ИМХОля• 04 октября 2025

100 тыс - минимальная сумма в месяц для троих(

Посчитала в очередной раз бюджет. Чтобы закрыть основные потребности и немного отложить. Без массажа, бензина, косметолога и т.д(( . Я, наверное, уже никогда не выплыву, чтобы жить нормально самой. Придется держаться за мужа. Эх, прощай, свобода...
Воленс-неволенс• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Ну то ви відніміть оренду 1000 з комунальними
І ціни на продукти, теж вищі
Ціни на продукти ідентичні, а оренду чому віднімати? В топіку не вказано нічого про житло. А оренда нормального житла в Україні коштує нормальних грошей, безкоштовно нічого не роздають
Мама Карло• 04 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Коли економлять, то яке паливо? Їздять не машиною, а громадським транспортом. Багато чоловіків стрижуться самі вдома машинкою, або дружину просять.
«Набір догляду» - це ви що маєте на увазі? Мило, шампунь і крем для лиця?
У нас 250 грн мужская и детская стрижка в парикмахерской, вообще прекрасно. И это не просто постричь налысо
Вумна вутка• 04 октября 2025
Можете написать что входит в эту ежемесячную сумму?
Teonaa• 04 октября 2025
Ответ дляПодтяжка
То і яблука не дешеві вже
Вже є дешеві. То якийсь яблучний колапс був
Воленс-неволенс• 04 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Саме тому лідери за покупкою нерухомості наприклад в Польщі - злидні - злидні
Ще одна мантра порадниці
Очевидно їй
Хто лідери? Моя знайома з двома дітьми? Якої нерухомості, боги. На одні і ті ж гроші жити в Україні і в Європі (нормальній, а не Польщі) люди будуть по різному. І якщо тут на умовні 5 тисяч євро діти будуть вчитись в приватних закладах, обід возити доставка а будинок прибирати прислуга, то в умовній Німеччині доведеться підсукувати рукава і чистити свої дивани самій, лапками, на яких сама ж намалювала манікюр. Так зрозуміліше? Так, ті хто у нас гарно живе, там опиняються на рівень нижче, завжди. Бо різний порядок цін.
ПотеряласЯ Я...• 04 октября 2025
Ответ дляИщу Аленя
Ви працювати не пробували?
Може ви спробуєте не ставити дурних запитань?
жижифреймут• 04 октября 2025
Ответ дляМама Карло
Кто вам такое сказал? В третий раз пишу, что доход у нас выше чем 100 тыс, но живем втроем на 40-50 тыс грн в месяц, если без форс-мажора, остальное откладываем
Это именно траты на базовые ежемесячные потребности
Смысл так экономить,имея нормальный доход
ПотеряласЯ Я...• 04 октября 2025
Ответ дляПлакулька
Живут. Но едят через день и только макароны. Я считаю доход 90 на одного человека не высокий
Ви ідіот?
барабанщица• 04 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Ясно
Теоретик
ПотеряласЯ Я...• 04 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Кожен читає, як хоче. Я не вважаю, що 100 тис - це дорога жінка. Це на трьох+тварини, розумієте? І одяг в дорогих магазинах я собі дозволити не можу.
Вам подати?
Воленс-неволенс• 04 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Ясно
Теоретик
А по суті відповісти є що?
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Да прям ідентичні
Яйця -2,40 євро 10 шт
Курине філе 3,60 євро -600 грамів
Це так, елементарно
Не ідентичні зовсім
Оренда 1000 євро з комунальними
50 тис грн оренда в Україні ? Прям дешевше нема ?
Давайте не будемо. Але так, хватає 3000 євро на нормальне життя
В Україні якісь забаганки Монако
барабанщица• 04 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
А по суті відповісти є що?
Теоретику - ні
Більшості цінне є не прислуга з манікюром - о богі з цим манікюром як показником рівня життя - а безпека , працюючі закони і різні інші милі дрібниці - типу чудових автобанів , працюючих аеропортів і тд і більшість представників середнього класу в комфортні не втратили , а в безпеці виграли .
А ви далі розписуєтеся за знайомих з манікюром
Свій варік• 04 октября 2025
Причина просто - у вас є ці кошти.
Було б 200 тис, йшло б 200, в ні, то мусіли б вкладатись в 20-ку
ПотеряласЯ Я...• 04 октября 2025
Ответ дляВ танке
Если у тебя 100 тысяч, ты ходишь в барбершоп. Если 15 тысяч, покупаешь машинку для стрижки за 500 грн и стрижешься дома.
Сто відсотків. при цьому, на порадниці заплюють очі і напишуть, що таких цін немає, таке неможливо, працюйте більше і взагалі не може чоловік сам стригтись. І тато ваш придуманий персонаж.
ПотеряласЯ Я...• 04 октября 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
и гордятся
вместо того, чтобы думать, как решить вопрос своего нищенствования
Ні це ви самостверджуєтесь за чужий рахунок, бо інший досягнень немає. В людській скруті ви бачите гордість, це ж треба не мати мізків та емпатії, так вважати.
Воленс-неволенс• 04 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Теоретику - ні
Угу, звісно. Саме тому купа народу з середнім доходом в умовних одиницях припхали назад. Походу теоретик тут ви, а у мене лише по вулиці шість родин повернулись від автобанів до своїх будинків, салонів, репетиторів по 10 євро і нормального життя. Бо для України, як для всіх країн третього світу, характерний низький рівень оплати послуг при їх високій якості, як не крути
ніколи такого не було• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Ми живемо зараз на 3000 є
Сімʼя три людини, за кордоном
На оренді квартири три кімнати. Нормальні умови. Нам ще вистачає на алко, погуляти і на відпустки на Балканах
Все це читаю, розумію, що в Україні трохи вже зажралися
Взагалі то, питали про тих, хто в Україні. А не про понти тих хто виїхав . Я сама за кордоном , але читати таке аж гидко. Приїдьте в Україну, заробіть 3000 є і потім поговоримо.
БеллаДонна• 04 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Під економією я мала на увазі урізати салони, шопінг, походи в заклади, харчове сміття, а не пересісти на маршрутку.
барабанщица• 04 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Спробую ще раз - не всі зациклені на послугах виключно , але не переймайтеся - нігті брови манікюр то основа українського життя
Воленс-неволенс• 04 октября 2025
Ответ дляПуки-куки
Да прям ідентичні
Яйця -2,40 євро 10 шт
Курине філе 3,60 євро -600 грамів
Це так, елементарно
Не ідентичні зовсім
Оренда 1000 євро з комунальними
В Україні якісь забаганки Монако
Ви написатли 700 євро. В Україні піде стільки ж. Оренда дивлячись чого і де, нормального житла в таких же сумах обійдеться (ви ж не бабусин ремонт з килимами винаймаєте, ні, тоді велкам 800+ квартири 1500+ будинки) ну і далі по списку. В Україні пристойно дешевші послуги, це так. Але при практичній відсутності медицини цей бонус може швидко ’зжерти’ невелика позаштатна ситуація зі здоров´ям. Так на так і виходить.
Воленс-неволенс• 04 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Медицина? Побут (няня, помічниця по господарству, водій, садівник)? Дозвілля? У більшості будинки з басейнами, зонами барбекю і дитячими зонами (давайте напишіть, скільки треба за оренду такого житла віддати, воно у нас 2500-3000))) Але якщо для вас послуги і комфорт це виключно ’нігті і брови’ - питань не маю.
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляніколи такого не було
Давайте не будемо
Якби мені залишили мій дім, роботу
Ми б чудово прожили за 50 тис
Так, заробили би.
3000євро і не потрібно
У тролей забаганки Монако
Вумна вутка• 04 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Так и есть. Я посчитала свои бюджет по ценам спального микрорайона, бывшей промзоны. И в моем списке нет ’барских замашек’, это просто база, чтобы чувствовать себя относительно хорошо.
Можете написать Ваши расходы?
Пуки-куки• 04 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Не стільки ж, хай 20 тис піде, то 400 євро. Ціни чудово знаю
барабанщица• 04 октября 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
У більшості будинки з басейнами і садівник
Новий хіт порадниці .
Як для мене - можете не фантазувати - бо вам невідомо і недоступно і за дописами видно , що безпека , відсутність корупції і можливість планувати своє життя для вас пустий звук
Люблю кетчуп• 04 октября 2025
Ответ дляМама Карло
В Киеве, 40-50 тыс хватает на ежемесячные потребности, без форс-мажора при том, что и в кино ходим, и на экскурсии, и на концерты, и на квесты, и в театры, и в рестораны. Но, естественно, не каждый день
Какие рестораны?)
Вы прикалываетесь?
20 тыс - это минимум еда на 3 человека. Нормальная с фруктами, мясом и рыбой.
5-6 коммуналка, 5-6 бензин, до 5 кружки ребенка, 10 обувь и одежда на всех, на 3 тысячи вы в рестораны ходите?
Вумна вутка• 04 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Дитина - 25 тис.
Тварини - 5 тис.
Продукти -15 тис (коли чоловік вдома, зараз його немає і витрати суттєво скоротились).
Салон - 3550 (все разом: 3 стрижки, манікюр, педікюр, брови)
Дім - 5000
Подорожі - 14000 (щомісячні+відкласти на відпочинок)
Проїзд - 3000
Навчання - 5000
Спорт для дорослих - 5000
Відкласти - 10000
А що таке дитина 25 і тварини 5 тис?
Вумна вутка• 04 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Ухилянти в верховній раді
І там теж. Чи ухилянтів по сортах ділите?
ПотеряласЯ Я...• 04 октября 2025
Ответ дляИМХОля
Дитина - 25 тис.
Тварини - 5 тис.
Дім - 5000
Проїзд - 3000
Навчання - 5000
Спорт для дорослих - 5000
Відкласти - 10000
Господи, яке неймовірно тяжке життя...у воюючі країні, у війні під обстрілами і економічною кризою, виживання.