Душа компанії• 05 октября в 17:01
Де побачити чи за фіз особу оплачують ПДФО?
Фоп орендує у фіз особи приміщення
Де побачити чи він як податковий агент платить за фіз особу податок?
Цирк на дроті• 05 октября в 18:01
Ответ дляКофр для ноги
А разве должен? Разве это не личная обязанность физлица?
Ні, якщо орендар фоп чи ТОВ (юридична особа) то вони виступають податковим агентом по відношенню до фіз.особи, котрий зобов´язаний сплатити податки і відобразити у звітності. Як мінімум можна попросити платіжки на підтвердження сплати податків, можливо якась довідка з ДПІ. бо в звітності відображаються і виплачений дохід і сплачені податки. Ну і не платити немає сенсу, бо потім штраф 10% і пеня за кожен день.