Однозначная• 04 октября 2025

Оргазм. Уявляєте як нас надурили в 90 роках. Скільки часу втрачено

Читала романтичні історії про неземні оргазми.
Так хотілось таке пережити.
Але сурові книжки по сексологів казали що треба 2-4-6 років регулярного сексу поки проснеться чуттєвість. А ще. Скоріш за все оргазм прийде після пологів
І я старалась. Але все ніяк.
Ні сама себе я доводила до оргазму.
Але ще ж мав бути той невловимий " вагінальний"
І бляха вже ближче до 2005-2010 року виявилось що ми не правильно сексом займались.
Що ж купа варіантів прелюдій, поз, іграшок.
Я просто вивчала ці техніки, експериментувала.
І вуаля. Зараз чоловік не піде зі спальні поки не задовільнити мене
Але ж так шкода втрачених років.
автор Однозначная • 04 октября 2025
Ответ дляr25-1
а спорт?
Бьорпі - буе

Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні,
Це все кліторальні.
В вагіні не має нервових закінчень. Тому не фантазуйте.
Стимулються нервові закінчення клітора через стінку піхви, прямої кишки, тощо. Клітор це не тільки його видима частина. Вчить анатомію.
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
дуже цікава тема і класно, що автор поділилася своїм досвідом. совєтчиці ж як завжди - обхамили, обплювали. наче в лайно вступила, почитавши. скоро тут взагалі нікого не залишиться з нормальних людей.
Тому що тут купа жінок котрі ніколи не відчували оргазму не від прямої стимуляції клітора, і тому з піною у рота доказують що оргазм можливий лише так і ніяк інакше.
Ласковая_львица• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
у мене таке враження, що тут купа жінок, які взагалі ніякого оргазму ніколи не відчули, секс взагалі не люблять, але все-таки тим, у кого він є, несамовито заздрять. аж на г-но сходять. гидко читати.
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
От ви і вчіть
Якби вагітна мала нервові закінчення, то ви б не змогли народити.
А стимулюються ніжки клітора. Тому і реакція на стимуляцію різна.
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Ні, не це й не уважно читаєте
Вам пишуть, шо всі ці оргазми кліторальні, а відчуття різні, бо стосуються різні частини клітора.
Укр_жіночка• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
І ви звісно також лікар сексопатолог (ну або ваш партнер/чолвоік/кум/бра).
Я работала с таким врачом, я медсестра.
Укр_жіночка• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не маю потреби.. Але цікаво НАВІЩО ви хамите? для чого вам це треба?
Вы за мной три дня будете скакать?
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, не це й не уважно читаєте
Ага, хочете подушнити - тоді пишіть правильно. Термін «кліторальний оргазм» так само некоректний. «Кліторальних оргазмів» не буває - є оргазм, опосередкований кліторальним комплексом, індукований екстравагінальною (прямою) стимуляцією. Ви ж за скорочення «вагінальний оргазм» всіх виправляєте, а самі користуєтеся таким самим скороченням, тільки з іншого боку.

Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Вы за мной три дня будете скакать?
А чому ні?
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не користуюся.
Тому що все це клітора літний оргазм.
Якщо повністю видалити клітор у ніжками, то у вас не буде ніякого оргазму.
Укр_жіночка• 04 октября 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Вы такая доверчивая🤣
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не користуюся.
Тому що все це клітора літний оргазм.
Не існує терміну кліторальний оргазм, це побутова скорчена назва, так само неправильна як і вагінальний оргазм! Правильно: оргазм, опосередкований кліторальним комплексом, індукований екстравагінальною (прямою) стимуляцією.
Жена миллионера• 04 октября 2025
Как лучше стимулировать эти ’ножки’ клитора? У меня в последнее время реже такой оргазм, хочу мужа радовать оргазмом от его члена
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
От і називайте його так.
А мені достатньо назви - кліторальний
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ дляЖена миллионера
Зараз вам авторитетно доведуть що це неможливо. І знову почнуть душніти за кліторальний оргазм. Вона в усіх темах про оргазм як на чергуванні - в перших рядах почнає усіх виправляти і навчати.
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
От і називайте його так.
А мені достатньо назви - кліторальний
Якщо самі вживаєте некоректні скорочення, то чому інших за аналогічні скорочення виправляєте? Чим ваш неправильний термін кращій за інший неправильний термін?
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Коректні
Тому що походження їх всіх від одного й того ж.
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ дляЖена миллионера
Як на мене оптимально підбір пози - так щоб член максимально попадав в зони цих нервових закінчень. А вони індивідуальні у кожної жінки, одного рецепта не буває. Ну і ще як варіант попу качати і внутрішні м´язи стегна (тренажер зведення-розведення), там якщо поставити певну вагу, то відчуття доволі близько до оргазму, це буде міотонічнйи оргазм, якщо навчитися самостійно напружувати ті самі м´язи - отримати оргазм і під час сексу буде легше.

Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Коректні
Не коректно! Кліторальний оргазм просто узагальнена некоректна скорочена назва усіх можливих оргазмів від різного типу стимуляції, а коли у скороченні вказують точку стимуляції - значно інформативніше і коректніше.
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не різного типу.
А від стимуляції клітора і рідних місцях
Ну скільки можна.
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не різного типу.
Ну скільки можна.
Неправильно! Ну скліьки можна! Не від стимуляції в різних місцях, а від точки прикладення стимуляції (можна стимулювати одну й ту саму зону, але з різних точок прикладення)! Це різне. Тому термін кліторальний оргазм вкрай невірний! Він не вказує на точку прикладення
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Він не вірний для вас
А вже купа книжок написано про те, що оргазм залежить лише від клітора. Тому й називають його саме так.
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Він не вірний для вас
Він не вірний для вісіх! Ви вживаєте неправильний скорочений термін!
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Я вживаю той, який є правильним. А якщо вам це не подобаються, то це виключно ваші проблеми. Ви можете називати науковими термінами, але не примушуйте до цього інших
Copy-Paste• 04 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так само і ви не виправляйте інших неправильними скороченнями котрі тільки плутають людей
сладкий_ноябрь• 04 октября 2025
Ответ дляCopy-Paste
Амііііінь
Мамин тріль• 04 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
В смысле как пользоваться? Крутить им внутри вас?🤣

Кстати, те мужчины, которые делают очень быстрые фрикции, - онанисты на порно и со стажем.
Так я же и написала, что дело в длине члена скорее, чем в умении.
Укр_жіночка• 05 октября 2025
Ответ дляМамин тріль
Чушь. Вы видели длину гинекологического зеркала? Вы читали анатомию женщины, сколько сантиметров вагина? Никому не нравится долбежка в шейку матки, это больно!
Имеет значение толщина члена и эрекция.
Мамин тріль• 05 октября 2025
Ответ дляУкр_жіночка
Имеет значение толщина члена и эрекция.
Для вас чушь, для меня не чушь, о чем здесь спорить