Ms. Похвала• 01 октября в 20:34

Покажіть, що купили з верхнього одягу на холодну пору?

75В• 01 октября в 22:26
Ответ дляШоколадка-69a1
Дуже гарно вам
Дякую ☺️
Пацан к успеху шел• 01 октября в 22:58
Я літом купувала. Куртка довга є. Придбала коротку, але таку щоб попу прикрила. І коротку по пояс. Обидві на розпродажах. Щось по 1тис.грн. Дуже хороші, добре що взяла) .
Черпак_для_фантазий• 02 октября в 00:14
Ответ дляКозачка
АлиЭкспресс
О, я теж таку замовила, чорного кольору. Але ще не приїхала вона, чекаю(
Люблю Украину• 02 октября в 00:21
Одна куртка зимова тепла є, ще одну хочу, але не знаю чи вийде купити в цьому сезоні бо з грошами важко
ЗавЛабСнаб• 02 октября в 10:21
Ответ для75В
Купила пуховик , але сумніваюсь , можливо поверну
ну вживу він класний, що не так? він теплий?
ЗавЛабСнаб• 02 октября в 10:22
Ответ дляМоре Щастя
В прошлом году купила такую куртку и пуховик, они и в этом снова продаются)
И ещё один пуховик выше колена хочу
що за фірма куртка? класна
Море Щастя• 02 октября в 10:22
Ответ дляЗавЛабСнаб
що за фірма куртка? класна
Куртка Weekday, пух peuterey
ЗавЛабСнаб• 02 октября в 10:24
Ответ дляМоре Щастя
Куртка Weekday, пух peuterey
дякую, а де брали?
Море Щастя• 02 октября в 10:25
Ответ дляЗавЛабСнаб
дякую, а де брали?
З оф.сайту
ЗавЛабСнаб• 02 октября в 10:25
Ответ дляМоре Щастя
З оф.сайту
дуже дякую
Море Щастя• 02 октября в 10:26
Ответ дляЗавЛабСнаб
дуже дякую
Вона дуже дуже класна, хоча це не пуховик, але дуже тепла та тканина не пропускає вітер. Носила майже всю зиму на футболку
75В• 02 октября в 12:56
Ответ дляЗавЛабСнаб
В мене є інший одяг з минулих років який ще нормально виглядає .
75В• 02 октября в 14:55
Ответ дляЗавЛабСнаб
Теплий , захист від вітру та дощу . Колір гарний . Просто маю інші пуховики . Один попу прикриває , інший до колін , ще є пальто до середини ікри . І мала підліток в якої теж є 2 пуховика . ( ми з нею одного розміру )