Ондатрова шуба• 02 октября в 23:01
Власність лише чоловіка чи і моя?
Чоловік приватизував земельну ділянку
Ми побудували там будинок, рік тому зареєстрували право власності вже в шлюбі
Витяг зареєстрували на нього, бо земля ж його..
Підстава внесення
запису:
Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень
Документи, подані для державної реєстрації:
довідка про членство особи в кооперативі та внесення пайового внеску в повному обсязі, серія та номер: …., виданий …….
Ну і що? Кого будинок?
Підстава внесення
запису:
Ну і що? Кого будинок?
А я нівроку• 02 октября в 23:02
Ділянка приватизована до шлюба? Його власність
Будинок - ваша спільна
Ондатрова шуба
• 02 октября в 23:02
Ответ дляЦаревна_несушка
В чоловіка спитайте
Чоловік сам не знає
Цікавить саме з юридичної точки зору
Коко Шанель• 02 октября в 23:03
Ответ дляА я нівроку
Будинок - ваша спільна
Навіть ділянка, приватизована в шлюбі, є власністю тільки чоловіка. Вона не буде ділитися при розлученні.
Ондатрова шуба
• 02 октября в 23:03
Ответ дляКоко Шанель
Про ділянку це зрозуміло
Copy-Paste• 02 октября в 23:06
Ответ дляОндатрова шуба
Про ділянку це зрозуміло
Ну, якщо зрозуміло, то яким чином ви доберетесь по його землі до будинку, що у спільній власності?))))))
Ондатрова шуба
• 02 октября в 23:07
Ответ дляCopy-Paste
Не знаю)
Джавеліна• 02 октября в 23:08
Прикольно... Чужой дом на моей земле, допустим... Выглядит так как будто я этот кусок земли должен сдать в аренду
Copy-Paste• 02 октября в 23:09
Ответ дляОндатрова шуба
Не знаю)
У випадку чого, ви зможете поступитись, наприклад, 25% будинку (1/2 вашої власності) в обмін на прохід))))
У чоловіка буде 75% будинку, у вас - 25 і стежка до дверей))) Це як варіант;)
Мастер Класс• 02 октября в 23:21
Автор, ідіть до юриста. Стосовно землі - вона ділиться між співвласниками будинку. Але це краще хай юрист уточнить
Copy-Paste• 02 октября в 23:22
Або чоловік забирає інші будівлі (господарчі гараж...), якщо є такі на ділянці, а ви отримуєте прохід до будинку.
Але це все складно, бо й будинок треба буде ділити, організовувати окремий вихід з будинку й прохід на вулицю, що інколи неможливо чи майже неможливо.
Якщо до цього вже доходить, то простіше отримати, по можливості, компенсацію за свою частку в нерухомості.
Флюорография гуся• 02 октября в 23:24
Ответ дляКоко Шанель
По паперах так але якщо потрібно у суді призначать спільну власність якщо це все в шлюбі зроблене. Але суди муторна річ.
Флюорография гуся• 02 октября в 23:27
Ответ дляКоко Шанель
Якщо набута ділянка до шлюбу то так а якщо набута в шлюбі а він записав її тіки на себе то таке оскаржится в суді і буде спільна власність.
Ондатрова шуба
• 02 октября в 23:28
Ответ дляФлюорография гуся
Ділянка до шлюбу
Будинок в шлюбі
Коко Шанель• 02 октября в 23:33
Ответ дляФлюорография гуся
Приватизоване не ділиться.
Флюорография гуся• 02 октября в 23:34
Ответ дляКоко Шанель
Приватизоване не ділиться.
С каких делов? Он в браке при оформелненни умолчал что он женат и оформил на себя. Через суд такое пополам.
Коко Шанель• 02 октября в 23:36
Ответ дляФлюорография гуся
Бо так передбачено законом. Приватизація, то не купівля, тут не має значення наявність супруга. Майно, набуте шляхом приватизації, не ділиться при розлученні.
Ондатрова шуба
• 02 октября в 23:40
Ответ дляКоко Шанель
Так кого ж будинок?
КошкинДом• 02 октября в 23:40
Ответ дляОндатрова шуба
Ділянка до шлюбу
Будинок в шлюбі
Покладіть собі в схованку декілька чеків на будматеріали на величеньку сумму. В якості підстраховки на майбутнє якщо доведеться доказувати в судовому порядку що ви теж вкладалися в будівництво. З бумагами це простіше буде чим з голими руками.
Коко Шанель• 02 октября в 23:41
Ответ дляОндатрова шуба
Так кого ж будинок?
Будинок сумісна власність. Але тільки будинок.
Мама Карло• 02 октября в 23:45
Собственник один - муж, т.к. у него право собственности, Вы собственницей не являетесь. Но дом - это совместно нажитое имущество и подлежит разделу при разводе. Право на имущество не равно праву собственности.
Мастер Класс• 02 октября в 23:50
Ответ дляОндатрова шуба
Так кого ж будинок?
Будинок навпіл, бо це спільна сумісна власність. Ділянка - йдіть до юриста, бо земельний кодекс каже, що земля під будинком належить співвласникам цього будинку. Але може бути купа нюансів, які порадницям точно недоступні
Цвіпканя• 02 октября в 23:50
Ответ дляОндатрова шуба
Так кого ж будинок?
а крим чий ? отак і будинок.
Вічний двигун• 03 октября в 22:11
Ответ дляОндатрова шуба
Чоловік сам не знає
Цікавить саме з юридичної точки зору
еВо