НичеНипанимаю• 01 октября 2025
До нового года 90 дней)
Кто-то уже потихоньку готовится?)
Кишмишная Мая• 01 октября 2025
А вообще жизнь изменилась кардинально в Украине, честно не до нового года, живу одним днём, лично для меня будущее туманно, осталась у разбитого корыта.
Котогосподиня• 01 октября 2025
Ответ дляВесотехник
Человек бюджет планирует, что плохого? Не у всех есть возможность налегке достать крупную сумму и выложить за подарок на послезавтра
Сто процентов)) у меня нг просто катастрофа . 3 детей и у старшего др 31 дек. Родственники , друзья 🤯😂 не говорят уже о школьных и садиковских мероприятиях
Десь так, але...• 01 октября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Без нарубаного салату рік не зміниться?)
Неа, зависните во временной петле)) Это, как его, пропуск в след год))
Фоточки нема• 01 октября 2025
Ответ дляВесотехник
А я стала брать замороженную кукурузу, заливаю кипятком на 2 минуты буквально, сливаю и она просто изумительная, вкуснее чем в банке
надо попробовать так сделать)
Десь так, але...• 01 октября 2025
Ответ дляФоточки нема
завтра напишите ’осталось 89 дней’ и так до конца года
Аха-ха)) про осень было такое тут)
Безлім на все• 01 октября 2025
Думаю про подарунки. У нас в січні ще 4 др і річниця весілля. Тому і гроші потихеньку відкладаю
Сундучок с каникулами• 01 октября 2025
Ответ дляКицюююня
Зачем готовиться к НГ за 90 дней ? Что вы там готовите ?
Костюм снігурки шиє
Молчавочка• 01 октября 2025
В тому році: невеличка ялинка декоративна з підсвіткою, пару іграшок по хаті. Гірлянда на кухні.
З готовки : салатік
Замовили наперед на 31 грудня суші.
Бутилка шампань - і все
Пару бокалів, година в тєліку і спать
Щось нема бажання на феєричні святкування з ригачкою та похміллям
З готовки : салатік
Замовили наперед на 31 грудня суші.
Бутилка шампань - і все
Пару бокалів, година в тєліку і спать
Зашла на 5минут• 01 октября 2025
Це я) я думаю) обожнюю новорічні свята. Хоч на якусь хвилинку я забуваю, що навколо такий жах коїться, психіка перемикається на щось світле і добре.
Це, звісно, не новорічні покупки, але придбала нові тюль і штори в квартиру, прийшли з тему новорічні гірлянди на вікна)) пізніше розвішаю) хочу замовити трохи нових новорічних іграшок.
А, із недавнього, то прикупила шампанського і рому, ми таке пʼємо лише на новий рік.
Більше думаю про подарунки. У чоловіка, у мене в кінці листопада день народження, потім підуть день народження похресників, племінників, мами, бабусі. Одним словом, є про що думати.
Молчавочка• 01 октября 2025
Бачу, тих трьох ’рука-ліцо’ прям про них згадала
Котлети з олів´є з горілкою, вином і шампаньским розмішати -найкращий ’фейєрверк’ на Новий рік)))
Мона Лиза• 01 октября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Як готуватися? Після 31 грудня завжди 1 січня.
Подарки мать их налево, денег не напасёшься всем купить сразу.
Сундучок с каникулами• 01 октября 2025
Ответ дляМона Лиза
Я не дарую на новий рік