Я не в теме• 02 октября в 21:08
Просят забрать ребенка в обед так как он не спит и мешает
Сыну 4, не спит днем с 3х лет. Ходит с сентября в сад до дневного сна, воспитатель просит забирать так как он не спит и не лежит спокойно, а она одна на группу, не может за всеми смотреть. У него логогруппа, детей мало, ходят не все, обычно 4-6 присутствует.
И что делать не знаю, я ничего не успеваю, и забрать в 13 и привести в 15 обратно сказали тоже нельзя.
У кого была подобная ситуация, как выходили из положения?
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:41
Ответ дляДжавеліна
Тут воспитатель не справляется со своими обязанностями, это ее работа - уложить спать
Тем более ребенку 4 года, это не 6-7 лет
А як ви пропонуєте вкласти спати дитину, яка не спить?
Якщо садок логопедичний, там може бути купа ненормотипових дітей, які не будуть просто лежати в ліжку і тим паче спати
Я не в теме
• 02 октября в 21:41
Ответ дляКачка в тапцях
Автор, ви можете оформити інклюзію і стати тьюторрм власної дитини
Будете розважати в ігровій під час тихої години
Та навіщо оформлювати тьютора, я вже подумувала приїздити в садок і сидіти та з сином з 13 до 15, щоб не забирати 😀
Ответ дляПультОт_БМВ
Як це нема тихої години.
А що робить дітям, яким необхідний сон?
У всіх нервова система по різному працює і це нормально.
Мої діти спали до 6.5 і 5.5 років.
Старший в першому класі приходив і лягав спати сам
А що робить дітям, яким необхідний сон?
Мої діти спали до 6.5 і 5.5 років.
Отак , немає тихої години в державних садках Італії. Хто там хотів спати я не в курсі що робили. В садочку де була моя дитина навіть ліжок не було. Ніяких. З 3 років ніяких снів. І це чарівно !!!!
Качка в тапцях• 02 октября в 21:42
Ответ дляЯ не в теме
Я в свій час ні дня не спала в садку. Але я грала на коврику в ігровій в цей час, і зі мною була інша вихователька/няня. З часом я була там вже не одна, все більше дітей відмовлялись від сну.
А зараз, виходить, працівників стало менше.
Зараз беруть всіх, хто має ВО
Йдіть попрацюйте
І дитина під наглядом, і грошей повні кишені
Йдіть попрацюйте
Барбітта• 02 октября в 21:42
Ответ дляКачка в тапцях
Там всі з діагнозами, але батьки мають право не озвучувати
Якщо мама не справляється з 1 власною дитиною, як вихователь може справитися з 4-6?
Це не нормотипові діти!
Це ж не інклюзія, це дітки із затримкою мовлення. Моя теж ходить в лого групу, там немає діток з діагнозами
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:42
Ответ дляМона Лиза
Нехай вкладає разом зі всіма, а коли вони заснуть, то виводить в ігрову кімнату. За дітьми що сплять, дивитися постійно не треба. То їй напевно самій поспати в цей час хочеться. І чому вона до речі одна? Ще ж нянечка має бути
Дитина не нормотипова скоріше за всього, тому вихователь так зробити не зможе
Ответ дляПультОт_БМВ
Як це нема тихої години.
А що робить дітям, яким необхідний сон?
Мої діти спали до 6.5 і 5.5 років.
А що робить дітям, яким необхідний сон?
Мої діти спали до 6.5 і 5.5 років.
Приватний садок також шукала без тихої години, поки були в Україні. Дуже багато неспунів) там були ліжка, але ніхто не спав.
Качка в тапцях• 02 октября в 21:43
Ответ дляЯ не в теме
Йдіть із пропозицією до директора
Оформите санітарну книжку і будете сидіти
Я не в теме
• 02 октября в 21:43
Ответ дляКачка в тапцях
Зараз беруть всіх, хто має ВО
Йдіть попрацюйте
Так я там зможу бути тьютором лише 2 години в день) мабуть так не підійде
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:43
Ответ дляДжавеліна
Какие особенности? Которые не позволяют им спать днём, я ж говорю воспитательно должен посидеть, пока дети заснут, почитать сказку
Які завгодно, рас, рдуг, зпр і тд
Ответ дляЯ не в теме
Ну от так сказала: я одна після обіду, дивитись за дитиною в ігровій нема кому
Вот и спитайте її: а чому Ви одна. Я сходжу до завідувача, і я розкажу що одному вихователю - важко.
Може це неправда що вона одна взагалі.
Ні, ну що значить «забирайте». Так і кажіть, як вище писали: я розмовляла із сином, зо можу все зробила, але я працюю, того віддала в садочок.
Може це неправда що вона одна взагалі.
Мона Лиза• 02 октября в 21:44
Ответ дляКачка в тапцях
Повірте, цього більше ніж достатньо
Вони ж не сидять чемними котиками
Так вісі ж окрім одного сплять.
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:44
Ответ дляДжавеліна
Ну так пусть воспитатель читает сказку
Моя мама так делала, говорила всем закрыть глаза и читала им сказку
Яким чином допоможе казка?
Мова про ненормотипових двтей
Качка в тапцях• 02 октября в 21:45
Ответ дляБарбітта
І у всіх садках саме так, як у вашому?)
В нашому в логопедичній групі вкрай важкі аутисти, з синдромом Дауна, з некерованою агресією і тд
ПультОт_БМВ• 02 октября в 21:45
Ответ дляМайданщица
Так что теперь все дети должны не спать из-за вашего ребенка ? У них же нет персонала который развлекает персонально детей которым не подходит режим, моим детям был важен сон
Так а що робить вихователь, поки інші діти сплять? Дивиться як вони сплять.
Спальня поруч з ігровою. Діти заснули, то вийшла з дитиною несплячою в ігрову і хай він грається. Дати пластилін хай ліпить, розмальовку.
Це ж не на руках носити
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:45
Ответ дляКачка в тапцях
От і домовтеся, щоб тихо лежав і не заважав іншим спати
І щоб мовчав
Це ж просто
І щоб мовчав
Це ж просто
Навіщо автору займатися своєю дитиною, якщо це проблема вихователя.
:)
Я не в теме
• 02 октября в 21:45
Ответ дляКачка в тапцях
І у всіх садках саме так, як у вашому?)
У нас в групі таких немає точно
Щастя-здоровля• 02 октября в 21:45
Авторе, син з 2х років практично ніколи не спав в обід. Вихователька і казку читала, і вмовляла, і лягала поруч і смаколики за сон обіцяла)) ніц! але ми домовились, що він не буде заважати спати іншим діткам. І якщо він один не спав, то так і було. А якщо компанія знаходилася, то ...((
Форточка• 02 октября в 21:46
Ответ длясладкий_ноябрь
Яким чином допоможе казка?
Мова про ненормотипових двтей
Де автор писала про ненормотипових дітей, лого групи для звичайних дітей.
Барбітта• 02 октября в 21:46
Ответ дляКачка в тапцях
І у всіх садках саме так, як у вашому?)
А у автора, так як у Вашому? Ви ж ’розписалися’ за всіх, що ’там’ дітки з діагнозами...
Качка в тапцях• 02 октября в 21:46
Ответ длясладкий_ноябрь
:)
100%
Мона Лиза• 02 октября в 21:46
Ответ дляКачка в тапцях
Це не нормотипові діти!
Чому це одразу ненормотипові? Логопедична група це не обовʼязково діти з відхиленнями в психіці. Подруга водила молодшого в логопедичну групу, він нормотиповий, просто пів алфавіту не вимовляв.
ПультОт_БМВ• 02 октября в 21:47
Ответ дляЯ не в теме
А о котрій ви забираєте зазвичай? Поки сад працює, щоб плменше дома був, да?
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:47
Ответ дляМона Лиза
Так в неї її 4-6, а не 26
І що, якщо серед цих 4-6 половина може бути не нормотипова
Качка в тапцях• 02 октября в 21:47
Ответ дляЯ не в теме
У нас в групі таких немає точно
То ваш просто погано вихований?
Чи чого він не реагує на прохання вихователя спокійно полежати?
Форточка• 02 октября в 21:47
Ответ дляКачка в тапцях
То ваш просто погано вихований?
Бо йому 4 роки, а не 8.
Я не в теме
• 02 октября в 21:47
Ответ дляПультОт_БМВ
Забираю біля 13-ї години, і вже привести не можу, якщо заберу. Садок до 18.30 працює
сладкий_ноябрь• 02 октября в 21:48
Ответ дляМона Лиза
Але % не нормотипових буде більший ніж в звичайних групах садка
Мона Лиза• 02 октября в 21:48
Ответ дляКачка в тапцях
Це не нормотипові діти!
«Якщо мама не справляється з 1 власною дитиною …» такий собі аргумент. Мама може не справлятися, тому що вона не має педагогічної освіти. Мама може і справляється, але хоче працювати. А може і не хоче працювати, але треба заробляти гроші