Блиск думки• 03 октября 2025

Як шкода чоловіків...

Я безумовно вдячна тим, хто захищає наші життя і стоїть пліч о пліч на передовій, низький уклін їм.. але мене сьогодні накрило від того, що і ті, хто вдома, вони теж гинуть(( не витримують розлуки з жінками, і тупо починають пити... вже двоє знайомих в віці 40+ померли від цього.. серцева недостатність у одного, у іншого аневризма.. третьего сьогодні зустріла, він тупо сірий, лице схудло і зістарилось дуже, і каже що просто існує, і вечорами п´є, щоб заснути.. а до війни була прекрасна сім´я, діти, собака, робота, плани, відпочинок на морі.. мені стисло груди від розпачу(( ми, жінки, ще якось можемо себе розвіяти: кафе з подружками, шопінг, відпочинок у будь якій країні, кава зранку у кав´ярні, кінотеатр, театр, з дітьми на атракціони.. а вони?? Закриті, зашугані, розгублені, покинуті.. ще раз повторюсь, для жінок у кого чоловіки служать: низький уклін вашим героям, але не потрібно всіх гнати на війну.. не всі готові, не всі можуть, і не всі хочуть.. може і дурню написала, але це те, що я зараз відчуваю..
Khmelnichanka• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
я верю сайтам аренды в инете а не вам
Отлично. Главное, чтобы другие люди верили в реальность, а не страшилки.
Вот специально сфотографировала :)
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ну это дорого. Показала фото квартиры. Ужасная, все старое и в доме одно арабье.
фууу ужассс это живешь как в притоне и за такие деньги..
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
введите саксония аренда долгосрочная.цены космос много сайтов
Ви відкрили оголошення про квартиру під 100 кв.м і з явно завищеною ціною. От тільки сусідні оголошення по 700-1000 євро ’не помічаєте’
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
тот еще квест арендовать что то за такие сумасшедшие деньги и за что платить?с работой туго.не у всех здоровье на тяжкий труд
Так ви не за кордоном, вам звідки знати?
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Там одно арабье , не знаю почему. И это она квартиру год искала. 700 евро однокомнатная, плюс за свет платит , интернет. 800 все вместе примерно, как она говорила
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Хай знайде інше житло. Чи й не стражденна, чесне слово.
А потім різні дурні матрьошки починають волати, як то важко в Європі.
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Она эту хату год искала. Ныла мне, что не может найти. А новую искать, это деньги на переезд, да и если работает ,времени нет
Ростки жимолости• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
алкаш и нарик-да.
Абсолютно всякий
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
а где она найдет там то жилье и где деньги брать?в европе очень тяжело.если 2 ое работают то одна зп на аренду а другая на еду и не дай бог заболеть..ведь дети еще..о кошках собачках я вообще молчу
Рассказница• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
так масово едут что все доехать не могут и никто их не видел в глаза.
Я видела вчера в Одессе, явно вновь прибывшие.
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Треба
Навіщо? Вона виїхала, щоб залишитися живою, влаштуватися і згодом діточок народити. Це для вас незрозуміло чомусь?
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
ой не смешите.она может там в дтп завтра умереть или тромб лопнет.
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
ага влаштуется она.с тряпкой унитазы драять 1300евро и аренда штука и трусись что б матка не выпала или зуб
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Та не верзіть ви маячню про дуже важко, достали. На дві зарплати родина чудово живе, на все вистачає.
Житла вдосталь, хто хоче, знаходить.
Не пью, не курю• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы повторяетесь. Скучно. Вас не научили, как работу работать?
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Житла вдосталь, хто хоче, знаходить.
документы надо на жилье и аренда сложно даже в селе снять.на 2 зп с двумя детьми выживание
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну звідки вам знати? Якщо двоє працюють, то взагалі норм все. Близькі друзі нормально живуть, харчуються, діти вчаться і навіть відпустку в Іспаніях і Португаліях на орендованій віллі собі дозволяють. І це вони виїхали далеко до війни, тобто вигребли без цих всіх плюшок, які давали по ТЗ. Хто працює і хоче працювати - нормально живе.
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
6 мільйонів біженців трусяться і страждають четвертий рік. Ще стільки ж приїхали раніше, до війни, також такі стражденні, нема спасу.
І тіко ви живете в теплі і добрі.
Покорительная• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Сумний у вас досвід, звісно
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
цыфры давайте в студию.у них аренда сколько?зп кем и сколько?
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
І тіко ви живете в теплі і добрі.
ой не смешите.уберут пособия и что?
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Оно вище вже фото документів про оренду виклали.
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Она не хочет детей, сама мне говорила. Есть такие тётки. Вы не знали? Или вы считаете, что все наглые одиночки уезжают ради того ,что родить. Смешно
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляПокорительная
Сумний у вас досвід, звісно
зачем мне эти бомжотуры с таким дасвидом?еще я в этой жизни раком не стояла да унитазы не драяла
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Шансов там умереть очень много. Даже больше наверное чем у нас
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
ой не смешите.уберут пособия и что?
Працювати будуть, мінімальна зарплатня 2200 євро.
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Житла вдосталь, хто хоче, знаходить.
А как вы нашли жилье
Життє Бентежне• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
и отдай за квартиру 2500 ото радость и счастье
ЯяяКакаджамбо• 03 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Уберите 40% налог
Борисфенка• 03 октября 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я вважаю, що люди виїжджають в біженство, щоб залишитися живими.
Для вас це чомусь не аргумент, на жаль.