Сільський ансамбль• 01 октября в 12:05

Всі знайомі живуть втрьох на 50000, чому тут це вважається мало?!

Так, більшість живе в своєму житлі, лише сімей 5 на оренді, але це хороша сума, щоб закрити базові потреби.
автор Сільський ансамбль • 01 октября в 20:30
Ответ дляЦигарний шланг
А айфони в них є?
Немає, в більшості сяомі, від 5000-18000грн.
КараПузовна• 01 октября в 20:32
Ответ дляПодтяжка
Базовые потребности - это какие? Продукты в супермаркете? Что насчет врачей? Стоматолога? Покупки сезонной одежды/обуви?
Проедать втроём 50000 это нужно уметь
Цигарний шланг• 01 октября в 20:43
Ответ дляПодтяжка
Медицина в нас безкоштовна окрім стоматолога
Цигарний шланг• 01 октября в 20:44
Ответ дляПодтяжка
Ви кожен сезон купуєте нову куртку?
НашлаПерепискуМужа• 01 октября в 20:55
в мене є 2 пальто, одне манго, друге якогось нашого бренду, досі виглядають актуально і стильно, після хімчитсок як нові, ношу років 5. Але бачу як збільшуються витрати на продукти, саме базові, без всіляких делікатесів і вкусняшек
Ms. Искренность• 01 октября в 20:56
Ответ дляМой завтрак
У мене щомісяця ліки на 5-7 тис.грн, і аналізи ще 2-3, це моя база. Це не вітаміни, не уколи краси, саме ліки від 1 хвороби, щоб не вмерти.
В кожного своя база. Я ж не написала, що ми заробляємо 30тис. Ми заробряємо більше. Просто витрачаємо от саме 30. Я готую все просте, м´ясо + крупа + суп. Овочі фрукти оце тягне гроші. Комуналка в нас зимою 7000, бо будинок на електриці і я люблю щоб в хаті тепло було. Якби витрачали більше, тоя б написала сумму більше. Але я вважаю, що це капець як дорого жить на 30 і не уявляю як люди можуть жить на 8-10, точнішн уявляю і все зжимається в середині там реально люди голодають.
Забрала і не сказала• 01 октября в 21:06
У нас 50-60 тыс гр на четверых.Свое жилье.Не жалуемся.Живем нормально
Забрала і не сказала• 01 октября в 21:07
Ответ дляПодтяжка
Назовите страну,где все идеально.
Електрохарчування• 01 октября в 21:13
Ответ дляБЦАшка
Жили бы на 50к, стоил бы садик 1,5к
А де такі ціни на садочки? У нас с початку війни не працюють державні, приватні від 12.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 октября в 21:16
Ответ дляЛепетун
Я поняла, путешествия за границу, для вас, развитие ребенка, если взять и выделить только то, что невозможно при низком доходе
Ну, в принципе, я не считаю что без путешествий за границу ребенок не будет развит. Но у каждого свое мнение 🤷🏻‍♀️
Вы про языки проигнорили специально?😅 По Украине водить ребенка тоже стоит денег, кстати.
Дайте згадаю• 01 октября в 21:33
ми 4 чол , дохід в середньому 40 тис. буває більше. Донька ще вчиться на платному
Лепетун• 01 октября в 22:06
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Языки в школе учат, было бы желание. Потому и ничего не написала. Это доступно и людям с невысоким доходом
По Украине - это не те деньги. С бюджетом в 50 тыс можно и свозить несколько раз в год
Зараз все скажу• 01 октября в 22:13
Ответ дляКраля-Галя
Це все супер, правильні бажання. Але яке відношення воно все має до базових потреб?
Базові потреби - це лише виживання. Вода, їжа, тепло, здоров´я. Значній частині людей хочеться все ж таки не виживати, а жити якісним життям, піднятись по піраміді Маслоу догори.
Зараз все скажу• 01 октября в 22:18
Ответ дляСиреневая цапля
Ми живемо, щоб бути щасливими. А щастя вимірюється не тільки в грошах, а й в ставленні до життя.
Так, але у кожного з нас своє уявлення про щастя. Комусь треба айфон останньої моделі та красивий манікюр, а комусь сходити в театр або вишити щось красиве. Бажати більшого - це не гріх. Мені, наприклад, потрібні гроші, щоб відчувати себе вільною. Щоб я могла їх витрачати так, як хочеться мені, а не весь час контролювати витрати і відчувати провину за зайві 50 грн потрачені ’не туди’.
Зараз все скажу• 01 октября в 22:19
Ответ дляЦигарний шланг
Неправда). Навіть за флюорограму треба заплатити.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 октября в 22:24
Ответ дляМетровий сантиметр
Ну от дитині треба пластинку ставити - 10000, на пальчику бородавка - консультація нормального дерматоло - 1300 + ліки. Це таке, що несподівано сталося, незаплановані трати
Та з бородавкою і звичайний лікар в поліклініці впорається легко
Мамзелькіна• 01 октября в 22:39
Ответ дляЦигарний шланг
Ви кожен сезон купуєте нову куртку?
Діти не ростуть? У вас одна куртка і одна пара взуття на сезон?
Йосип_молодий• 01 октября в 22:45
Ответ дляЗараз все скажу
Де? За направленням сімейного флюорографія безкоштовно робиться. В вересні робила.
Зараз все скажу• 01 октября в 22:52
Ответ дляЙосип_молодий
У нашій поліклініці треба за плівку заплатити. А ще мені виписали направлення на обстеження з приводу остеопорозу, не пам´ятаю, як називається, так воно платне в державній поліклініці, навіть в хелсі мі зазначено ’кабінет платних послуг’
Гжегож Бженчишчикевич• 01 октября в 23:02
Ответ дляЛепетун
В школе хорошего уровня не будет, это очевидно. Ну и в целом - пожалуйста, возите, никто не против) просто не нужно навязывать свой взгляд другим людям)
Сиреневая цапля• 01 октября в 23:02
Ответ дляЗараз все скажу
Я не кажу, що бажати більшого це гріх. Я кажу, що можна й з маленькими бажаннями бути щасливим. А можна завжди чогось бажати, досягати, знову бажати.. і не відчувати задоволення
Міряю від одиниці• 01 октября в 23:05
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Тут другой мир, все орут, что мало и нормально это 3-5 к долларов, хотя бы
Потом бегут в атб утра с первыми лучами, пенсионерок в очередях распихивать, чтоб досталось масло по 50
Тут очень разные миры и разные люди. Кто-то покупает кольца картье, а кто-то ест мясо раз в неделю. Неужели непонятно, что они и пишут тут разное? Неужели вы такая ограниченная, что не понимаете таких простых вещей
Міряю від одиниці• 01 октября в 23:07
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Тут сидят одни и те же, в основном
Это даже по анонимах считывается
По каким анонимам это считывается, что это за чушь? Тут тысячи людей.
Зараз все скажу• 01 октября в 23:07
Ответ дляСиреневая цапля
Так, безумовно, і це можливо. Але навіть розмір бажання - це відносне поняття. Для когось поїхати в Карпати -це дрібничка, а для когось величезна подорож, на яку потрібно збирати півроку.
Мая твая не панимать• 01 октября в 23:09
на базові потреби вистачить, а як бути з іншими витратами? якщо хоча б раз на 5 років потрібно кожному в сім´ї оновляти телефон, ноутбук, зимовий одяг і взуття (дітям звісно частіше). хоча б раз на 10 років робити ремонт і міняти битову техніку, меблі, оновити авто. на це все ще стільки ж треба відкладати кожен місяць.
Лепетун• 01 октября в 23:09
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мой муж из Николаева, учился в 38 гимназии, у него очень высокий уровень английского, без репетиторов
Я не навязываю вам свои взгляды, речь совсем не об этом. Я говорю о том, что не согласна с тем, что у тех, у кого невысокие доходы, дети не будут развиваться
Сиреневая цапля• 01 октября в 23:10
Ответ дляЗараз все скажу
А для когось просто зустріти світанок і почути спів птахів - це також захоплююча подорож
Міряю від одиниці• 01 октября в 23:11
Ответ дляСільський ансамбль
Мені просто дивно, ми всі вилізли з задрипаного совка, де доношували одяг своїх сестер, а хтось застав підтерання сраки газетою, звідки у вас такі барські замашки?!
А если родились в центре Киева, не было никаких сестёр, вся одежда новая и попу вытирали туалетной бумагой, то можно иметь замашки?
Міряю від одиниці• 01 октября в 23:13
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Врачи, стоматолог и одежда/обувь. Разве это ежемесячные расходы?
Если семья, то да. Потому что надо то одному, то другому, то третьему, и так по кругу
Зараз все скажу• 01 октября в 23:14
Ответ дляСиреневая цапля
Ви хочете помірятись рівнем просветльонності?))