Подтяжка• 01 октября в 14:51

Несамостоятельные дети. Как думаете - это правда?

Это конечно инфа не Украины, а Северной Америки, но я-то думала что в Европе-Америке наоборот с этим лучше, так как даже дети с особенностями уже с 15 лет летом работают где-то сами, типа так все и такие традиции общества...
А тут такое...С мамой на собеседовании. Вы ощущаете инфантилизацию нового поколения? Ваши дети? Знакомые дети?
Ведь с каждым годом мы все раньше отдаем в садики и в школы в Европе например уже с 4-5 лет дети ходят, должны привыкнуть к самостоятельности...
Результат:
вже голосів: 78
49 (62.82%) Я самостоятельнее детей была
20 (25.64%) Щас дети самостоятельнее меня
9 (11.54%) Нет детей и/или я хз
празники не помню• 01 октября в 15:13
Нашому старшому зараз 22. Він і всі його друзі більш самостійні, ніж були ми з чоловіком свого часу. В 18 років вони всі вже мали власний доход. Наш син самостійно почав жити в 17 років. Більшість друзів в 20 років вже заробили на машини.
220В• 01 октября в 15:13
Ответ дляЧекаю завтра
Прекрасная идея
В чем прикол ’взрослеть’ детей раньше времени?
Только для того чтоб дети были удобными?

Успеют побыть взрослыми
Домохозяйка? В декрете сколько лет? Понятно, что таким невыгодно, чтобы дети вообще взрослели, не то, что рано, а вообще!
220В• 01 октября в 15:14
Ответ дляНаучительница
Только в плане технологий/гаджетов. В быту приспособлены меньше
Прекрасно приспособлены, если мама не обслуживает!
220В• 01 октября в 15:15
Ответ дляЧекаю завтра
Ну если так комфортно и маме и ребёнку?

Мне эта советская тенденция рано детей запрягать в дом обязанности выглядит дичью

Дайте ребёнку побыть ребёнком
Ага, совецкая
Весняний Марафон• 01 октября в 15:15
Ответ дляПодтяжка
закордоном як мастхев у багатьох підробіток на літо з 14-15 років
у нас немає такої традиції
і раніше просто ми мали купу обов’язків по дому чи городу, але на працювали десь влітку
В нас немає такої традиції, тому що вкрай важко в 14-15 років знайти підробітку, памʼятаю це ще коли син був у цьому віці. Навіть в 17 ще важко було, не брали чомусь тоді до 18 років, хоча по закону можна з 14 років
Мию вікна у мороз• 01 октября в 15:16
Ответ дляСекс-Бомба
Моему ребенку 13, она и такси может сама вызвать и доставку продуктов заказать, банкинг использует , сама одежду выбирает . В кафе с подружками ходит и может заказать что хочет (даже заграницей на англ языке )

Мне кажется что сейчас дети более развиты .
То, что вы написали, к развитию не очень относится. Эти умения детей основаны на условиях, в которых они живут. Понятно, что они это и умеют. Было бы странно, если бы вы в своем детстве доставку заказывали, верно? Я вот в 6 лет крышки от лимонада забивала на бордюре и газировку в автомате с одноклассником пила; знала, где можно найти пустые бутылки от молока, помыть их в луже и сдать - деньги мелкие всегда в наличии были. Ну и многое другое, в кафе сами ходили, мороженое, желе. На автоматы в морской бой, на колесо, лодочки, цепные в 8 лет, ага, сейчас бы кого самого кто отправил. Но это же к развитию или неразаитию не относится. Это условия, в которых жили и живут дети.
Щедрик• 01 октября в 15:16
Ответ для220В
А если у них телефон забрать?
В них нема телефонів
220В• 01 октября в 15:16
Ответ дляВесняний Марафон
Я вийшла заміж в 21 рік, перший час, десь місяців 7-8 носила до батьків прання. Але не тому що не вміла прати, а банально не було власної пральної машинки. Моїм дітям 22 та 11, і син і донька можуть завантажити прання, але як вони його розвішують то окрема історія
Если им вещи не гладить после такого развешивания, то быстро научатся!
220В• 01 октября в 15:18
Ответ дляЩедрик
В них нема телефонів
У кого?
Will_Be...• 01 октября в 15:18
Ответ для220В
В многодетных семьях дети вынуждены взрослеть раньше
Прям таки ’вынуждены’))) Это, на самом деле, огромный плюс, я помню себя - в 16, даже, труселя стирать за собой не умела, а на руках остается мама с инсультом. Знаете, как было тяжело? Именно потому, что бы облегчить жизнь своим детям с самого детства учила их уметь себя обслужить - мало ли что, жизнь непредсказуема.
Will_Be...• 01 октября в 15:19
Ответ дляВесняний Марафон
А мои в состоянии простирать нужные вещи и руками) Как я сказала выше - жизнь непредсказуема и элементарные бытовые навыки никому ещё не помешали.
Lacrimo• 01 октября в 15:22
А звідки їм бути самостійними? Вчитель пише батькам в особисті повідомлення з запитанням чому дитина не зробила домашнє. І це не разова акція. З запитанням чому.... моя мама не знала ні про мою домашку, ні навіть про оцінки за цю домашку. Потім тільки в табелі були оцінки. За що саме така чи інша оцінка мама і не знала: чи за контрольну чи за домашки, додавали і ділили на кількість. На зборах на весь клас могли показувати тільки якісь екстравагантні контрольні чи диктанти , написані всіма дуже погано, то був резонанс. А зараз в виховання дітей батьків занадто сильно залучають, в школі залучають. Діти знають, що все мама знає і все порішає. Бо українські жінки - і за тата порішати все можуть. Висновок - бо на дітей не викладають відповідільності ! Чому у більшості дітей в класі зараз погана поведінка ( не можуть всидіти і слухати), і так кожен клас. В попереднє покоління в класі гальорка - це було 2, максимум 4 на весь клас, і то пацани, а зараз дівки ! Мене мама в 7-8 років лишала саму вдома без їжі ходити самій в школу, зі школи і з 6 на гурток через пару доріг і їй було поф чи виживу я, чи машина зібʼє! Без їжі - я навчилась готувати просту їжу ( небутерброди) , бо мамка їла тільки їх після роботи і нічого не готувала. Я була змушена навчитись відварювати крупи і жарити картоплю - бо мене елементарно болів шлунок! А сказати я мамці боялась , бо вона мене зразу відвела б і пхали шланг. Доводилось самій робити висновки , з 8 я сама купляла медикаменти, до 10 у мене був список медикаментів, які мені помагали від грві і я знала що купляти і якими дозами пити. Про те, як викрутитись на контрольній, до якої я не готувалась ( бо прийшла пізно з гуртка і була втомлена- не соображала) я теж знала, не читаючи писала на 10-12. Сучасних дітей дуже бережуть ті, Кого не берегли батьки і дають забагато турботи , якої не отримали самі . Забагато, а вчителі тільки ще більше перекладають відповідальність. І всі мої способи дати дитині більше відповідальності доходять до того, що мене вчительки запитують чому він не зробив домашку - а я звідки знаю?! Він казав, що нічого не задали ( це до прикладу).
Соня-сонятко• 01 октября в 15:22
Моя дитига в Північній Америці, і вона значно самостійніша за мене в її віці.
Весняний Марафон• 01 октября в 15:22
Ответ дляСекс-Бомба

Вони дійсно розвинуті в певних питаннях, на приклад онлайн покупки чи замовлення, оформлення чогось, а от в плані роботи дійсно багато інфантилів. Сестра працює в логістиці, пару раз треба було розширити штат і їй давали стажерів. Це капець, ані знань, ані самостійності, ні-чо-го. З мамами звісно на роботу не ходили. У кума на складі 2 молодих-новеньких було, то вони тільки в парі щось могли зробити, як в тому анекдоті, коли 2 студенти біжуть клізму ставити. А чого вдвох? А тому що один знає як, а другий знає куди.
автор Подтяжка • 01 октября в 15:23
Ответ дляэнциклопУдия
у меня тоже 12 и мне нужно с ним возиться, как и в 5. Для меня несамостоятельность у кого либо вызывает негатив.
вот у меня тоже
может мне расскажут что это моя травма потому что пришлолсь рано стать самостоятельной?
Так точно!• 01 октября в 15:24
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ми всі хотіли скоріше вирости, стати дорослими , самостійними, а зараз мій син 12 років з РАС мені сказав, що не хоче бути дорослим, хоче залишити дитиною або підлітоком, тому що дорослим бути дуже складно і важко, треба приймати важливі рішення і нести
за них відповідальність. Я довго думала над його словами і баченням світу, і ми точно не були розумніші
Хто ці Ми?

Пишіть за себе.
Як і за вашого сина. Це виключно його думка.

Мені 42 і я не хотіла дорослішати, йти в школу, казала мамі напиши , що мені ще 6 і віддай у садок. Хоча потім працювати почала з 17 років.
Всі люди різні і я ніколи не буду писати що всі такі як я.
автор Подтяжка • 01 октября в 15:24
Ответ дляпразники не помню
супер!
Так точно!• 01 октября в 15:24
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Мені не соромно, даже не могла про це подумати, мені шкода це поколіннятільки через те, що живе в цей час, нас виховували з вірою в щасливе майбутнє, а яке бачення майбутнього формується зараз у дітей
Вам потрібно пропрацювати свій сором у психолога.
Весняний Марафон• 01 октября в 15:25
Ответ для220В
Доньці 11 років і вона сама свої речі відпаровуває. А син вміє прасувати, але може і не прасоване вдягти. Хоча в загальному сенсі ви звісно маєте рацію
Соня-сонятко• 01 октября в 15:28
Ответ дляНамакушка
наші - так,за кордоном я сумніваюсь
Донька в США, 22 роки, коло спілкування - молодь 19-27 років. Переважна більшість навчаються і працюють, більшість винаймає окреме житло, з батьками живуть років до 20 максимум, багато хто вже в 18 живе окремо.
В багатьох є домашні тварини, за якими несуть відповідальність. Самі себе обслуговують - перуть, прибирають, харчуються.
Донька на роботі тренер для новачків, то ніколи не казала, що хтось з них приходить з батьками на роботу або на співбесіду.
Думаю, молодь всюди +- однакова.
Хоча дійсно до 21 року до американців ставляться як до підлітків.
Краля-Галя• 01 октября в 15:28
Я бы не сравнивала. У нас вообще в 15 лет это ещё ребенок и без согласия родителей его на работу не возьмут, хотя сомневаюсь, что вообще можно по законодательству работать в 15
празники не помню• 01 октября в 15:29
Ответ дляКраля-Галя
Можна з 14.
Щедрик• 01 октября в 15:31
Ответ для220В
У кого?
В дітей. За кордоном вони дуже довго заборонені, тому діти прекрасно вміють обходитися без них
автор Подтяжка • 01 октября в 15:33
Ответ дляLacrimo
ваш варіант -це теж патологія
не має бути так, що дитина бере відповідальність за своє здоров’я і їжу з 5 років
viter33• 01 октября в 15:37
Ответ для220В
А если у них телефон забрать?
П....здец ! приїхали(((
Сиреневая цапля• 01 октября в 15:38
у меня сын очень самостоятельный, намного больше меня в этом возрасте и увереннее в себе. Сейчас вот ходил на предприятия искать практику - сам ходил, и это мы в другой стране. ему 16,5 лет. Ну и в целом - одежду сам себе выбирает и покупает, может легко приготовить покушать, покупает какие-то гаджеты и продает, ремонтирует их, для него не проблема поехать в другой город и тд. В быту очень самостоятельный - стиральная машина, посудомойка и тд. Сейчас вообще 3 недели сам живет, ездит в колледж в другой город. Бабушка покушать ему иногда приносит, и то просто из-за заботы, чем по необходимости.
Соня-сонятко• 01 октября в 15:43
Ответ дляВесняний Марафон
Особисто я не була більш самостійна, а чоловік так, був самостійний. В загальному сенсі наше покоління скоріше дорослішало, плані самостійності, ніж наші діти. Але не можу сказати що все так погано як у вас на картинці з відсотками.
Ми просто різні.
Я в 20 вела все домашнє господарство - готувала, прибирала, прала, працювала вже. Але розуму ще не було, в голові були гульки і хлопці.
Моя донька в 22 роки працює і навчається, вже рік має свій пенсійний фонд, щомісяця робить інвестиції в компанію, в якій працює, має кредитний рейтинг під 800 (це дуже хороший), і в цілому набагато серйозніша і продуманіша, ніж я в її віці. Але холодець вона вже не зварить, їй простіше його замовити, і дірку на футболці не зашиє, нову купить)
Тому не вважаю, що молодь інфантильніша за нас, вони просто інші і мислять іншими категоріями.
Намакушка• 01 октября в 15:46
Ответ дляСоня-сонятко
Ми просто різні.
Це в Америці?
Соня-сонятко• 01 октября в 15:47
Ответ дляНамакушка
Це в Америці?
Так.
Котики-муркотики• 01 октября в 15:54
Ответ дляБезсовісна кума
Ні. Зараз діти такі продвинуті що нам за ним не дігнатись
в чому ж зараз така їх продвинутість? Швидко клацають в гаджетах?