И резкое отключение света по области
Думается сразу о аэс
Кто что думает?
Думается сразу о аэс
Кто что думает?
Фрау Донна Роза• 01 октября в 19:54
Ответ дляparele
Думаю, что какой-то сбой. У нас тоже моргнул, пригород.
А вспышка от сбоя?
Ответ дляШеллар
Де лавка для прихильників теорій змови? А то я ще після Північного сяйва над Житомирською областю переконана, що з України зробили полігон для всіх видів новітньої зброї, кліматичної в тому числі.
Та зачекайте, там ніби ще інопланетяни повинні завітати)
Ответ дляparele
Були! Ви пропустили, про селище Попільня Житомирської області навіть НАСА написали, що метеорит впав там на околицях.
Спалах від нього було гарно видно в столиці, але інопланетяни як побачили стан справ на Землі одразу здриснули назад.
Karamelka-Ольга• 01 октября в 20:05
Ответ дляparele
То пізніше обіцяли)
Your Sweetheart• 01 октября в 20:12
Думаю,хана там
И город прифронтовой
В общем,ничего хорошего
И город прифронтовой
В общем,ничего хорошего
Ответ дляШеллар
Коли це було? в Попільні?
Ответ дляkuskus
Коли це було? в Попільні?
Метеорит, що вибухнув у небі 19 квітня 2023 року був діаметром близько 50 см та масою 200-300 кг, пролетів над Києвом на висоті 80 км і розпався на висоті 38 км над землею, залишки впали в районі селища Попільня.
Горжусь земляками через пару днів у тг-каналі району і на олх продавали його уламки.
Киев_Елена• 01 октября в 20:17
Ответ дляparele
Рано, в ноябре-декабре ожидают)
Ответ дляШеллар
Ви з Попільні?