жижифреймут• 04 октября в 20:24

Сьогодні побачила на багатьох Телеграм каналах

"Українці, які до 2013-го року отримали право власності на нерухомість, зараз повинні самостійно перереєструвати його у новому держреєстрі", — Мін´юст.
Якось дивно ця новина виглядає. За посиланням нижче вказано , що новий Реєстр запрацював ще з 01.01.2013. То чому саме зараз кинулися, що треба самостійно вносити в нього дані? Якась мутна історія.

https://minjust.gov.ua/news/ministry/chi-potribno-...
Диви яка я пава!• 04 октября в 20:26
Хотят отобрать жилье у выехавших? Особенно мужчин, которые не смогут вернуться лично
МадамОхмури• 04 октября в 20:27
Никак народ посчитать не могут, права меняют, трудовые требуют, теперь за квартиры взялись…
автор жижифреймут • 04 октября в 20:27
Ответ дляДиви яка я пава!
Але ж є варіант подати дані через Дію.
Любимка-анонимка• 04 октября в 20:27
Эта тема уже десять лет поднимается, вы просто не в курсе раньше были
Диви яка я пава!• 04 октября в 20:28
Ответ дляжижифреймут
Але ж є варіант подати дані через Дію.
И отследить, где все выехавшие?
автор жижифреймут • 04 октября в 20:28
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так, не в курсі. Сьогодні вперше побачила. Але чому саме зараз це ’всплило’?
Ms. Dolly• 04 октября в 20:29
Ответ дляжижифреймут
Люди втратили житло через обстріл, а його в реєстрі нема. Як компенсацію отримати?
От тут і ’всплило’
Любимка-анонимка• 04 октября в 20:29
Ответ дляжижифреймут
Вы читать не умеете?!

Я же написала, что все десять лет об этом трубят, чтобы делали регистрацию, чтобы все перенести в цифру с бумаги
автор жижифреймут • 04 октября в 20:29
Ответ дляMs. Dolly
От тут і ’всплило’
Зрозуміло.
автор жижифреймут • 04 октября в 20:30
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы читать не умеете?!

Не треба хамити
Любимка-анонимка• 04 октября в 20:31
Ответ дляжижифреймут
Не треба хамити
Вы просто ищете теорию заговора, а ее тут нет

Это не сейчас всплыло, а это вы только сейчас прочитали
Рятівник Малібу• 04 октября в 20:31
Ответ дляжижифреймут
Це вспливає періодично. Без внесення у реєстр неможливі ніякі дії з нерухомістю, у тому числі і отримання компенсації за зруйноване житло.
автор жижифреймут • 04 октября в 20:31
Всім дякую за роз´яснення
Тантрический кекс• 04 октября в 20:33
Ответ дляжижифреймут
Але ж є варіант подати дані через Дію.
не собираемся даже
Стетоскопуло• 04 октября в 20:35
Я вже ходила в цнап з цим питанням і добре що пішла. Купила будинок з земельною ділянкою в 2012році, будинок в реєстрі на мені, а земля на попередньому власнику. Вже виправили помилку.
Алгонавт• 04 октября в 20:36
Может, много ошибок.
Например, у нас 3 собственника - я и родители. А нам поставили, вместо собственности 1/3 у каждого, что каждый владеет по 1 целой части. И насчитывают налоги на недвижимость каждому. Хотя квартира 70 метров, каждому по 30 чем-то, платить не должны налог
А вот недавно• 04 октября в 20:36
Це правда. У мене квартира куплена у 2002 році. Як довелося подавати на компенсацію за пошкодження, то квартири у реєстрі не було.
Пішла у цнап. Все зробила. І у дії з´явилася квартира
А вот недавно• 04 октября в 20:37
Ответ дляжижифреймут
Але ж є варіант подати дані через Дію.
Не вийде. Потрібно звертатися до державного реєстратора
наКоблучках• 04 октября в 20:43
Хоть паржом
Всміхайлик• 04 октября в 20:45
Ответ дляжижифреймут
Вже роки два про це говорять. То ви просто не звертали увагу.
Кукарачка• 04 октября в 20:52
А водійські старого зразка поміняти? Теж під олівець всіх
Куда ж без меня• 04 октября в 20:56
Ответ дляжижифреймут
Про це раніше говорили теж. Ви просто не чули. Моя мама ще півроку тому зайнялася цим питанням
Не стесняюсь• 04 октября в 20:59
Ответ дляА вот недавно
А як первірити, можете дати посилання на реєстри.
Така бойова Я• 04 октября в 21:00
Ответ дляMs. Dolly
От тут і ’всплило’
Так, підтверджую. У моїх батьків так, тепер через суд встановлюємо право власності. Архів згорів, всі сусіди повиїжджали хто куди, більшість навіть не в Україні. Зате порадниця черговий заговір викрила
Бавовнятко• 04 октября в 21:02
Може хтось знає, якщо в документах власник чоловік, але квартира куплена в шлюбі в 2010р., Луганська обл, тобто окупована, чи можу я подати ці документи, бо вони у мене на руках,я зараз в Київській обл ВПО, а чоловік проживає зараз в іншій обл, офіційно не розведені, що робити? житло втрачене, може хтось, підскаже
Видна міленіалка• 04 октября в 21:02
Что-то часто наша Влада стала прошлые законы менять , то права все должны поменять, то реестр. А говорят закон зворотної сили не має
Така бойова Я• 04 октября в 21:03
Які тільки темні люди
А вот недавно• 04 октября в 21:04
Якщо у дії ви не бачите своєї власності,то її і в реєстрі немає.
Якщо ви взагалі хочете перевірити, то через Інтернет за символічну плату , Опендатабот або ж у цнап потрібно звернутися.
А вот недавно• 04 октября в 21:05
Ответ дляБавовнятко
Подати на компенсацію може тільки власник
Не стесняюсь• 04 октября в 21:06
Не зовсім зрозуміло, у людей на руках є документи, які підтверджують право власності, то цього не достатньо ? Тобто роботу, яку мали виконувати відповідні структури , по внесенню цих даних кудись то там, тепер знову переклали на громадян, бо їм же це більш потрібно.