вже йде рівень ’комфорт’ і так далі. Чого він раптом потрапив у ’базу’ це взагалі загадка. Ні, ну я розумію прагнення людей жити достойно і комфортно, але навіщо при цьому підміняти поняття?
Грибной_Дождик• 01 октября в 19:24
Ответ дляMs. Искренность
у меня 3700 на лекарства ребенку и 3135 его анализы
Краля-Галя• 01 октября в 19:29
Ответ дляМалинка
Ахаха.
’Спускать’ на коммуналку, маршрутку и простую еду - это сильно!
50 тисяч??? Вибачте, у мене трішки більше, але приватний садок, купа всякого у старшої і їжу простою назвати складно. Тож скільки вас чоловік, що маршрутка, комуналка і каша з яйцем витягають такі гроші?
Краля-Галя• 01 октября в 19:32
Ответ дляЗараз все скажу
Ми живемо втрьох на 50 і я вважаю, що ми погано живемо. У нас тільки гуртки та розвиткові заняття для дитини виходять в 15 і це з урахуванням, що більшість - в комунальних закладах. Життя одне та й те коротке - і хочеться проживати його якісно. Купувати класні книжки, ходити в театр тоді, коли хочеться, а не тоді, коли на це є кошти. Подорожувати. Купувати красивий і якісний одяг. Вчасно лікувати зуби. Ходити на спорт, який подобається, а не на який є кошти. Зробити гарний ремонт. Замовити фотосесію. Займатись хобі. Сходити на масаж. Найняти няню, коли потрібно, а не самим витрачати час на базові питання.
Це все супер, правильні бажання. Але яке відношення воно все має до базових потреб?
Краля-Галя• 01 октября в 19:41
Ответ длянеДоЖиру
Це розкіш, бо ви хочете отримувати те, що природою не передбачено, а шамун треба платити гроші. База - це видерти розвалений, щоб не почав гнити. А це можна зробити за допомогою лески та дверей
Мой завтрак• 01 октября в 19:43
Ответ дляMs. Искренность
У мене щомісяця ліки на 5-7 тис.грн, і аналізи ще 2-3, це моя база. Це не вітаміни, не уколи краси, саме ліки від 1 хвороби, щоб не вмерти.
Заместитель Анонима• 01 октября в 19:58
Ответ дляСільський ансамбль
Саме так, ношу взуття і куртки по три роки, не вмерла.
А смысл? Ради чего эти страдания? На сколько квартир удалось насобирать?
Заместитель Анонима• 01 октября в 20:00
Ответ дляСільський ансамбль
А расскажите про вставную челюсть?
Мне надо маме сделать, надо понять к чему готовится
автор Сільський ансамбль • 01 октября в 20:03
Ответ дляЗаместитель Анонима
А расскажите про вставную челюсть?
Та нормальна тема, в кого немає грошей, моя бабуся зробила дешеву, то фігня, ще й ясна м´які, то не тримається, роки вже три жує яснами одними, їсть все, звичайно лише м´яке. В тіктоці дивилась жінка 42 роки поставили собі, в неї жодного зуба, то і шашлики їсть, але вартість 2000$.
Заместитель Анонима• 01 октября в 20:08
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую
автор Сільський ансамбль • 01 октября в 20:20
Ответ дляЗаместитель Анонима
А які тут страждання, я не купую не через брак грошей, а через небажання змінювати те, що ще виглядає добре, шопоголізмом і модою не страждаю.
Сиреневая цапля• 01 октября в 20:26
Ответ дляЗараз все скажу
Ми живемо, щоб бути щасливими. А щастя вимірюється не тільки в грошах, а й в ставленні до життя.
Цигарний шланг• 01 октября в 20:29
А айфони в них є?