Блиск думки• 03 октября 2025

Як шкода чоловіків...

Я безумовно вдячна тим, хто захищає наші життя і стоїть пліч о пліч на передовій, низький уклін їм.. але мене сьогодні накрило від того, що і ті, хто вдома, вони теж гинуть(( не витримують розлуки з жінками, і тупо починають пити... вже двоє знайомих в віці 40+ померли від цього.. серцева недостатність у одного, у іншого аневризма.. третьего сьогодні зустріла, він тупо сірий, лице схудло і зістарилось дуже, і каже що просто існує, і вечорами п´є, щоб заснути.. а до війни була прекрасна сім´я, діти, собака, робота, плани, відпочинок на морі.. мені стисло груди від розпачу(( ми, жінки, ще якось можемо себе розвіяти: кафе з подружками, шопінг, відпочинок у будь якій країні, кава зранку у кав´ярні, кінотеатр, театр, з дітьми на атракціони.. а вони?? Закриті, зашугані, розгублені, покинуті.. ще раз повторюсь, для жінок у кого чоловіки служать: низький уклін вашим героям, але не потрібно всіх гнати на війну.. не всі готові, не всі можуть, і не всі хочуть.. може і дурню написала, але це те, що я зараз відчуваю..
Не пью, не курю• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
болгария или румыния в селе?где нет работы
Уже писала где. Но вам виднее🤣
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
а вы думали за границей мед ?идите попробуйте при зп 1300евро тяжело работать физически и 1000 отдай аренду и детей за что лечить кормить?
Это где 1300?
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
В Україну вже масово їдуть індуси і пакистанці по робочих візах. Ото ми раді будемо, коли ця чорнота заповнить міста і витворяти бєзпрєдєл. Воно ж як саранча
так масово едут что все доехать не могут и никто их не видел в глаза.
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
посмотрела варианты.трешка 2500евро и это не большой город.село дешевле но работы нет
Де це ви таке насмотрелі, адресу в студію?
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так само як ніхто не бачить масової мобілізації в рашці)
Ростки жимолости• 03 октября 2025
Автор, підтримую. Український чоловік вже як прокляття.
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
введите саксония аренда долгосрочная.цены космос много сайтов
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляРостки жимолости
алкаш и нарик-да.
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви якась не в собі чи троль?
Моя трикімнатна квартира в маленькому містечку 650 євро. Діти боліють - є медичне страхування. Хліб роздають безкоштовно в кінці дня в пекарнях. Якщо працюють двоє батьків, вистачає на все, з відпочинком включно.
В Україні легше вижити? Точно?
А моя эта знакомая за 700 снимает в маленьком городе. Это без света и интернета
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дайте локацію. Це ціни хорошого району Парижа і подібного великого міста
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Уже писала где. Но вам виднее🤣
зачем мне ваши картинки с инета?
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Угу, угу. Пистоболите? Навіщо?
Khmelnichanka• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я - здесь. И знаю, сколько сооит аренда моей квартиры. Вы реально прикалываетесь? ))))
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
я верю сайтам аренды в инете а не вам
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
не все хотят драять унитазы за 1300евро и аренда штука
В Германии другие зп. Но там и аренда 2000
Життє Бентежне• 03 октября 2025
тот еще квест арендовать что то за такие сумасшедшие деньги и за что платить?с работой туго.не у всех здоровье на тяжкий труд
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Сядьте в автобус і доїдьте до ’її места’. Вас приймуть, будете спати і їсти спокійно.
Я без мужа не поеду
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Якщо вона працює і може собі дозволити, чом би й ні? Якщо стане скрутно, знайде щось дешевше.
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
2500 евро если с детьми то надо двушка трешка и работа с котрой жесть
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
представьте если заболеть..там..и детей в приют а сама в коробку под мостом иди жить...
Не пью, не курю• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
зачем мне ваши картинки с инета?
Вы этот форум, о ужас, читаете в интернете 😱
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну это дорого. Показала фото квартиры. Ужасная, все старое и в доме одно арабье.
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Плачу
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я без мужа не поеду
Тоді до чого ваше ридання про життя одинокої подруги і нащо вам, щоб вона також повернулася?
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Да
Життє Бентежне• 03 октября 2025
я уже молчу если собачка кошечка-цены ветеринария космос там..и никто не возьмет на аренду таких
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Потому что не пойму зачем одиночки уехали
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вам воно не треба.
Катрінн• 03 октября 2025
кто ставит вот такие смайлы вы просто мор ур
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Вам воно не треба.
Треба