Зайканалужайке• 01 октября в 17:54
Ви відправляєте лох доставкою?
Речі якраз сезонні, зараз в мене, вже б давно продала, але всі хочуть тою доставкою, інакше ніяк.
То можна, не можна? Хтось щось знає?
Десь читала готівку ні і договір нова пей ні, а на картки можна лох і наложку.
То можна, не можна? Хтось щось знає?
Результат:
вже голосів:
49 (58.33%)
Так
13 (15.48%)
Інше
10 (11.9%)
Не відправляю через нові закон
5 (5.95%)
Ніколи і не відправляла
5 (5.95%)
Так, але не більше 5 в місяць
2 (2.38%)
Так, але я ФОП
Тоска в носках• 01 октября в 17:55
Сама крута доставка після ПРОМ, особливо як є акції з безкоштовною доставкою
Так що ви там вичитали?
Чого неможна?
Так що ви там вичитали?
Чого неможна?
Зайканалужайке
• 01 октября в 17:59
Ответ дляТоска в носках
Так що ви там вичитали?
Чого неможна?
Так що ви там вичитали?
Чого неможна?
Та вже 300 раз обговорили. Бо кошти через платіжні системи бачить податкова.
Але ті, хто хоче в мене купити дивуються і я бачу відправляють. А я щось сиджу боюсь, так і лишусь з тими речами.
Дашенька из Киева• 01 октября в 17:59
Наразі в законах ніяких змін немає. 17 грн на рік і до 3 продажів. Все що більше вважається законом підприємницькою діяльністю і потребує оформлення і сплати податків.
Ну а чи приймати оплати без фіскалізації і вести не зареєстровану підприємницьку діяльність тут вже кожен сам собі вирішує ризикувати і наскільки часто.
Тоска в носках• 01 октября в 18:00
Ответ дляЗайканалужайке
З такою логікою тільки на базарі за готівку торгувати
Ящо ваш оборот до 500уо в місяць то нікому ви нецікаві
Зайканалужайке
• 01 октября в 18:00
Ответ дляДашенька из Киева
Так мені написала одна, що на картки це повністю безпечно. Головне договір з нова пей не укласти і готівку не брати.
Тоска в носках• 01 октября в 18:01
Ответ дляЗайканалужайке
Для договору треба бути фопом
Зайканалужайке
• 01 октября в 18:04
Ответ дляДашенька из Киева
Та воно то так. Але виходить навіть по опитуванню всі продають, а я боягуз. ФОП ясно що не мій варіант.
Питання чи бачить це податкова. На жаль, це ніхто не знає.
Пенек Возмездия• 01 октября в 18:07
Ответ дляТоска в носках
Будь яка підприємницька діяльність яка не оформлена є незаконною, хоч на 10 грн продали, хоч на 10000, і штраф однаковий
Тоска в носках• 01 октября в 18:10
Ответ дляПенек Возмездия
Там щось доказати нереально, тому їм цікаві хто від 100 000 в місяць крутить, і то ядвокат за 12 000грн їх відшиває навіть до суду недоходить
Дашенька из Киева• 01 октября в 18:10
Ответ дляЗайканалужайке
Ну формально логіка в тому є. Якщо не потрапите випадково під фінмоніторінг. З невеликими і нечастими сумами це маловірогідно наразі
А наложку (Новапей) нова пошта 100% бачить податкова.
ЮаПей(це своя олх стстема наложки) не знаю чи бачить податкова.
Тих хто любить покидатися тапками - ФОП є, чеки видаються, але я розумію, що то для випадкових продажів пролетів чи дитячих речей з яких виросли ФОП- не варіант....
Дашенька из Киева• 01 октября в 18:12
Ответ дляТоска в носках
Так на базарі теж ФОП треба... На ринку тільки власний продукт з огороду продавати без фоп можна.
Тоска в носках• 01 октября в 18:15
Ответ дляИграю_на_кларнете
больше не отправляю
Молодець, побільшиб таких то меншеб конкуренції
Играю_на_кларнете• 01 октября в 18:16
Ответ дляТоска в носках
мне на карту оплачивают, я ничего не теряю
Зайканалужайке
• 01 октября в 18:17
Ответ дляТоска в носках
Не тіштесь. От приймуть новий закон про 10 проц. На спец.рахунок і всі повернуться
Играю_на_кларнете• 01 октября в 18:17
Ответ дляЗайканалужайке
в какой-то момент можете попасться, как повезёт
БершкомангоЗар• 01 октября в 18:18
На карту або +23% до вартості і наступного року буду звітувати за ті суми. Продаю виключно свої речі та дітей
Тоска в носках• 01 октября в 18:19
Ответ дляИграю_на_кларнете
Чим воно від лох доставки відрізняється?
БершкомангоЗар• 01 октября в 18:19
Ответ дляЗайканалужайке
Якщо чесно, я вже чекаю з нетерпінеям. Хрче народ олх доставку, то хоч буду спокійно відправляти. 10% додам до вартості
Оце так цабе• 01 октября в 18:20
Ответ дляЗайканалужайке
а готівку чому не можна? те ж, що й на картку
Пенек Возмездия• 01 октября в 18:20
Ответ дляТоска в носках
При бажанні дуже легко доводиться, знаю де за товар вартістю біля 200 грн людина несла відповідальність
Тоска в носках• 01 октября в 18:21
Ответ дляЗайканалужайке
Довно пора
Але і просто перекази на карту будуть кваліфкувати як дохід, тому не тіштися
Замість тох 1000 податків зробилиб ОДИН 10% з приходу ібаблав казні булоб валом
Играю_на_кларнете• 01 октября в 18:21
Ответ дляТоска в носках
тем что с лох доставки теперь идут все данные в налоговую через нова-пей
Зайканалужайке
• 01 октября в 18:22
Ответ дляОце так цабе
Бо коли готівку забираєш, даєш паспорт, а на карту там типу не так проходить. Але я не знаю чи це правда.
Тоска в носках• 01 октября в 18:23
Ответ дляПенек Возмездия
Бо на понт її взяли і вона до адвоката не пішла
Пенек Возмездия• 01 октября в 18:24
Ответ дляТоска в носках
Ні, через тих кому продавала, і адвокат був
Оце так цабе• 01 октября в 18:25
Ви про готівку на пошті, я подумала, що Ви маєте на увазі продаж за готівку. Якщо до 5000 грн, Ви просто паспортом підтверджуєте свою особу. Найголовніше не переходьте на Новапей. Отримуйте післяплти з Нової пошти, як раніше.
Тоска в носках• 01 октября в 18:25
Ответ дляПенек Возмездия
То про яку відповідальність мова
Пенек Возмездия• 01 октября в 18:26
Ответ дляТоска в носках
То про яку відповідальність мова
Адмін, сам покупець звернувся в поліцію