Вся в кредитах• 03 октября 2025

Продавець приховав недоліки квартири, які я виявила після купівлі

Пліснява, в кімнаті і на кухні. Тече каналізація, на балконі вікна аварійного стану, при відкриванні одного вікна, на мене чуть не впало скло, бо рама його не тримає. Інші вікна я боялась відкрити. Ще є сумнівиі що до підлоги, в кімнаті, під паркетом відчуваю наче є розходження підлоги, коли ступаєш на це місце, мене трохи підкачує в сторони. Що мені робити? Всю ніч не сплю.
Провина і моя, що ретельно не дивилась. Чи є якісь шанси на розірвання договору?
СМСница• 03 октября 2025
Ответ дляЧтооооооооооо?
Зачем вы пишите глупости и обнадёживает человека? Хотите, чтоб она ещё денег на адвокатов выбросила, зачем
Проще уже на ремонт)
Крихітка на всі• 03 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Мой новый муж -главный инженер по коммуникациям в одном из крупнейших бизнес-центров в КИеве. я ему когда рассказала,его ответ- если квартира,дом с плесенью- это хана в 80%. если плнеесень год,еще как-то можно убрать.если она более 2-3 лет,споры прорастают насквозь в стенах и это борьба с ветр.мельницей. безполезно.от такой недвижисмоти только избавляются.ну и химия по изведению плесени дико токсичная. зачем себя травить???и часто безрезультатно
в Испании столетиями дома стоят , фантазер новій муж
Крихітка на всі• 03 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
это непригодное жилье. от такого люди избавляются,а не всю жизнь борятся с плесенью.
и японці всю жизнь
ШанельКуКу• 03 октября 2025
Ответ дляКастрюлька
Автор сходите к нотариусу есть статья по ануляции купли продажи в течении помоему 2 мес. Но нужно уточнить какие критерии.
Никакой такой статьи нет, можно разорвать по согласию обеих сторон,иначе дорога в суд.От автора никто ничего не скрывал, плесень она могла увидеть , окна проверить. Поэтому не уверена, что в суде выгорит даже.Ну может, какой-то толковый адвокат придумает что-то, но это деньги и время.
Поддакиваю иногДА• 04 октября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
ні, він - ’главный инженер по коммуникациям’.... з дружиною))))
Золота орда• 04 октября 2025
Уявляю ситуацію, приходите ви на перегляд, а вам кажуть, тут у нас підлога трухлява, тут пліснява, а тут скло випадає… Комедія.
Авторе, це вже ваша квартира, така, як ви бажали, полагодіть своє майно та живіть щасливо.
Я теж купувала б/у квартиру, яка б вона не була гарна чи з ремонтом, все одно знайдуться недоліки. Це ж майно, яким користувалися, воно не може бути ідеальним. І навіть коли ви все відремонтуєте, придбаєте нові меблі, будьте готові до того, що з часом все псується. Треба трохи легше реагувати на таке.
Lacrimo• 04 октября 2025
Тут при оренді навіть брешуть, не то що купляти. Ось чому ще одна з причин купляти квартири з історією. Краще в забудівника і то десь точно щось вилізе. До прикладу, на оренду - так хвалив , що квартира тепла ( панелька без утеплення зі старими алюмінєвими батареями), це зараз я знаю що це брехня і таке зразу помічаю в квартирах. А тоді без досвіду... казав, що попередні квартиранти так жарились, що аж в шортах ходили зимою по квартирі. За 4 роки нашого там проживання - температура зимою 17-19 не більше, батареї не нагрівались навіть на 40 градусів. Відповідно нічого в квартирі не прогрівали. Я мовчу уже про хвальоні ремонти і без тварин - коли вхідні двері (дермантинова оббивка) знизу добряче подерті кігтями! А казав ми проти тварин, тварини тут ніколи не жили. А ремонти , які потім падали на голову , меблі в тому числі, і світильники закритого типу з маленьким цоколем і один такий на велику кімнату. Найшла і вкрутила наймощнішу лампочку щоб хоч щось було норм видно. А і каналізація , яка вічно забивалась, бо криворукі майстри витягли малого діаметру трубу через всю ванну аж до туалету ( це десь 3 м) з недостатнім нахилом. Весь жир з мойки і мусор регулярно зустрічався з волоссям і забивав трубу посередині ванної, далеко від доступу до чищення. Ліфт , який чути, вікна на дорогу де всю ніч на белгород фури їздили і стояк , якого чути хто з сусідів і що там спускав і про що говорив в туалеті. Тепер я точно знаю, що не готова платити за такі ремонти , які треба переробляти кардинально: труби, електрика, звукоізоляція. Доречі , батареї не було толку міняти - бо опалення йшло зверху і там якісь проблеми були в системі.
автор Вся в кредитах • 04 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Просто цікаво - купували без рієлтора?
Так, від власника
Божий одуванчик• 04 октября 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Я при осмотре 3 квартиры отмела. В углах плесень. Тупо отклеивала обои. Как продавшая свою с плесенью -скажу ничего ее не берет. Никаая химия. Убрал и через год тоже самое. Самая ядреная химия. Споры в бетон прорастают. Это сбивать все до бетона. Квартира сырая. Толтко чуть холода и сразу грибок. Двоюродная сестра 12 лет с грибком мучилась. 4 р ремонт.муж прораб. Ничего вообще. Продалла
У мене перший рік у квартирі були проблеми з пліснявою.
Пройшло 6 років, все ок.
Треба нормально все зробити й забути
автор Вся в кредитах • 04 октября 2025
Ответ дляПугачиха
Батареї перевірте, проведіть рукою унизу, а краще лягте на підлогу і подивіться із ліхтарикомчи чи нема там іржі
Не знаю, можливо я дивна, коли свою продавала, то відверто повідомила покупця про недоліки
Подивилась. Є іржа, в кімнаті і на кухні(
Пугачиха• 05 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Як мінімум треба щось підставити, коли дадуть опалення буде капати на підлогу. А за великим рахунком треба викликати спеціаліста та міняти
автор Вся в кредитах • 05 октября 2025
Ответ дляПугачиха
Завтра буду там і викличу сантехніка
Я не тону• 12 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Враховуючи стан і квадратуру , не дуже дешево, він не уступив
Как вы могли не заметить все эти недостатки?
Я не тону• 12 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Купила, бо не бачила недоліки. Вчора побачила все, вікно, де скло не тримається, я навіть не змогла зачинити до упору
Продавайте
Я не тону• 12 октября 2025
Ответ дляВся в кредитах
Завтра буду там і викличу сантехніка
Подмарафетил и продал