Вся в кредитах• 03 октября 2025
Продавець приховав недоліки квартири, які я виявила після купівлі
Пліснява, в кімнаті і на кухні. Тече каналізація, на балконі вікна аварійного стану, при відкриванні одного вікна, на мене чуть не впало скло, бо рама його не тримає. Інші вікна я боялась відкрити. Ще є сумнівиі що до підлоги, в кімнаті, під паркетом відчуваю наче є розходження підлоги, коли ступаєш на це місце, мене трохи підкачує в сторони. Що мені робити? Всю ніч не сплю.
Провина і моя, що ретельно не дивилась. Чи є якісь шанси на розірвання договору?
Незламна Україна• 03 октября 2025
А як би вони продали цю квартиру, якби сказали правду
Я теж так попадала, що щось конкретно під ремонт і часто брешуть, що квартира тепла/тиха.
Насправді, купляла 3 квартири і всі були дуже холодні(((
Продавала так само, замовчуючи, що вони дуже холодні(
Вся в кредитах
• 03 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Якби ці недоліки я помітила на перегляді, я би не купила
Незламна Україна• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ви не помітили.
Тому, на жаль, все.
Я знімаю таку квартиру в Альпах з грибком.
90% квартири тут такі через вологість.
Просто з ним треба поботися.
Є багато профзасобів
Тому, на жаль, все.
90% квартири тут такі через вологість.
Просто з ним треба поботися.
Є багато профзасобів
Бутерброд и я• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Моя порада, замінюйте підлогу, під паркетом можуть бути сюрпризи гірші за плісняву, плясняву можна вивисти за допомогою профхімії, балконі рами замінити, каналізацію полагодить сантехнік.
Ви ж дешеву квартиру купили.
ДелиВерка• 03 октября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Ви ж дешеву квартиру купили.
А що там може бути?
Трактор Віка• 03 октября 2025
Ответ дляНезламна Україна
Тепла/холодна - це поняття суб´єктивне.
Мені зимою класно коли в квартирі +18-20 град. Сусідка мерзне при +24 і жаліється, що холодна квартира.
Вся в кредитах
• 03 октября 2025
Чи є сенс писату продавцю? Він знав, що я купую для власного проживання і щоб заїхати і жити. Я навіть не хочу туди і їхати, вчора весь вечір проплакала. Грошей на ремонт зараз не має. Звісно він не дасть гроші на заміну вікон. Навіть вікно неможливо відкривати і закривати
Вся в кредитах
• 03 октября 2025
Ответ дляБутерброд и я
Ви ж дешеву квартиру купили.
Враховуючи стан і квадратуру , не дуже дешево, він не уступив
Пугачиха• 03 октября 2025
Батареї перевірте, проведіть рукою унизу, а краще лягте на підлогу і подивіться із ліхтарикомчи чи нема там іржі
Не знаю, можливо я дивна, коли свою продавала, то відверто повідомила покупця про недоліки
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
То він як їх приховав? Вам очі закрили? Чи привів купу людей,які собою затуляли ці всі моменти.
З того,що ви описали - прихованого навмисно немає нічого . Вини продавця немає
Фенте Фря• 03 октября 2025
Шансы есть вполне.
Через суд вы можете признать сделку не действительной и получить назад сумму по договору купли-продажи.
Вы по полной сумме договор оформляли?
Обнемашечка• 03 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Такое впечатление, что автор по фото купила ту квартиру.
Фенте Фря• 03 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Такое впечатление, что автор троллит)
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Шансы есть вполне.
Вы по полной сумме договор оформляли?
Удалено администрацией...
Трактор Віка• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Так чому ви вікна на балконі не відкривали? Чому по підлозі не пройшлися? Та і якщо плісняву ви зараз помітили, то і на перегляді можна було її помітити.
Зверніться до адвоката. Там є варіанти скасування договору. Але ж ви розумієте, що це все буде не дешево.
Фенте Фря• 03 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Удалено администрацией...
Нет конечно
Но такие случаи знаю
Вся в кредитах
• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Шансы есть вполне.
Вы по полной сумме договор оформляли?
Так, по повній
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Та , здається, оголошення було без фотографії
Фенте Фря• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Так, по повній
Ну значит вперёд в суд. Пару лет - и ваша сумма договора у вас на руках. Возможно).
Трактор Віка• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ну ви ж все одно її чомусь купили.
Блондинка в Шоколаде• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Підлогу та вікна реально було побачити.. то ви так дивилися
Вся в кредитах
• 03 октября 2025
Ответ дляТрактор Віка
О так дивились(
Анютины ласки• 03 октября 2025
Продавец не скрыл недостатки, а умолчал о них. Вы должны были все посмотреть и проверить перед покупкой.
Критичного у вас ничего нет. Все можно починить или заменить.
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Нет конечно
Но такие случаи знаю
Таких випадків дійсно багато. Але ж підстави мають бути.
Ви цей позов уявляєте? Не відкриваються вікна! І суд одразу визнає договір недійсним
Обнемашечка• 03 октября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну ви ж все одно її чомусь купили.
Блин, мне уже хочется контакты бывшего хозяина квартиры. Продавец от бога, ё моё, мне как раз такой человек нужен на работу.
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Та ви автора беріть - все купить у вас
Вся в кредитах
• 03 октября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну ви ж все одно її чомусь купили.
Купила, бо не бачила недоліки. Вчора побачила все, вікно, де скло не тримається, я навіть не змогла зачинити до упору