Моторошні троянди• 02 октября в 15:07

Чоловік винить моїх батьків

У тому що не допомагають.Батьки щомісяця висилають посилку з м´ясом,продуктами та смаколиками для дитини,які в більшості з´їдає мій чоловік. За все життя батьки назбирали 10 тис. доларів,і чоловікові вони муляють.Хоче щоб срочно віддали і він купить більше житло.Та батьки і так би дали якби він їх не ображав,називає вонючими жалобами. Розумію що ми дорослі люди,самому 40 років,і соромно було б шось просити,потерпіли трішки ,підсобирали і купили б.
Зараз я захворіла треба операція,у дитини бронхіт, батьки їдуть з далеку щоб посидіть з дитиною,а у чоловіка срачка,бо вони не везуть гроші,а якусь картошку та закрутки.
На мене він не тратить.Сам сирота з дитинства.Нерозумію звідки скільки ненависті,з людьми теж у нього не складається товаришувати,завжди агресія,ніби всі винні.Він з Києва,всих людей називає переферія,ну як так можна....
Терплю бо в дитини школа,квартира на мені.
Хоча речі зібрані вже давно стоять...
От питання,я дурна,чи як йому вставити мозги?
Bilolena• 02 октября в 15:16
Ответ дляМоторошні троянди
Він не йде з квартири,я вже ладна підти.
Але у дитини хороша школа ,друзі.Ми за це неодноразово говорили,ну не хоче в іншу
Ну тоді ні, відповідь на ваше питання про ´вставити мозги´, це неможливо. Людиною якщо в 40 не став то і не стане.
Викупана• 02 октября в 15:16
Ответ дляМоторошні троянди
Ні ,моя.
У його батьківській квартирі живуть брати і сестри з дітьми своїми.До них не хоче
Вы троль?
Что за бред Вы несете.
всемВсёИмного• 02 октября в 15:16
Ответ дляВакцениро Вона
ви реально троль
бо я не знаю, де таке чипушило можна було дістати у вигляді вашого чоловіка
Троль з хворою фантазією
автор Моторошні троянди • 02 октября в 15:16
Ответ дляВиправлялочка
Ваша добрачная ?
Да.Заробила сама.
Виправлялочка• 02 октября в 15:17
Ответ дляМоторошні троянди
Да.Заробила сама.
Тогда куда вы собрались из собственной квартиры ?
Вакцениро Вона• 02 октября в 15:17
Ответ дляМоторошні троянди
Да.Заробила сама.
Оооо, а це вже цікаво...
як заробили?
Малинка• 02 октября в 15:17
Ответ дляМоторошні троянди
Ні ,моя.
Ну это надо быть полной дурой чтобы свою недвижимость подарить бомжу-самодуру, который любит лишь себя и свою семью ни во что не ставит, а также у которого малейшего уважения к родителям жены нет.
Викупана• 02 октября в 15:17
Ответ дляМоторошні троянди
Да.Заробила сама.
Тогда почему так слабо с трольной темой. Мозгов то должно быть побольше.
TANYA 0 0 0 0• 02 октября в 15:18
Автор, якщо ви живете в своїй квартирі, самі себе утримуєте, ще батьки вам допомагають, і в чоловіка є якісь претензії до всіх, короче, ви не дуже розумна жінка, або я не розумію чому можна так дорожити таким чоловіком
Викупана• 02 октября в 15:19
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Тролит она.
СережкинаЯ• 02 октября в 15:19
Ответ дляВикупана
Вам самой не стыдно?
Ну ладно он чужой человек, ну Вы то родная дочь и позволяете такое отношение к своим родителям .
Я бы добавила, автору не стыдно жить с таким чмом, которому все должны, а он никому не должен? Тем более родители автора должны. Это сюр какой-то.
И да, не сильно верю что он сирота. Сироты себя по-другому ведут обычно. Они более благодарные.
СережкинаЯ• 02 октября в 15:19
Ответ дляТуфли в чешуе
А звідки він дізнався про гроші батьків?
Автор растрепала ’по любви’. Тут сама виновата.
Однозначная• 02 октября в 15:20
Ответ дляМоторошні троянди
У нього є гроші,а хоче щоб ще батьки дали.
Каже скільки вам там осталося,вони вам не треба
Я б давно это чмо выгнала
Губи до вух• 02 октября в 15:20
Ответ дляМоторошні троянди
Квартира ваша чи просто на вас оформлена? Це різні речі.
Нахер такого ідіота, якого в 40 мають утримувати батьки ще й чужі.
автор Моторошні троянди • 02 октября в 15:20
Ответ дляСережкинаЯ
Я теж так думала,коли виходила заміж
СережкинаЯ• 02 октября в 15:20
Ответ дляМоторошні троянди
А, то есть Вы продолжаете жить с дегенератом только потому что ’у ребенка друзья’? Ясно)))))
Вакцениро Вона• 02 октября в 15:21
Ответ дляСережкинаЯ
так автор сама на квартиру заработала, что мужу 10 тыс дать не может? жлобишка....
ЛЮБА• 02 октября в 15:21
Вы нашли друг друга, таких 2 индивидуума не должны расставаться
Губи до вух• 02 октября в 15:21
Ответ дляМоторошні троянди
А йому навіщо чужі гроші? Де ви такого скота викапали?
СережкинаЯ• 02 октября в 15:22
Ответ дляНе боюся осуду
Ви тролите
Автор не уходит от мужа из за друзей ребенка)))) я такого ещё не читала)))
Он ее родителей всячески обсырает, а он продолжает это все терпеть из за друзей ребенка))))
СережкинаЯ• 02 октября в 15:22
Ответ дляСарафанное радио
Зачем вам такой ущербный мужик ? Вам самой не стыдно такое писать , хотя скорее троль
Мне вот даже читать такое стыдно(((
Не представляю как с таким жить....
Вакцениро Вона• 02 октября в 15:22
Ответ дляСережкинаЯ
тут скорее муж не покидает жилплощадь
СережкинаЯ• 02 октября в 15:23
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Чому ви з ним живете? тільки чесно. Або ви самі такі ж самі , або вас все влаштовує. Квартира на вас , а речі вже зібрані, щось не складається .
Друзья ребенка против того чтобы автор уходила)
TANYA 0 0 0 0• 02 октября в 15:24
Ответ дляСережкинаЯ
Ну шо ш..... Треба слухати))))
СережкинаЯ• 02 октября в 15:24
Ответ дляЛЮБА
Я представляю как на это смотрят все знакомые, в том числе и друзья ребенка и в каком они шоке от происходящего.
СережкинаЯ• 02 октября в 15:26
Ответ дляВакцениро Вона
тут скорее муж не покидает жилплощадь
Судя по всему автор приковала его наручниками к батарее чтоб не дай Бог не сбежал. Он уже обсырает ее родителей, ей все равно пофиг. Главное ж ’мужик’ в доме.
ЛЮБА• 02 октября в 15:26
Ответ дляСережкинаЯ
Та что там друзья , родители у жены гниды , не хотят зятя осчастливить … а доця все понять не может, что не так ))) так что им надо держаться вместе !
автор Моторошні троянди • 02 октября в 15:26
Ответ дляСережкинаЯ
Причому тут друзі дитини до сім´ї,я що комусь щось розказую.
Липка-прилипка• 02 октября в 15:26
Автор, а речі чиї стоять зібрані?
Вакцениро Вона• 02 октября в 15:27
Ответ дляМоторошні троянди
так як ви заробили на квартиру?