Katerinna• 03 октября в 15:43

Аліменти на дітей

Питання стосовно аліментів якщо колишнього чоловіка забрали на службу.
Він платив на картку не через службу, як тепер отримувати кошти якщо з ним звязку немає?
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:43
Никак до возвращения
tanya-ttt• 03 октября в 15:45
якщо є рішення суду щодо певної суми, то можна звернутись до виконавчох служби і в нього з картки буде офіційно вам перераховуватись
Атиква• 03 октября в 15:47
Он теперь или продолжит сам платить, если Вас это устраивает. А если нет, идите в суд и получайте судебный приказ про алименты. Этот приказ приставам и будут с его зп перечислять
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:47
Ответ дляАтиква
Приставам?
автор Katerinna • 03 октября в 15:50
Ответ дляtanya-ttt
Воно э однок він сплачував більше і я не подавала у виконавчу службу.
Тепер він без звязку
Letruaa• 03 октября в 15:51
Ответ дляKaterinna
Тепер він без звязку
Тобто якщо загинув Вам..... Головне гроші?
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:51
Ответ дляLetruaa
Да, а что еще нужно женщине?
автор Katerinna • 03 октября в 15:52
Ответ дляLetruaa
Мені не все одно, одно . Він живий, не навчанні, просто телефоне забрали.
Я ж маю думати як мені годувати дітей, бо мені не все одно на них.
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:53
Ответ дляKaterinna
Вы работаете?
Letruaa• 03 октября в 15:53
Ответ дляKaterinna
То думайте як годувати дітей, а не як гроші з нього викачати
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:54
Ответ дляLetruaa
Это ж самой надо трудиться)
Millie• 03 октября в 15:56
Ответ дляKaterinna
Він там півроку чи що
На навчанні 20 тис отримує,плюс дещо купити. Скільки дітям? Офіційно аліменти призначені? Ви працюєте?
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:56
Ответ дляMillie
Він там півроку чи що
автор Katerinna • 03 октября в 15:57
Ответ дляLetruaa
Ви завжди так зверхньо ставитесь до людей не знаючи їх життєві обставини. В мене молодший син з інвалідністю підгрупа А це не самостійні діти і живемо в арендованій квартирі бо ВПО, я не викачують гроші і да я працюю навіть по таких обставинах, находжу з ким залишати дітей.
Однак коли доводиться щомісячно сплачувати арендована квартиру сильно не разживешся
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 15:58
Ответ дляKaterinna
Ну так и живите на необходимом минимуме. В чем проблема?
Millie• 03 октября в 16:00
Тоді подавати будете на відрахування з зарплати? Як він може оплатити,якщо доступу нема. Ви розумієте чому і у чому небезпека дзвінка без дозволу
Триндичіха Байрактар• 03 октября в 16:00
Ответ дляMillie
Главное бабло
lasthome• 03 октября в 16:01
далі буде платити на карту, нічого для Вас не змінилось
AnjutaTPT• 03 октября в 16:02
Ви з батьком дітей проговорювали, як буде проходити сплата аліментів у випадку його мобілізації?
У Вас є два варіанти - або дочекатись, кои він вийде на зв´язок та проговорити цей момент, аби не було затримок та непорозумінь. Або, другий варіант, звертатись до суду, отримувати рішення, щодо до стягнення аліментів (зазначьте у твердій сумі, або відсоток від доходу) та передавайте це рішення до виконавчої служби. Другий варіант займає час. Тож вирішувати Вам.
Щодо позовів - можна подавати за минулий період також.
Додатково, можливо Ви підпадете під програму матеріальної допомоги, що зараз стартувала в Дії.
lasthome• 03 октября в 16:02
Ответ дляKaterinna
Тепер він без звязку
буде звязок
автор Katerinna • 03 октября в 16:04
Ответ дляAnjutaTPT
Дякую, за розгорнуту відповідь
lasthome• 03 октября в 16:07
Ответ дляKaterinna
Дякую, за розгорнуту відповідь
можите подати в суд заяву на видачу судового наказу. Це значно швидше (без засідань), але мінімальні аліменти (третина зарплати на двох)
Millie• 03 октября в 16:09
Ответ дляKaterinna
Дякую, за розгорнуту відповідь
Тільки є нюанс. Багато де аліменти частина не нараховує, а сам службовець платить. Потім проблеми і суди, бо ніяк було скинути, або щось не порахували
Millie• 03 октября в 16:09
Авторе, то аліменти у фіксованій сумі, у виконавчій є справа чи добра воля
Yon-i• 03 октября в 16:13
Обычно в таких случаях карточка у жены
В любом случае он скоро выйдет на связь и решите

Если у вас нормальные отношения и ребёнок больной
Я бы скорее всего тогда договорилась что карточка у вас будет, но вы сможете использовать с неё только определенную сумму и ни копейки больше
А он будет использовать смартфон для оплаты
У нас такая же ситуация точно
Мы только разводимся
Карточка пока у меня лежит
Он на связи сейчас и просто переводит на малого (малой тоже с проблемами), но если вдруг будет долго без связи, то я смогу снять оттуда определенную сумму
нюшка2015• 03 октября в 16:14
А чому він не зробив відстрочку при наявності дитини з інвалідністю? Його обов´язок дитину лікувати
автор Katerinna • 03 октября в 16:22
Ответ длянюшка2015
Мені теж цікавить це питання. Я не могла його примушувати це робити! Ми розлучилися не того, що він був серйозний та відповідальний, він так ставився до всього
Perla9• 03 октября в 16:26
Ответ дляKaterinna
Забрали давно? Почекайте кілька місяців, телефон повернуть
нюшка2015• 03 октября в 16:26
Ответ дляKaterinna
Тоді йдіть до суду і вирішуйте через виконавчу службу, раз у нього нема сумління.
Атиква• 03 октября в 16:28
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Приставам?
В исполнительную службу