Аноним_• 05 сентября в 11:28

просто виговоритись

місять тому звільнилась з роботи, пропрацювала півтора роки, створила відділ з 0, вклалась максимально в розвиток, зловила тривожний розлад, в компанії пройшла через булінг, мобінг, газлайтинг і т.д., вирулила, не те, що мене як особистість не прийняли, а через те, що попередник працював багато років і був другом для всіх, хто працює там з самого початку, але все налагодила, домовлялись, що зп через рік буде х2, в результаті на по оферній зп заплатили лише 2 місяці, потім зняли % військового збору, томім -30% від зп на півроку бо погане становище в компанії, але я ок, тоді в офісі 2 -3 дні на тиждень, мене просили не звільнятись, що все налагодиться і буде по домовленностям, але наступила дата повернення і х2 і ...мені сказали, що не можуть, я звільнилась, дала 3 тижні компанії для пошуку заміни, не знайшли, я пішла чесно прописавши всі моменти для передачі людині новій, людину знайшли, я витратила 2 години по телефону що б все розказати і що, 2 тижні мені ця людина пише, дзвонить по настільки дрібним питанням, що мене вже тіпає, я вже кажу йому відкрито, що він заганяється...
по факту я тепер без роботи і мені не дають спокою з минулої роботи.
бісять.
дякую, що вислухали.
Само_достаточная• 05 сентября в 11:30
Це вже не перша ваша тема.сподівпюсб,ви таки приймете рішення не працювати неофіційно
Пані з калабані• 05 сентября в 11:30
а навіщо ви коли звільнились, берете слухавку?
автор Аноним_ • 05 сентября в 11:31
Ответ дляСамо_достаточная
це моя перша тема і я працювала повністю офіційно
автор Аноним_ • 05 сентября в 11:31
Ответ дляПані з калабані
вже не беру, а люди пишуть і пишуть
cTpawHoegeJIo• 05 сентября в 11:32
Вы сделали, все что могли. Все остальные вопросы ставьте ценник на услугу консультации, поверьте больше звонков не будет. То что кто-то менее опытен, это проблема офиса, а не Ваше. А работу Вы найдете, ее сейчас много
Бавовнятий Пупс• 05 сентября в 11:33
Ой, я работала 6 лет торговым по ФОПам, так мне еще года 2 звонили после увольнения. Поэтому тут только игнор поможет
автор Аноним_ • 05 сентября в 11:34
Ответ дляcTpawHoegeJIo
так, я вже теж про це думаю, консультація платна
дякую.
Пані з калабані• 05 сентября в 11:36
Ответ дляАноним_
вже не беру, а люди пишуть і пишуть
ви не знаєте як встановити блокування на номер телефону?
Ряженка• 05 сентября в 11:36
’і мені не дають спокою з минулої роботи’ - так це ж добре. Ставите ціну за годину консультації
автор Аноним_ • 05 сентября в 11:38
Ответ дляПані з калабані
ви розумієте, я ж по доброті душевній думала, що як що мені так там робили то я не хочу бути такою ж, але вже просто на голову сідають
елементарні питання, які прописані в таблиці. яку я залишила ... вже сьогодні визвірилась і написала, що я не працюю в компанії і вирішуйте свої питання самостійно
автор Аноним_ • 05 сентября в 11:38
Ответ дляРяженка
треба так і робити
Мне без сахара• 05 сентября в 11:52
Трошки у Вас нестиковки. Все створила з нуля, але був попередник. ВСе стало ок- але тривожний розлад. Ви якось визначтеся...
Дона Ко Ко• 05 сентября в 11:58
Всі консультації платні. Установіть ціну вашої роботи при тій зп, яку вам мали платити, *2.

+ вам мають сплатити за минулі консультаціі.

І головне: всі консультації після оплати
Та_все_ок_будет• 05 сентября в 11:59
Ответ дляМне без сахара
да да интересно
Ряженка• 05 сентября в 12:06
Ответ дляДона Ко Ко

’потім -30% від зп на півроку бо погане становище в компанії’
По-перше повернути гроші які недоплатили. Ось це ге головне. У формі ультиматуму. Якщо не погоджуються - ніяких консультацій
Глаголиця• 05 сентября в 12:09
Ответ дляАноним_
вже не беру, а люди пишуть і пишуть
Вас ’кинули’, використали. Обіцянка-цяцянка.
Навіщо відпрацьовувати 3 тижні замість двох? Навіщо передавати справи вже після звільнення?
Вибачте, я цього не розумію...
Розумію, Вам шкода витрачених сил, тому так переймаєтесь. Але Ви молодець, що наважились звільнитись і не працювати за порожні обіцянки. Щасти в пошуку нової роботи. І робіть висновки.
Сяду на шию, дорого!• 05 сентября в 12:14
співчуваю вам. совісна ви людина, а ваш наступник - безсовісний.
бажаю успіхів з новою роботою.
Ряженка• 05 сентября в 12:18
Ответ дляГлаголиця
Вибачте, я цього не розумію...
Насправді все це можна робити у випадку коли є нормальний діалог із керівництвом і робота після звільнення оплачується. Я була у схожій ситуації і вдалося знайти взаємонепорозуміння. У результаті заробила дуже приємну суму
Глаголиця• 05 сентября в 12:43
Ответ дляРяженка
Вони не платили навіть те, що обіцяли... Знову б пообіцяли, що введе в курс новачка, тоді заплатять.а далі відомо.
Пишу каліграфічно• 05 сентября в 12:51
а я пішла і винесла всі документи за 15 років, комп почистила під нуль, трубку брала і знущалася. мене використали, так хоч спала спокійно, що хоч трохи віддала. автор, шануйте себе.
Ms. Откровенность• 05 сентября в 13:12
Ответ дляАноним_
вже не беру, а люди пишуть і пишуть
То їх проблеми.
Я три роки не працюю в організації, а мені і досі дзвонять з питаннями типу «а ти не знаєш де рожевий ноутбук з села н?», і я ж бляха знаю що він у Юлі з тендерного😂
Мені дзвонять і пишуть усі з ким ми перетиналися, бо зараз в організації усі нові співробітники, я вже посилаю, бо є начальник відділу і вона працює не перший рік
Ms. Откровенность• 05 сентября в 13:14
Ответ дляПишу каліграфічно
Як добре що наша судова система працює абияк і працювали ви в якійсь шаразі
Крайня невістка• 05 сентября в 15:19
Після того, як би з мене зняли військовий збір, мене б там не було. Всі ці тяжкі становища, суто проблема роботодавця. Я на роботу, хожу заробляти. Вас прогнали, в ви продовжували працювати, ніяких консультацій, нічого. Ви вже не працівник компанії, вони вам не платять, відносини розірвані.