ИМХОля• 04 октября в 14:35
100 тыс - минимальная сумма в месяц для троих(
Посчитала в очередной раз бюджет. Чтобы закрыть основные потребности и немного отложить. Без массажа, бензина, косметолога и т.д(( . Я, наверное, уже никогда не выплыву, чтобы жить нормально самой. Придется держаться за мужа. Эх, прощай, свобода...
Куплю орехи• 04 октября в 15:42
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
для вас это правда открытие?
они там все герои
и пашут свыше нормы, поэтому у них премии регулярные по пол-ляма
они там все герои
Я понимала конечно, но чтобы настолько нам сцать в очі, это слишком.
Вся их стая певцов и шоуменов, отвратительно
Воленс-неволенс• 04 октября в 15:44
Ответ дляПуки-куки
Ми живемо зараз на 3000 є
Сімʼя три людини, за кордоном
На оренді квартири три кімнати. Нормальні умови. Нам ще вистачає на алко, погуляти і на відпустки на Балканах
Все це читаю, розумію, що в Україні трохи вже зажралися
Сімʼя три людини, за кордоном
Три тисячі євро це 150, а не 100, на відпустки вже не буде)
Пуки-куки• 04 октября в 15:45
Ответ дляВоленс-неволенс
Ну то ви відніміть оренду 1000 з комунальними
І ціни на продукти, теж вищі
Подтяжка• 04 октября в 15:46
Ответ дляTeonaa
В кіноа такі самі поживні елементи що і при чередуванні гречки і вівсянки копієчних. Ну, я умовно.
Оселедеци і скумбпія - по омега те саме що і лосось.
Яблука нічим не менш корисні за маракую заморську (умовно!). Просто люди люблять пожрать) не засуджую, просто констатую
То і яблука не дешеві вже
Воленс-неволенс• 04 октября в 15:47
Ответ дляПуки-куки
Людина пише про 100k, а не про 4
Давайте конкретно
Людина тролить, ну не можна ж так буквально сприймати все, що тут пишуть. Хоча так, 2 тисячі євро не такі вже і шалені гроші.
Мама Карло• 04 октября в 15:47
Ответ дляжижифреймут
Ну так это ваш выбор, можно и в секонде одеваться,не ходить ни в кино,не в ресторан,покупать макароны Тая. Не покупать себе косметику ,души, краситься дома итд. Тем более смешно вас читать, у вас доходы выше,чем у автора. Если что-то случается, поломки итд вы лезете в нычку.
А я писала, что не мой выбор?
И, кстати, можно найти золотую середину тому, что вы написали. Естественно, если что-то случиться лезу в нычку, но автор пишет про основные ежемесячные потребности на 100 тыс
Воленс-неволенс• 04 октября в 15:49
Ответ дляВ танке
Если у тебя 100 тысяч, ты ходишь в барбершоп. Если 15 тысяч, покупаешь машинку для стрижки за 500 грн и стрижешься дома.
Ну, прямо таки, не всі, у кого є ті сто тисяч ходять в барбер. Дехто теж прекрасно стрижеться вдома
Мама Карло• 04 октября в 15:51
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
и сколько вам хватает на нормальную жизнь? и где вы, какой регион украины?
В Киеве, 40-50 тыс хватает на ежемесячные потребности, без форс-мажора при том, что и в кино ходим, и на экскурсии, и на концерты, и на квесты, и в театры, и в рестораны. Но, естественно, не каждый день
жижифреймут• 04 октября в 15:51
Ответ дляМама Карло
А я писала, что не мой выбор?
Ну,если честно,я бы тысяч 20 тоже откладывала из суммы в 100 тысяч,тут вы правы
Единорог помог• 04 октября в 15:51
Ответ дляБеллаДонна
На 5000 це чисто комуналка і паливо, а їжа і мінімальний набір догляду типу стрижка чоловіку?!
Коли економлять, то яке паливо? Їздять не машиною, а громадським транспортом. Багато чоловіків стрижуться самі вдома машинкою, або дружину просять.
«Набір догляду» - це ви що маєте на увазі? Мило, шампунь і крем для лиця?
жижифреймут• 04 октября в 15:51
Ответ дляМама Карло
Один поход в ресторан это 1000-1500 грн минимум
В моїй хаті моя правда• 04 октября в 15:51
Ответ дляМама Карло
что в потребностях?
аренда или нет?
жижифреймут• 04 октября в 15:52
Ответ дляМама Карло
Вас трое + животное?)
В моїй хаті моя правда• 04 октября в 15:53
Ответ дляжижифреймут
))))) на человека, вы забыли добавить
Подтяжка• 04 октября в 15:53
Ответ дляTeonaa
Ну, дивіться. Одяг в дорогих магазинах - це все добре. А от одягтіз Зар, Ейч Ем, і решиа мас маркетам- це хйня повна. Я купила якось такі класні і якісні речі в Хумані, що мене за вуха звідти не витягнеш. А чоловіка я маю можна сказати багатого, він протестує проти моїх похождєній по секондам. Але я знаю що я куплю речі краще по вартості 20-30% від ціни в хорошому магазині. (Тобто на 80-70% дешевше); взуття за дорого купляю но взуття то ж не так часто.
По їжі. Зайнялися здоров‘ям, і я тепер багато що знаю про харчування. І в здоровому харчуванні головне не лінуватися і ізволить постояти у плити. Такі продукти як всі консерви, гастрономія (колбаси-сосиски), крем чізи, плавлена фігня, намазки, делікатеси (типу хамонів), швидкі сніданки, - це все сміття харчове.
А купити свіжі м‘ясо-рибу, крупи і бобові, олію яйця і щось типу кефірів, овочі і коренеплоди- це копійки. Із «дорогого» -.це авокади, горішки і броколі. Зараз броколі по 50-60грн, рекорд дешевизни. Наморозила вже і ще наморжу. Ягоди - наморозила в каші.
Але да. Кожен ранок встань - і вари кашу 25 хв; кожні дів дні - готуй м‘ясо рибу. І гарнір новий. І на вечерю, і на роботу! Готовки хватає. Бутік не можна, піцу не можна.
Мені з хуманою не везе.Заходила пару разів і таке все старомодне і ніяке,щось не попало.Хіба дома чи біля хати носити.Треба ще зайти,роками вже не була
Мама Карло• 04 октября в 15:53
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
что в потребностях?
аренда или нет?
Нет аренды. Конечно с арендой бы сумма увеличилась. Но и автор не пишет про аренду
Ответ дляМама Карло
что в потребностях?
жижифреймут• 04 октября в 15:54
Ответ дляМама Карло
Коммуналка 5, питание 20+-, кино театры 5, проезд, поломки,лекарства, а остальное: животное, косметика,одежда, кружки,подарки на д р это все на 10-20 тысяч?))))
Воленс-неволенс• 04 октября в 15:54
Ответ дляПуки-куки
3000 євро -1000 на оренду з комунальними
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
Ось ця тисяча йде на гульки, подорожі, заправки авто, подарунки
В Україні ціни дешевші, своє житло у більшості, люди ниють все одно
Залишається 2000
За 700-800 продукти і побутові речі
Одяг дешевий, тут без питань
Хай з одягом 1000
Залишається 1000
Все вірно. Ви описали українські ціни.
Мама Карло• 04 октября в 15:54
Ответ дляжижифреймут
Вас трое + животное?)
Да, собака мелкая дворик, питание рис+ индейка
Воленс-неволенс• 04 октября в 15:59
Ответ длябарабанщица
То чому тут вічно доводять що такого рівня життя ( високого ) як в Україні ніде немає і європейцям вічно співчувають ?
Бо це різні люди. Нашим злидням у Європі краще. Нашим середняками і заможним - не подобається бути європейськими злиднями. Ніби ж очевидно
Мама Карло• 04 октября в 16:03
Ответ дляжижифреймут
Я каждый месяц не покупаю косметику и одежду. Комуналка 5 тыс только с отоплением. Летом до 3-х тыс, проезд на машине, бензин бесплатный (у автора в 100 тыс бензин тоже не входит), еда да - ок 20 тыс ( с едой собаки), поломки - к счастью у нас не ломается все ежемесячно. В кино ходим по понедельникам 100-120 грн билет, театры, концерты, квесты, экскурсии - раза 3 в месяц. Ресторан - тоже раза 2-3 в месяц. Кружки ребенка - 3500 грн, 1800 зал (на двоих). На ДР тоже не ходим каждый месяц
Я пишу про плановые, ежемесячные траты. Не про форс-мажор, типа сломалась машина и нужно 35 тыс на ремонт. Эту сумму, как и деньги на отдых беру из отложенных
жижифреймут• 04 октября в 16:04
Ответ дляМама Карло
Тоесть из 40-50 тысяч вы ещё откладываете?
барабанщица• 04 октября в 16:05
Ответ дляжижифреймут
Тоесть вы делаете украинским женщинам стать военнообязанными?
Ах , да
Звісно вони недоторкані , не те що чоловіки - ухилянти - вони ж жити не хотять
Пожарник• 04 октября в 16:05
Ответ дляКрайня невістка
Я думаю что сейчас таких родын большая часть Украины.
Ні, ви помиляєтесь. Принаймні у великих місцях переважна більшість живе значно краще
барабанщица• 04 октября в 16:07
Ответ дляВоленс-неволенс
Саме тому лідери за покупкою нерухомості наприклад в Польщі - злидні - злидні
Ще одна мантра порадниці
Очевидно їй
Ще одна мантра порадниці
Очевидно їй
Пожарник• 04 октября в 16:07
Ответ дляИМХОля
Шановна, я купую собі одяг в Хумані та на олх. Дитині теж на олх та в Сінсеї. У нас дуже просте харчування, випічка моя, консервацію ми практично не купуємо. Піцу і суші я не пам´ятаю, коли останній раз їла. На сніданок я варю плющену вівсянку з АТБ, в яку додаю горіхи та фрукти. Фарш я купую у Форі за 50% від вартості. Не потрібно вважати всіх, хто витрачає 15 тис на продукти людьми без базових навичок організації продуктових закупівель.
Що тоді входить в 25 тис на дитину?
Мама Карло• 04 октября в 16:07
Ответ дляжижифреймут
Кто вам такое сказал? В третий раз пишу, что доход у нас выше чем 100 тыс, но живем втроем на 40-50 тыс грн в месяц, если без форс-мажора, остальное откладываем
Это именно траты на базовые ежемесячные потребности