Вам телефонограмма• 04 октября 2025

Эх, вот бы свою квартиру, хотя бы маленькую, но удаленькую..)

Вот тогда бы я зажила конечно..
БезПаспортаНеПродаю• 04 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Це дуже сумно
…на русня
Мене в цій ситуації набагато більше засмучує не втрата житла. А те що я не побачу свою мамочку.
Мене туди не пустять.
А вона прийняла рішення доживати і помирати на своїй землі
БезПаспортаНеПродаю• 04 октября 2025
Ответ дляMs. При теле
Бажаю придбати своє там де хочете
Дякую❤️ можливо дитина закінчить школу і ми почнемо життя закордоном.
На сьогодні я ще маю гарну роботу в Україні, і дитина хоче вчитись в українській школі
cTpawHoegeJIo• 04 октября 2025
Дом на колесах. Недорого и не привязан к одному месту.
Ms. При теле• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Мене туди не пустять.

Йо… русня
Маска-0b9f• 04 октября 2025
Радоваться надо,что у вас нет сейчас квартиры.В случае чего,можно уехать и ничего здесь не удержит.
Куплю орехи• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дім це. Опора.
Але іноді це і страшенний якір.
Я два роки страждала від втрати дому.
А потім ввійшла в смак. Хочу в цьому місті живу, хочу переїхала в інше місто.
Плюс дуже часто це замок який тримає шлюби що вже вмерли
Але кожен тримається за стіни
Більшої дурні не читала.
Закрили і поїхали куди захотіли на оренду.
Якщо шлюб вмер, то можна повернутися в свою квартиру, а не терпіти шлюб в спільній.
Всетаки своє житло це +, не -
ХуАнита• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дім це. Опора.
Але іноді це і страшенний якір.
Я два роки страждала від втрати дому.
Але кожен тримається за стіни
поддерживаю. Менять условия проживания в соответствии с кошельком и желанием - большое дело на самом деле.
Я купила себе недавно небольшую, сдаю в аренду, но жить в ней не буду и не хочу - снимаю где душа пожелает )
Куплю орехи• 04 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Недавно біля мого міста такий орендований згорів і всі речі, і документи людей, які його орендували
ЧорноброваЯ• 04 октября 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Не ответственные(
Чого ви прийшли на цю програму? Шоб хату мені купили! 😁
Папина дочка• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани.
Я зараз просто живу.
Більш того я вже зібрала кошти на квартиру в якомусь пгт.
Але виявилось що я поки що не хочу квартиру в якомусь пгт.
Когда вы ее захотите- у вас может не хватить денег
ХуАнита• 04 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
А де зараз старість у тих, хто залишився без житла?
А они тут при чем? Мы сейчас говорим о нас нынешних, которые не в совке живут с его установками, а в реальном нынешнем мире, где совсем другие расклады, приоритеты и риски.
ХуАнита• 04 октября 2025
Ответ дляЯ погнала
Сейчас делаю ремонт в моей квартире, маленькой, счастливой себя не ощущаю
аналогично
ЧорноброваЯ• 04 октября 2025
Ответ дляЯ погнала
Такой у вас тип психики. У меня есть знакомая, у которой всегда все хорошо и на изи. Везде видит лишь хорошие стороны.Я бы тоже так хотела.
ЧорноброваЯ• 04 октября 2025
Ответ дляХуАнита
Нихрена себе риски, в войне живем.
Може ще третю?• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Чому ж? Все є.
Песика вивозила вже старенького. Помер через рік після виїзду
Діти є.
Тим більш? Діти є! Нам не сподобалась школа на першому місці. Зібрали чемодани і переїхали в місце де гарна школа.
Скоро буде вуз. В якому місті обере дитина навчання туди і поїдемо
До роботи не прив´язані?
Може ще третю?• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я вам скажу. Це не так страшно
Звісно дім це як мінімум інвестиція.
Але навіть якщо його немає - життя триває.
А на пенсії за які кошти винайматимете?
БезПаспортаНеПродаю• 04 октября 2025
Ответ дляМоже ще третю?
До роботи не прив´язані?
Я бухгалтер. В Україні всюди роботу знайду.
Але саме зараз працюю відалено
БезПаспортаНеПродаю• 04 октября 2025
Ответ дляМоже ще третю?
А на пенсії за які кошти винайматимете?
Фінансова подушка
Може ще третю?• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Моїй матусі зараз 75. І її настигла старість без криші над головою.
Вона не живе на вулиці
В окупації багато людей виїхало. І її пустили жити в пусту хату люди що виїхали в вже навряд чи повернуться. На її життя вистачить
Розраховувати що перепаде щось в старості то безглуздо
БезПаспортаНеПродаю• 04 октября 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Як і факт наявності житла не гарантує що воно буде в тебе завтра
Може ще третю?• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Фінансова подушка
Фінансова подушка на 20 років? З розрахунку зйому та проживання то мають бути мільйони гривень
ЧупакабраЗеБест• 04 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Ну, мечтайте. Просите боженьку. А, ну можно ещё сделать плакат типа визуализации желаний.
В общем пробуйте разные варианты, что- то, да и сработает.
а, плакат надо делать? понятно буду знать, а я думала зарабывать и деньги собирать надо. протупила.
ПриснитсяЖЕ• 04 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дім це. Опора.
Але іноді це і страшенний якір.
Я два роки страждала від втрати дому.
Але кожен тримається за стіни
Мне 45 и я сильно болею, зарабатывать не могу, стараюсь изо всех сил.
И вынуждена снимать жильё и каждый месяц переживать смогу ли я оплатить аренду.

Хочу в своё жильё, хоть комнату, чтобы быть спокойной , что меня не выгонять, чтобы поболеть месяц спокойно, когда вообще нет сил.
З понеділка на дієті• 04 октября 2025
Ответ дляКуплю орехи
Більшої дурні не читала.
Всетаки своє житло це +, не -
людина плюси шукає, намагається автора якось підбадьорити, сама не має дому, а ви, як завжди на совєтчиці - дурня, брєд.
фу.
З понеділка на дієті• 04 октября 2025
бажаю всім бездомним удачі! хай і у вас з´явиться своє житло.
у мене он одна родичка доглядала бабку безумну і таки успадкувала її 2к квартиру.
або можна на кімнатку в гуртожитку спочатку націлюватися.
або жениха з квартирою шукати).
З понеділка на дієті• 04 октября 2025
Ответ дляМоже ще третю?
та дожити треба ще до тієї старості)
Може ще третю?• 04 октября 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
та дожити треба ще до тієї старості)
А раптом доживете то бомжувати?
Закусенец• 04 октября 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Искать плюсы да, но радоваться?
Прокачую сідниці• 04 октября 2025
Ответ дляХуАнита
Яка різниця які пріорите і ризики? Є факт - літні люди без свого житла. І чому вони без житла, особливої різниці в когтексті цієї теми немає. Якось зараз ці люди живуть так і потім будуть жити інші літні люди без житла.
ХуАнита• 04 октября 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Нихрена себе риски, в войне живем.
Именно