Триндичіха Байрактар• 03 октября 2025
Українські компанії залучають робітників із Індії та Бангладеш Більше інформації
У зв’язку з відтоком робочої сили українські компанії почали залучати трудових мігрантів з Індії та Бангладеш.
Про це повідомляє BBC-Україна.
Згідно з даними видання, деякі підприємства вже певний час наймають працівників з-за кордону, хоча цей процес залишається складним.
"Ми очікуємо цей потік. Він не стане масовим, але вже розпочався. Найчастіше серед іноземців наймають працівників з Індії та Бангладеш. Це різноробочі, спеціалісти з логістики, водії, зварювальники. Необхідні зміни в процедурі працевлаштування іноземців, щоб вона стала простішою. Зараз це займає в середньому близько шести місяців і вимагає значних фінансових вкладень з боку роботодавця", - зазначив співзасновник компанії HRD-club Дмитро Дегтяр.
Більше інформації на порталі Антикор:
Про це повідомляє BBC-Україна.
Більше інформації на порталі Антикор:
Ответ дляTeonaa
Краще б українців навчали і наймали. Придурошні
На війну їх хай «залучають»
Они не граждане Украины и воевать не обучены.
Ответ дляГригорий Иванович
Это уже замещение коренного населения Украины, или еще нет?
Это просто рабочая миграция. Нормальное явления для современного мира.
Григорий Иванович• 04 октября 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Этот тейк имел бы право на существование, если бы не пропадали куда то те, кого они заменяют.