Моторошні троянди• 02 октября в 15:07
Чоловік винить моїх батьків
У тому що не допомагають.Батьки щомісяця висилають посилку з м´ясом,продуктами та смаколиками для дитини,які в більшості з´їдає мій чоловік. За все життя батьки назбирали 10 тис. доларів,і чоловікові вони муляють.Хоче щоб срочно віддали і він купить більше житло.Та батьки і так би дали якби він їх не ображав,називає вонючими жалобами. Розумію що ми дорослі люди,самому 40 років,і соромно було б шось просити,потерпіли трішки ,підсобирали і купили б.
Зараз я захворіла треба операція,у дитини бронхіт, батьки їдуть з далеку щоб посидіть з дитиною,а у чоловіка срачка,бо вони не везуть гроші,а якусь картошку та закрутки.
На мене він не тратить.Сам сирота з дитинства.Нерозумію звідки скільки ненависті,з людьми теж у нього не складається товаришувати,завжди агресія,ніби всі винні.Він з Києва,всих людей називає переферія,ну як так можна....
Терплю бо в дитини школа,квартира на мені.
Хоча речі зібрані вже давно стоять...
От питання,я дурна,чи як йому вставити мозги?
Хоча речі зібрані вже давно стоять...
Моторошні троянди
• 02 октября в 15:27
Ответ дляСережкинаЯ
Судя по всему автор приковала его наручниками к батарее чтоб не дай Бог не сбежал. Он уже обсырает ее родителей, ей все равно пофиг. Главное ж ’мужик’ в доме.
Прикиньте,сам не йде,я б не проти!
Мій не такий• 02 октября в 15:27
Ответ дляМоторошні троянди
Ні ,моя.
У його батьківській квартирі живуть брати і сестри з дітьми своїми.До них не хоче
ну ви трохи збоку смішна.
купили нові замки, домовились з майстром щоб прийшов поміняв поки чоловік на роботі. речі його зібрали.
викликали групу підтримки щоб він силою не зміг вломитись, випхали йому його торби.
подали на розлучення і аліменти
Борисфенка• 02 октября в 15:28
Ответ дляМоторошні троянди
Причому тут друзі дитини до сім´ї,я що комусь щось розказую.
А ви що, разом з вашими батьками не можете йому здачі дати, сказати, щоб заткнувся, за двері речі викинути?
СережкинаЯ• 02 октября в 15:28
Ответ дляЛЮБА
Та что там друзья , родители у жены гниды , не хотят зятя осчастливить … а доця все понять не может, что не так ))) так что им надо держаться вместе !
Если бы на моих родителей подобное вякнул кто-то, даже если бы у меня было бы от него трое детей, то летел бы он далеко и долго.
А тут....ради писюна терпит и родители вечно обосранные, но надо ж терпеть.
Вопрос единственный к не родителям, как можно было воспитать такую жертву, которая все стерпит ради члена?
Моторошні троянди
• 02 октября в 15:28
Ответ дляВакцениро Вона
так як ви заробили на квартиру?
Працювала менеджером з продажу,гарно заробляла .
Забрала і не сказала• 02 октября в 15:29
Ответ дляМоторошні троянди
У нього є гроші,а хоче щоб ще батьки дали.
Каже скільки вам там осталося,вони вам не треба
Бидло якесь, як ви це терпите.
Весела бджілка• 02 октября в 15:29
Ответ дляМалинка
Мужик голый, босый, квартира жены и прав на нее нет. А если тещу с тестем раскрутить на сбережения и продать квартиру жены чтобы доложить сбережения и купить другую квартиру, то это уже совместно нажитое и дальше можно делить пополам и разбегаться, тем более что на автора он не раскошеливается особо.
Пинком под зад таких гнать надо
Тільки хотіла написати.
Що якщо докласти і купити, то буде сумісне майно. Авторе, задумайтесь з ким живете.
На розлучення і сраними тапками з квартири.
Липка-прилипка• 02 октября в 15:29
Ответ дляЛЮБА
Автора наверно)) ну как такое счастье , как муж автора можно выгнать
вы що ))))
Теж так зрозуміла) Дістає речі свої і дитини зі зібраних сумок.
А сумки вже за дверима стоять.
СережкинаЯ• 02 октября в 15:29
Ответ дляМоторошні троянди
Ваш ребенок прекрасно сам все это рассказывает, все что видит в семье. Не переживайте.
Моторошні троянди
• 02 октября в 15:29
Ответ дляБорисфенка
Я не хочу щоб батьки бачили скандали.
Вакцениро Вона• 02 октября в 15:29
Ответ дляМоторошні троянди
скільки вам років?
Забрала і не сказала• 02 октября в 15:30
Ответ дляМоторошні троянди
Ні ,моя.
Ну хоче не хоче, гроші ж він має, але то його гроші, як виявляється.
То на вихід на всі чотири, а ви видихнете і подивитеся чи він вам взагалі потрібен.
Ответ дляСережкинаЯ
Ну ей нравится ))) видно и член и штаны , и печать в паспорте ))) зато не брошенка , а замужняя дама )))
СережкинаЯ• 02 октября в 15:30
Ответ дляВакцениро Вона
так як ви заробили на квартиру?
Сейчас автор напишет что друзья ребенка скинулись)))) пока папа упрекал родителей мамы))) друзья поняли что дела не будет и....
Липка-прилипка• 02 октября в 15:31
Ответ дляМоторошні троянди
А тепер захворіла і нікому непотрібна?
Таке життя автор.
Може чоловік вашої смерті чекає, йому все й лишиться.
А гроші дійсно нехай віддають батьки, нашо вони їм, чоловіку все пригодиться.
Таке життя автор.
Мій не такий• 02 октября в 15:31
Ответ дляМоторошні троянди
Я не хочу щоб батьки бачили скандали.
ну вони ж не дебіли у вас. навіть якщо ви прикидаєтесь задоволеною життям то вони ваші батьки і бачать що щось не так
Вакцениро Вона• 02 октября в 15:32
Ответ дляСережкинаЯ
менеджером з продажу заробила)
СережкинаЯ• 02 октября в 15:32
Ответ дляМоторошні троянди
Вам не стыдно с таким жить? Ребенок на это смотрит?
Купите себе самотык, ей Богу. Меньше позора будет.
СережкинаЯ• 02 октября в 15:33
Ответ дляМоторошні троянди
Курьером Глово
Менеджером по продажам на квартиру можно заработать это если наркоту продавать
Туфли в чешуе• 02 октября в 15:33
Автор, ви дурна і маєте те, на що заслуговуєте, судячи із ваших відповідей
Липка-прилипка• 02 октября в 15:34
Кароче автор, як не помрете, вертайтесь до батьків, лишайте все чоловіку.
Скільки вам там всім лишилося. Дайте людині пожити, він же сирота з дитинства.
Борисфенка• 02 октября в 15:34
Ответ дляМоторошні троянди
Я не хочу щоб батьки бачили скандали.
А то що буде? Батьки дізнаються, що чоловік їх 10 тисяч забрати хоче? Чоловіку морду наб´ють? Ну то правильно зроблять.
Після роздачі слонів ваш чоловік стане сумирніше. Але ненадовго.
СережкинаЯ• 02 октября в 15:35
Ответ дляМоторошні троянди
Я не хочу щоб батьки бачили скандали.
Смотрите а то в следующий раз они приедут - Ваш любимый им в горло вцепится с криком : ’Деньги привезли???’
Играю у края• 02 октября в 15:36
Приведите вашему мужу в пример моего мужа - он моим родителям купил квартиру, они ВПО. А так, ваш фу, противный человек, взрослый мужик желающий за счет стариков решить свое проблемы.
Моторошні троянди
• 02 октября в 15:36
Ответ дляСережкинаЯ
Курьером Глово
Ви мабуть каси продавця нічого не бачили,якщо не знаєте які у менеджерів зарплати !
Khmelnichanka• 02 октября в 15:36
Я реально не розумію, заради чого жити з таким чоловіком.
Просто аби був?