Можливо є досвід проходження ЕКО у клініці Надія (м. Одеса). Яка вартість виходить загальна, а то сама програма 90 000 грн, але ж є і інші статті для сплати.
Яким чином проходить стимуляція, скільки часу займає.
І як Ви вийшли з ситуації, якщо приїхати з іншого міста, залишатись у місті і знімати житло, чи приїзджпти кожного разу, якщо так, то на скільки разів відвідувати клініку треба розраховувати?