Любительница• 02 октября 2025
На межі розлучення. Підтримка
Дівчата привіт., знаю, що багато хто пройшов це і багато хто проходить цей процес. Мені потрібна порада, бачення зі сторони, я розумію, що я сама приймаю рішення і відповідальна за нього тільки Я.
У шлюбі 13 років, загалом разом близько 16 років,. Є дитина 11 років На даний момент ми місяць, як не живемо разом. Він мій перший чоловік, перші стосунки, з війною я зрозуміла, що я живу не так як хочу, що ми просто живемо, як сусіди, спільного між нами тільки дитина. Аналізуючи наше спільне життя зараз, я навіть не можу згадати моменти, за які можна чіплятись. Так він не пив, не бив, зарплату приносив, але я вважаю, що це база, а не умова, бо я це саме роблю в шлюбі, а що крім цього. Ми живемо всі роки подружнього життя з мамою моєю, (але вона ніколи майже не втручалась в наше життя), можливо з самого початку ми не були удвох можна так сказати. Чоловік інфантильний, за всі роки подружнього життя ми ні разу удвох нікуда не сходили (кіно, театр, подорож хоча б короткострокова на 2-3 дні), від мене ініціатива йшла, я пропоную у нього знаходиться 100 відмазок, то далеко, то гроші, то дитина не витримає поїздку, на хвилиночку 11 років. В розвитку дитини також, коли він був малим він зі скандалом пішов з ним на велосипеді навчити його катати( я у відповідь почула мене ніхто не вчив), дитина ходить до басейну 2 роки, він ні разу його не завів туди і не захотів побачити, як він там плаває, при чому сам не зайнятий в той момент, виду його я. До мене ніжності ніякої, можливо він не вміє, або не навчився її проявляти, в сексі немає, ні поцілунків в шию, ні прогладжувань, він тільки отримує своє задоволення і все, він швидко збуджується робить процес і все, коли і я не відповідаю він обрається, але я ж повинна мати до себе ласку , як я можу збудитись тільки від одного виду члена і все, в те, що в тебе його сують, дівчата вибачте за відкритість, але так і є. Тобто де брати емоції, щоб підтримувати цей шлюб, якщо їх не було(((. Йому і на дивані добре, і все в нього добре. Я відчуваю, що я на 5 поверсі, а він на 1. Що ми все дали один одному і все взяли з цих відносин, що можна. Мама мене підтримує в цьому питанні, у нас не було якихось грандіозних скандалів, але мама бачила це ( равнодушне відношення, нічого не хотіння робти і все). були розмови з ним він вважає, що що тобі потрібно всі так живуть. На даний етап я синові говорю, подзвони до батька, дізнайся, як справи, того, він говорить потім позвою і так, далі тобто я у сина не бачу смутку за ним, у нього все мама(((. Чи скучаю я за ним...?просто, що фізично він знаходився поряд. І мене не перестає гризти совість, що я йому зламала комфортне для нього життя.....побутове.
жінка незаміжня• 02 октября 2025
Ответ дляЛюбительница
коли були молодші, якось трохи по іншому це сприймалось, можливо, я не хотіла образити його, як і про секс, що мені з ним не подобається я сказала перед тим як він пішов., бо я вважала, що це зломить його, коли ми стали страшими у відносинах...ми перестали, щось робити один для одного, мені набридло весь час щось пропонувати, а у відповідь тільки відмовки. Ми майже не розловляли, кожен в собі. У мене був стоп кран років уже 4, але в один момент я вирішила його опустити(.
Відпускайте і хоч спробуйте пожити самостійно. Ті хто обирав мам, ще й досі з ними водяться, до старості. Перші чоловіки пішли, інші були розумнішими, на мам не погоджувались. Я таких історій зустрічала не одну.
Контрольница• 02 октября 2025
Ответ дляЛюбительница
я добре заробляю, у мене керівна посада. Є машина, але сво\ї кавртири поки немає.
Так если вы оба норм зарабатываете, почему не жили отдельно? Или вы откладывали на жилье? Но если машину купили, значит могли и ипотеку взять…
Странно это все. Значит вы оба еще не выросли, оба инфантильны и жили с мамой, потому что вам так комфортно, значит мама вам обеспечивала комфорт
Контрольница• 02 октября 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Можливо, все можливо. І життя будувати окремо від мами можливо, тоді і результат може бути іншим. Автор гарно заробляє. Що заважає зараз піти в своє житло? Вона не сепарується. Вона використовує людей так, як їй зручно
А сейчас, когда без мужа, в чем смысл идти на аренду?
Контрольница• 02 октября 2025
Ответ дляМольфарочка
Лично вам подходит такой мужчина?
Так может спросите телефон у автора
Мне такой мужчина не подходит. Именно потому я и не выходила за такого замуж. А автор вышла, значит ее все устраивало
Все люди разные. Кто-то, например какая-нибудь дочь олигарха, и за моего мужа никогда бы замуж не вышла и даже не посмотрела бы на него, а меня все устраивает. Или вы реально думаете, что все охранники, грузчики, строители, кладовщики одиноки и не имеют семьи? Или вы думаете, что за теми, кто сидит на кассе, убирает офисы, продает на рынке очереди из бизнесменов стоят?
Контрольница• 02 октября 2025
Ответ дляЗдохниПуйло
Дитина може бути у школі, в садку, у бабусі, а мама цілий день вдома. Пєнсам вночі взагалі неспиться, то тиск міряють, то моляться
Автор пишет что 13 лет с этим мужчиной. Пусть замуж года в 23 вышла, то ее маме до 50 лет было, когда они жить все вместе начали. То какой же это пенсионер?
Мольфарочка• 02 октября 2025
Ответ дляКонтрольница
Вот и автора перестало устраивать
Лучше поздно, чем никогда
Но и давать советы аля автор и таких много и много кто так живет бред
Лучше поздно, чем никогда
Контрольница• 02 октября 2025
Ответ дляМольфарочка
Вот и автора перестало устраивать
Лучше поздно, чем никогда
Автору я как раз другой совет дала
задумчивая мордочка• 02 октября 2025
Ответ дляМольфарочка
так це потрібно не автору писати, а чоловіку автора.
Адже, він мав забезпечити окреме житло, а не жити на території жінки
Якщо там такий чоловік, що відпустку не може організувати, то про яке забезпечення території мова. А от авторці якраз і варто наступного разу на ці граблі не наступати, а шукати чоловіка з окремим житлом чи хоча б фін. можливістю це житло арендувати.
Любительница
• 02 октября 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
Так Ви праві, навіть останній раз я накидала варіанти куди поїхати навіть Україні, а почула тільки відмашку, що дитина не витримає 7 годин в машині, але це бред , він їздив по 2 доби за кордон в все було добре, дитині 11 років. І я зрозуміла, що все.