Заместитель Анонима• 03 октября 2025
Буду здавати квартиру
Декілька днів тому виставляла фото , питала чи здам квартиру без меблів. Дівчата написали, що треба кухня.
Підкажіть,щоб треба було змінити.і яка ціна такої, 73квадрати. Кухня 12 м.
Позняки, Григоренка біля новуса. Будинку 13 років. Три ліфти. Резервне живлення є. 6 поверх.
Любви вам!• 03 октября 2025
Ответ дляПоумничка
Якщо її нормально обставити зі смаком (норм санвузол зробити та кухню, то таку квадратуру мінімум за 30 можна здати.
А типу якщо так як зараз, без нічого, то 15тис, але вам вигідніше хоча б кухню купити і сан вузол і позбирати хлам весь, то від 20-22 стартувати можна.
Оті дірки в ліноліумі закрити ковром, попідклеїти обої, вану хоча б такими поастиковими штуками закрийте, умивальник норм посиавте з ногою - це недорого все по декілька тис, ну і т.п. З вашої квартири конфєтку можна зробити (здаю свої дві, то розуміюсь якщо що)
Все правильно вы написали
Зам. зав. Анонима• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Чого сбежали, живемо. В більшості квартир нема кухонь.
Сдаёте квартиру и живёте на пособие? Не плохо
фрау Гітта• 03 октября 2025
Ответ дляКапризуля
І скільки там платите? Що зі своїх хочете здирати
Почему сдирать? Сдавать по рынку. Или по какой причине автор должна кому-то сдавать дешево?
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Чому ви вирішили, що на пособії? Чи у вас зразу, як Німеччина, т і на пособії? Думайте ширше.
Задрали вже зі своїм пособієм, чесно.
Живіть і ви так ,,пособії’, коли вам треба вставати в 4 години ранку, як мій чоловік. І. Як я півшостої. Бажаю вам такого ж ,,пособія’
Задрали вже зі своїм пособієм, чесно.
Маргарита и Мастер• 03 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Коли це Оболонь стала окраїною? Це правий берег і до метро там 15 хв з будь якого куточка. Не рівняйте Позняки, які в тривогу стоять.
Квартира на окраине
Капризуля• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Задрали вже зі своїм пособієм, чесно.
Не позорься тут зі своєю квартирою. На канікули вона їде в Україну.....всім по....за скільки ви її здасте, нам аби над головою не літало
Дама с заначкой• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Задрали вже зі своїм пособієм, чесно.
Велкам ту хоум в вашу ж квартиру.
Ответ дляПоумничка
Метраж хороший, дом новый , хороший очень потенциал под сдачу
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляКапризуля
Можна було й пройти мимо.
Дама с заначкой• 03 октября 2025
Ответ дляКапризуля
Ага. Нам ще треба пожаліти їх, бо чоловік о 4 ранку встає на роботу. Ну хоч би совість мали.
Зам. зав. Анонима• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Задрали вже зі своїм пособієм, чесно.
Ещё и ухилянта вывезли
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Велкам ту хоум в вашу ж квартиру.
Не вам вирішувати, це вже точно.
Зам. зав. Анонима• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Можна було й пройти мимо.
Спрашивайте у новых немецких подруг по чем сдавать
Капризуля• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не вам вирішувати, це вже точно.
То спитайте у фрау почім здавати
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ещё и ухилянта вывезли
Якщо ваш багатодітний чи інвалід, то і свого зможете.
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Ого, як вас рве, не по- дитячому.
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляКапризуля
То спитайте у фрау почім здавати
І вас тоже, не відхиляйтеся від теми.
Дама с заначкой• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Не вам вирішувати, це вже точно.
Ну ви ж вирішили зідрати 7 шкур зі співвітчизників за свою вбиту халупу. Тому пишу що хочу.
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Ні, я вирішила здати за ринкову ціну.
Nathalie27• 03 октября 2025
Ответ дляМиззери
Я так і не зрозуміла, в чому перевага для орендаря орендувати квартиру в 13-річному будинку, а не в 30-річному, наприклад? Як на мене, то ніякої різниці нема.
Ответ дляДама с заначкой
Послушайте , а кто-то насильно заставляет снимать ? Ну серьезно ?
Не подходит , прошли мимо и выбрали то что подходит
На Крещатике трешку с ремонтом за 10 например
А автор пусть слезы льет без квартирантов
Ощущение словно хлороформом усыпляют , к батарее приковывают в этой квартире и заставляют платить
Не поверите но квартиранты всегда и в любом коме что хозяйка выехавшая и их выбор «давать ли ей деньги на европейские хоромы или искать хозяев в Украине «
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Якщо брати конкретно цісдва будинки, то в другому нема вантажного ліфта, у нас два пасажирські, два вантажні, нема лічильників на тепло. І чомусь дуже сумніваюся, що є резервне живлення .
Дама с заначкой• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ого, як вас рве, не по- дитячому.
Та всім було одновалентно до вашої фрази про Германію і які ви там нещасні. Ми живемо тут своє життя в своїх реаліях. По ціні вам вище написали13-14 000. Не вважайте вже людей бидлом, що в безвихідній ситуації підуть на зйом такого
Дама с заначкой• 03 октября 2025
Ответ дляМиззери
Вам этого не понять. Ну если вы собираетесь сдавать за 17 000 хрущ на Нивках, то такая же как автор.
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Удалено администрацией...
Дама с заначкой• 03 октября 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
Не промовчала. Відповідала вам по темі з самого початку, а потім трохи засмерділо. Вас тут ніхто не пожаліє точно, хоч смердить вам хоч ні.
Заместитель Анонима
• 03 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Мені жалість нічия не потрібна, просто припиніть п......ти про пособія.