Котя_люлю• 01 октября 2025
Как было бы хорошо, если б люди жили дольше.
Смотрю, из старого поколения все поумирали, столько выдающихся ученых, мыслителей, инженеров. У всех был светлый ум, опыт. А сейчас молодежь пришла, ничего не умеет, с ними трудно находить общий язык. К слову, мне 47, всегда работала с людьми постарше, но отдел расформировали, старики одни на пенсию, другие поумирали. Наша начальница - толковая женщина умерла. Пришли вот 20-25 лет, ну не могу с ними, как будто на другую планету паопала, а они инопланетяне, совершенно не понимаем друг друга. Абсолютно новые люди, с которыми не о чем поговорить, постоянная матерщина, смотрят на мена, как на динозавра. Где мои любимые и дорогие бабули-сотрудницы, чтоб с ними выпить кофейку, посплетничать о своем? Плачу-рыдаю уже какой день..
Бурундучиха• 01 октября 2025
А когда то так же о вас говорили пожилые, а сейчас вы пожилая. Кругооборот людей
Плекаю думи• 01 октября 2025
Жесть... ви дійсно динозавр... йдіть на лаву під під´їзд, там ваши пенсіонери.
Где тут 0?• 01 октября 2025
мені 27 і я не хочу жити довго.Подивіться як живуть пенсіонери у нас
Чупокабра• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Когда Вам будет 57 по другому запоёте, и поверьте это произойдёт очень быстро, оглянуться не успеете как пролетят годы.
Где тут 0?• 01 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
Час летить швидко, так, але виживати на старості років не хочеться
Я супер-пупер• 01 октября 2025
Как начали: ’учёные, мыслители, инженера’, а закончили: ’посплетничать о своем’. Так вам умных не хватает или посплетничать нету с кем?
Я супер-пупер• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
А чому ви налаштовані виживати а не жити?
Где тут 0?• 01 октября 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
По-перше, ціни, по-друге зарплати, які не ростуть, на відміну від цін. Ну і хвороби, відсутність пенсій
Я супер-пупер• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ну, як говорять, хто на що вчився. Якщо в 27 замість розвитку біткатися на погану зп, то дійсно старість буде теж не солодкою
Чупокабра• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Ну так все в Ваших руках, заробіть на старість, знайдіть багатого чоловіка, народіть дітей побільше- хто-небудь та буде Вам допомагати.
У крайньому випадку будете підпрацьовувати в онліфанс - попит на мілф є завжди, тільки тримайте фігуру.
nabludatel• 01 октября 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Теперь ваша очередь быть пожилой и опытной
А якщо нічим ділитися. Якщо людина замість досвіду навчилася лише чаї ганяти і пліткувати.
У цьому випадку молоді працівники, які очікуючи зустріти професіонала, дуже бісять.
Где тут 0?• 01 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
Народити побільше - це скоріше добити здоров`я, бо геморої, варикози, аутоімунні захворювання вилазять
Чупокабра• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Видела 6-детную - прекрасно выглядит, никакого варикоза. Про геморрой не знаю конечно, но он и у проф водителей часто, хотя они не рожают.
Где тут 0?• 01 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
Спитайте як тут жінки омолодилися пісдя родів. І ще плюс чоловіка можуть мобілізувати зараз, тому народжувати 6 під час війни якось мало кажучи нерозумно, бо їх ще треба годувати, репетиторів і тд. Травою ніхто не харчується. Не знаю скільки вам років, але раніше дійсно дітей багато народжували, щоб було більше трудового ресурсу пахати на полях. Зараз часи змінилися і така кількість дітей скоріше заважає ніж допомагає
Чупокабра• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Так якщо швидко тротах нарочито - не мобілізують.
Навіщо мені тут питати, якщо в мене дві однокласниці третіх дітей родили у 40 та мають шикарну фігуру - тільки треба займатись хоч трохи для фігури та здоров’я.
Где тут 0?• 01 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
Фігура фігурою, але догляд за дитиною і безсонні ночі не додають здоров`я і ще вони на 18 років мінімум прив`язані до дітей
Марфа Українівна• 01 октября 2025
Ответ дляnabludatel
Ещё есть время
Чупокабра• 01 октября 2025
Ответ дляГде тут 0?
Прямо таки прив’язаны- сад, школа, бабушки.
Конотопська відьма• 01 октября 2025
Ответ дляБурундучиха
47 пожилая ?)))
Бурундучиха• 01 октября 2025
Ответ дляКонотопська відьма
47 пожилая ?)))
Ну она да. Раз как бабка старая рассуждает
Где тут 0?• 01 октября 2025
Ответ дляЧупокабра
Фінансово як мінімум