Однозначная• 04 октября в 11:12

Оргазм. Уявляєте як нас надурили в 90 роках. Скільки часу втрачено

Читала романтичні історії про неземні оргазми.
Так хотілось таке пережити.
Але сурові книжки по сексологів казали що треба 2-4-6 років регулярного сексу поки проснеться чуттєвість. А ще. Скоріш за все оргазм прийде після пологів
І я старалась. Але все ніяк.
Ні сама себе я доводила до оргазму.
Але ще ж мав бути той невловимий " вагінальний"
І бляха вже ближче до 2005-2010 року виявилось що ми не правильно сексом займались.
Що ж купа варіантів прелюдій, поз, іграшок.
Я просто вивчала ці техніки, експериментувала.
І вуаля. Зараз чоловік не піде зі спальні поки не задовільнити мене
Але ж так шкода втрачених років.
Иринашка• 05 октября в 17:23
Ну да,именно толщина важна
Укр_жіночка• 06 октября в 07:16
Ответ дляМамин тріль
Для вас чушь, для меня не чушь, о чем здесь спорить
Конечно не о чём, длину вагины знаем из учебников, а ваши предпочтения легко просчитать: у вас видимо был мужчина с членом 5 см, что теперь хотите подлиннее )