Я не в теме• 02 октября в 21:08

Просят забрать ребенка в обед так как он не спит и мешает

Сыну 4, не спит днем с 3х лет. Ходит с сентября в сад до дневного сна, воспитатель просит забирать так как он не спит и не лежит спокойно, а она одна на группу, не может за всеми смотреть. У него логогруппа, детей мало, ходят не все, обычно 4-6 присутствует.
И что делать не знаю, я ничего не успеваю, и забрать в 13 и привести в 15 обратно сказали тоже нельзя.
У кого была подобная ситуация, как выходили из положения?
Качка в тапцях• 02 октября в 21:49
Ответ дляФорточка
Бо йому 4 роки, а не 8.
Тоді чого не спить?
В 4 роки є фізіологічна потреба в денному сні
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:49
Ответ дляФорточка
Де автор писала про ненормотипових дітей, лого групи для звичайних дітей.
:)
Ні
Логопедичні порушення не завжди є лише в нормотиповмх
автор Я не в теме • 02 октября в 21:49
Ответ дляКачка в тапцях
Тоді чого не спить?
У мене з 2.7 років цієї потреби не було, я була активною веселою дитиною
Качка в тапцях• 02 октября в 21:50
Ответ дляФорточка
Бо такі реалії
Нормотипових в логопедичних групах вкрай мало
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:50
Ответ дляБарбітта
Це ж не інклюзія, це дітки із затримкою мовлення. Моя теж ходить в лого групу, там немає діток з діагнозами
Щоб бути в інклбзіі потрібно нею займатися
Затримка мовлення це майже завжди затримка психічного розвитку
Форточка• 02 октября в 21:50
Ответ дляКачка в тапцях
Тоді чого не спить?
Я не спала в садку, пішла в 4 роки, багато дітей не спить, лягають вдома ввечері рано. Це нормально в 4 роки.
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:50
Ответ дляTeonaa
Логопед - це ж просто розмовляють погано, а не ауттисти ітд
Ні
Це коли в групі дати з проблемами логопедичними
І дати різні
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:52
Ответ дляКачка в тапцях
Тоді чого не спить?
Тому що діти з розладами можуть відмовлятися від сну з 1-1,5 року
Качка в тапцях• 02 октября в 21:53
Ответ дляФорточка
Прийдіть і розкажіть про ці норми в державному дитячому садку
Там або спиш, або мовчки лежиш в ліжку
Персональних нянь нема
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:53
Ответ дляЯ не в теме
Автор, який в дитини діагноз?
Завжди недо...• 02 октября в 21:55
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
Ні
Мой, как проходил комиссию, так определяли тех, у кого психические отставания в сад для деток с задержкой психического развития, моего направили в логосад. Дочка ходила в старшую долго группу, где были дети, которые только какие-то группы не выговаривают. Моя р не говорила, там поставили.
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:56
Ответ дляЗавжди недо...
Мої діти були в логопедтчному садочку
Там більшість дітей не нормотипові.
Групи різні.
Подмигашка• 02 октября в 21:57
Ответ дляПультОт_БМВ
Так а що робить вихователь, поки інші діти сплять? Дивиться як вони сплять.
Спальня поруч з ігровою. Діти заснули, то вийшла з дитиною несплячою в ігрову і хай він грається. Дати пластилін хай ліпить, розмальовку.
Це ж не на руках носити
А в цей час хтось з дітей прокинеться і зверне шию і вихователя посадять. І все це за копійки. Хороша робота.
ПультОт_БМВ• 02 октября в 22:00
Ответ дляПодмигашка
Як зверне шию? З ліжка впаде?
Чудо в декрете• 02 октября в 22:02
Или с ребёнком договариваться, если понимает. Или просто оставлять и так и говорить ртом ’ нет возможности забирать в обед - работаю’.
*ребёнок ходил только год перед школой. Раз так пошла на поводу, то потом постоянно звонили, чтоб раньше забрала(сад до 18, а мне звонят в 16:20), под предлогом что он один остался(прихожу, а там ещё 2ое).
Подмигашка• 02 октября в 22:02
Ответ дляПультОт_БМВ
Як зверне шию? З ліжка впаде?
Все що хочеш може бути. Може ручкою в око штрикнути іншій дитині. Посадять вихователя, бо він не наглядав.
Грибной_Дождик• 02 октября в 22:02
Ответ дляЯ не в теме
Лежит минут 30, а потом начинает ныть что больше не хочет, спать не будет и пытается уйти
А сколько длится тихий час?
Грибной_Дождик• 02 октября в 22:05
Ответ дляЯ не в теме
Я в свій час ні дня не спала в садку. Але я грала на коврику в ігровій в цей час, і зі мною була інша вихователька/няня. З часом я була там вже не одна, все більше дітей відмовлялись від сну.
А зараз, виходить, працівників стало менше.
У вас час - це в які саме роки ви були у дитсадку?
Ніколи під час тихої години діти не грали окремо. Всі роздягалися і лягали спати, хто не міг заснути, просто лежали із заплющеними очима. З часом звикали і також починали спати.
Грибной_Дождик• 02 октября в 22:06
Автор, у вашої дитини СДУГ?
ПультОт_БМВ• 02 октября в 22:06
Ответ дляПодмигашка
Хочете сказати, поки діти сплять вихователь сидить над ними?
Майданщица• 02 октября в 22:06
Ответ дляПультОт_БМВ
Це ж не на руках носити
Никто не должен отдельно развлекать ребенка , это не входит в ее обязанности. Это проблема мамы почему она не может объяснить ребенку, все любят перекладывать свой геморрой на кого-то
Багиня• 02 октября в 22:06
Ответ дляПультОт_БМВ
Як це нема тихої години.
А що робить дітям, яким необхідний сон?
У всіх нервова система по різному працює і це нормально.
Мої діти спали до 6.5 і 5.5 років.
Старший в першому класі приходив і лягав спати сам
Я свого забираю з приватного у Польщі о 14й і він спить. Там дійсно немає нормального сну,дитині 3 роки, якщо не поспить вдень то буде нервовий,втомлений.Деякі діти лягають прям в ігровій і сплять 40 хвилин, мій не хоче і час йому не підходить для сну,зарано.
Подмигашка• 02 октября в 22:07
Ответ дляПультОт_БМВ
Звісно, а Ви як думали.
автор Я не в теме • 02 октября в 22:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор, який в дитини діагноз?
Діагнозу нема, тільки в ірц поставили знм 2-3 ст
ПультОт_БМВ• 02 октября в 22:08
Ответ дляПодмигашка
Звісно, а Ви як думали.
Я не думаю, а знаю. Що ніхто не сидить над ними. Вони тріщать з колегами, заходять пару разів поглянуть і далі в телефон втикають чи бесідують
Подмигашка• 02 октября в 22:08
Ответ дляПультОт_БМВ
Я вихователь колишній, і я знаю, що вихователь сидить у спальні і наглядає за дітьми. З якими колегами вихователь тріщить, коли всі вихователі по своїх групах?
автор Я не в теме • 02 октября в 22:09
Ответ дляГрибной_Дождик
А сколько длится тихий час?
С 13 до 15
автор Я не в теме • 02 октября в 22:09
Ответ дляГрибной_Дождик
Я в 94-му ходила в садок
ПультОт_БМВ• 02 октября в 22:10
Ответ дляПодмигашка
Няня, логопед, медсестра, муз працівник, повар, з сусідніх груп ходять один до одного тоже
Подмигашка• 02 октября в 22:11
Ответ дляПультОт_БМВ
Логопед в тиху годину вже йде додому, у логопеда робочий день 4 години. Кухар? Кухар в цей час готує полудень. Ви теоретик.