Вся в кредитах• 03 октября 2025

Продавець приховав недоліки квартири, які я виявила після купівлі

Пліснява, в кімнаті і на кухні. Тече каналізація, на балконі вікна аварійного стану, при відкриванні одного вікна, на мене чуть не впало скло, бо рама його не тримає. Інші вікна я боялась відкрити. Ще є сумнівиі що до підлоги, в кімнаті, під паркетом відчуваю наче є розходження підлоги, коли ступаєш на це місце, мене трохи підкачує в сторони. Що мені робити? Всю ніч не сплю.
Провина і моя, що ретельно не дивилась. Чи є якісь шанси на розірвання договору?
Фенте Фря• 03 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Таких випадків дійсно багато. Але ж підстави мають бути.
Ви цей позов уявляєте? Не відкриваються вікна! І суд одразу визнає договір недійсним
Если бы это была реальная история- то можно было бы поговорить на тему).
Но автор явно троль. Поэтому не вижу в этом смысла).
А по сути - да, для скасування (не знаю как на русском, забываю его потихоньку))) должны быть підстави - т е скрытые проблемы, которые покупатель не мог выявить при просмотре.
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Яка різниця вже автор троль чи ні.
У даній ситуації. Ну немає підстав, як скритих фактів. Все це було у вільному доступі при огляді. Відкривай, ходи, стукай - що хочеш те й роби. При огляді продавець перешкоджав? Не дозволяв відкривати крани чи заглядати у кутки?
Де саме на вашу думку є те ’ про що можна поговорити’?
Анютины ласки• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Купила, бо не бачила недоліки. Вчора побачила все, вікно, де скло не тримається, я навіть не змогла зачинити до упору
В суде ваш продавец скажет, что вы все видели и проверили. И как вы докажете обратное?
Блиск думки• 03 октября 2025
Помню я как-то показывала квартиру, так покупательница даже духовку открыла и противни пересчитала. Это была простая квартира с простой старой плитой. Но покупатель облазила и обсмотрела, общупала все. Тогда меня это удивило, сейчас понимаю, что так и надо смотреть. И к соседям не мешает заглянуть познакомиться и поспрашивать.

Что Вы указали - это не скрытые недостатки. Они видны при просмотре квартиры.
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
А тепер основне - договір. Зміст договору. Розумні продавці у ньому мають речення, які говорять,що покупець чітко бачив товар і його стан.
СережкинаЯ• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Шансы есть вполне.
Через суд вы можете признать сделку не действительной и получить назад сумму по договору купли-продажи.
Вы по полной сумме договор оформляли?
не может. я консультировалась с нотариусом
Не прохожу мимо• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Это в Польше?
nutty• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Якби ці недоліки я помітила на перегляді, я би не купила
Ну хто вам лікар, шо не дивилися?
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Яка різниця вже автор троль чи ні.
Чи є сенс йому написати? Якщо в нього є совість, він би запропонував мені сумму, щоб частково щось вирішити, а це в першу чергу аварійни вікна
Заела_пластинка• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ваше право.
Пишіть звичайно.
Залізна пані• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
І нам потім напишіть, що він вам відповів.
Бася-Мася• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Ну значит вперёд в суд. Пару лет - и ваша сумма договора у вас на руках. Возможно).
Поправлю вас. Пару десятков лет. Такова практика. Грамотный юрист с его стороны замотает это дело до бесконечности.
Бася-Мася• 03 октября 2025
Тут еще момент - за время суда цена на квартиру будет колебаться, вверх или вниз. Соответственно и влиять на мотивацию сторон. Представьте, что через год суда квартиры взлетят - по разным причинам - раза в два. Продавец радостно разорвет сделку, а а втор пойдет за эти деньги присматривать себе собачью будку.
ПрипоРошенная• 03 октября 2025
Дорогая автор, не расстраивайтесь. Все приходит с опытом, следующую квартиру вы купите уже проверив окна, это нормально что вы не проверили такое, многие люди которые тут хохочут, квартиры не покупали тоже никогда.
Писать продавцу не надо, плесень отмоете, саво прекрасно справляется с первого раза
Окно - ну вызовите мастера, по сравнению с покупкой квартиры это мелочи. Отмоете, чуть обживете, привыкните. И будет много счастливых моментов в этой квартире
ШобВам_КакНам• 03 октября 2025
Автор, ви по ходу нитік по життю. Те, що ви описуєте - звичайні проблеми вторинного житла. Потроху ремонтуєте і все.
Крихітка на всі• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Чи є сенс писату продавцю? Він знав, що я купую для власного проживання і щоб заїхати і жити. Я навіть не хочу туди і їхати, вчора весь вечір проплакала. Грошей на ремонт зараз не має. Звісно він не дасть гроші на заміну вікон. Навіть вікно неможливо відкривати і закривати
Ви доросла дівчинка , а він не турботливий тато
Маю сечі• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Вікно дерев´яне? То можна полагодити. Скло втримує штапик, його замінити дуже легко.
Жирафовое варьенье• 03 октября 2025
Вс

Так не буває, що щось купив бу і воно повністю належне. Завжди випливають нюанси. Тому якщо не прискіпливий, то ок
Якщо прискіпливий, то починається підгонка під себе
Квартиру єксплуатували, тому ви були повинні розуміти , що в ній щось обовʼязково вилізе
Тому все, можете теж виставити на продаж або усунути недоліки або просто проживати поки, бо це недоліки які можна усунути
Кусюче сонечко• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Такое впечатление, что автор троллит)
100% тріль
Крихітка на всі• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Автор я с пилочкою для манікюр а облазила все при покупке в Испании, И под идеально й белой стеной нашла плесень 2 м 2, это чисто ваш пролет
Ныть чего ?
Кусюче сонечко• 03 октября 2025
Ответ дляФенте Фря
Для розірвання в даному випадку. Бо визнання недійсним то інша історія
Маю сечі• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Там що, прильот був?
В гости звали?• 03 октября 2025
при покупке или сьеме квартиры, надо все открывать и окна и тд
Кусюче сонечко• 03 октября 2025
Ответ дляБася-Мася
Ще одна ікспєрдесса
Крихітка на всі• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Схерали ? Он идиот ?
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ дляМаю сечі
Дерев´яні. Їх 10 штук, це лоджія. Інші я не відкривала, я перше вікно навіть не закрила до упору, скло випадає з рами. Вітер подує і воно впаде, а може і вже впало я поїду туди в понелілок
НЛОша• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Ну позвоните припугните, что будете вызывать экспертов и подавать в суд, чтобы аннулировать сделку. Но 99,9% он скажет ’удачи Вам’ и помашет ручкой. Идите к юристу, пусть оценит шансы на оспаривание и аннулирование договора.
автор Вся в кредитах • 03 октября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Я це розумію. А я б не змогла так, якщо бачу що людина неуважна і скористатись цим. Це ж не купівля іграшки, а житла.
Не боюся осуду• 03 октября 2025
Конечно, шансы есть. Законом предполагается как раз такая возможность, если продавец утаил недостатки. Все через суд, в течение полугода, если не ошибаюсь, можно подать иск
Маю сечі• 03 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Засклити одне велике скло, скло + робота, до 1000 грн. Я без скла у вікнах, тому знайшла майстерню в Києві, але вирішили зимувати з плівкою на вікнах. Ваші вікна менші, вони дешевше обійдуться.