Госпожа Белладонна• 05 октября в 19:04

В кого керівник...

Ходячий хаос.
Як вам працюється, чи вдалось справитись з таким? Чи вам в в цілому норм працюється?
Хома з пастою• 05 октября в 19:05
У якому сенсі ’хаос’?
Красота неземная• 05 октября в 19:11
Подстроилась
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 октября в 19:11
не справитись, а впоратися.
сідайте- ’два’.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:11
Ответ дляХома з пастою
У якому сенсі ’хаос’?
Немає структурності, чіткості, дисципліни.
Наприклад: каже не їдь на 6 на роботу, я тобі допоможу також приїду, але давай на 8, потім в 8 пише, я в пробці, кароче мене не буде.
Каже, роби ось цю задачу і ні на що не відволікайся. Я роблю, вона виходить і питає чи я зробила зовсім інше.
Щоб, добитись якусь відповідь, треба 15 раз сказати, а потім тупо стати і не відходити пока вона це не уточнить чи не зробить, бо строки вже горять. І так постійно. Багато чого важко описати словами.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:12
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
не справитись, а впоратися.
сідайте- ’два’.
Дякую. Можна я полежу.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 октября в 19:12
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую. Можна я полежу.
безумовно
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
безумовно
Дуже вдячна
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 октября в 19:13
Ответ дляГоспожа Белладонна
в неї щось психичне за вашим описом
Домовенок Кузя• 05 октября в 19:14
Ответ дляГоспожа Белладонна
Було щось схоже, мене вистачило аж на 3 місяці. Ця ненормальна ще й давала мені задачі, які не стосуються роботи, по типу знайди їй кавовий столик додому, я була юна, не вміла ще відмовляти, але внутрішнє невдоволення не спало.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:14
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
в неї щось психичне за вашим описом
Є і таке. Але у нас на сьогодні у всіх таке психічне.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:15
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну таке теж присутні: ой я забула мишку, ой я забула зарядку, ой а де серветки і т.д.
Мудрецыха мира• 05 октября в 19:17
Ответ дляГоспожа Белладонна
Но чомусь керівник саме вона а не ви ..
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:19
Ответ дляМудрецыха мира
Но чомусь керівник саме вона а не ви ..
Тому що в неї більше досвіду в цій сфері, а я умовно початківець. Але мене беруть сумніви в цьому коли вона телефонує і каже: ’давай вместе, я нехера не могу понять’.
Домовенок Кузя• 05 октября в 19:21
Ответ дляМудрецыха мира
Но чомусь керівник саме вона а не ви ..
А хіба мало недолугих керівників? Багато потрапили на таку посаду волею випадку чи тому, що вміють добре підлизуватись до керівництва і замилювати очі, професійні якості тут ні до чого.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:22
Ответ дляДомовенок Кузя
Ні, вона працює недовго. Її брали вже на керівну посаду.
Домовенок Кузя• 05 октября в 19:26
Ответ дляГоспожа Белладонна
Значить вміє себе подати на співбесіді у потрібному світлі. Якщо у вас частіше тримаються справді професіоналів і таких прибирають, то тоді потерпіть, ви її ще переживете.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:28
Ответ дляДомовенок Кузя
Так це правда, подати дійсно може. І як людина хороша, а що стосується роботи це жах. Я думала мені то здається, але це дратує не тільки мене, бо колеги почали мені задавати деякі питання вже.
ПростоБелка• 05 октября в 19:30
Ответ дляМудрецыха мира
Но чомусь керівник саме вона а не ви ..
Кум, брат, сват і ви керівник,а не автор.
Попадалочка• 05 октября в 19:31
Ответ дляГоспожа Белладонна
И за какие такие заслуги ее еще не турнули с должности если у вас там такие проблемы?
Попадалочка• 05 октября в 19:32
Ответ дляГоспожа Белладонна
Все правильно, она знает как организовать работу... вашими руками.
ПростоБелка• 05 октября в 19:33
Автор, не зміниться вона. У нас керівник теж не вміє правильно ставити задачі і треба по 10 разів уточнювати. Він писать толком не вміє.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:33
Ответ дляПопадалочка
Ну поки, що мені вдається закривати задачі і якось її направляти на шлях, але в мене ресурсу реально немає контролювати і пхати керівника, бо це не норм.
Попадалочка• 05 октября в 19:34
Ответ дляГоспожа Белладонна
Вот пока вам удается - у нее все будет ок, а у вас - дергающийся глаз.
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:35
Ответ дляПопадалочка
Так - це прям крутий скіл. Але є задачі, які і керівник має закривати, а не просирати вибачте.
Удальонка• 05 октября в 19:38
В мене...
Удальонка• 05 октября в 19:39
Ответ дляПростоБелка
Підтримаю думку. Ще такі керівники брехливі до ужаса...
автор Госпожа Белладонна • 05 октября в 19:40
Ответ дляУдальонка
Я розумію, що не зміниться, але можливо є Лайф хаки, як притертись чи щось типу того.
Удальонка• 05 октября в 19:47
Ответ дляГоспожа Белладонна
Знаєте в нас керівничка ще актриса, фіг ти до неї притрешся, вона бачить людину наскрізь. Так не організована, так брехлива і нашим і вашим, підтасує цифри, а потім то все вилазить черговим помилками, я спочатку допомагала розгрібати то все, а зараз мені з кожним днем стає по фіг на то все. Коли людина не тримає свого слова це жесть, краще б нічого не обіцяла.
Попадалочка• 05 октября в 19:47
Ответ дляГоспожа Белладонна
Есть. Шланговать и падать на дурочку. Она вам ’давай вместе, я нехера не могу понять’, а вы ей ’Марьванна я сама тут ни бум-бум, надеялась вы поможете ведь у вас опыта больше’. Браться за все задачи сразу и нифига не успевать ни по одной из них. На ее претензии о сорванных сроках и дедлайнах округлять глаза. Не ворчать, не бурчать и нив коем случае не пытаться объяснить ей почему так вышло. Вариантов развития дальше два: вы деградируете как специалист, но если зп и условия норм, то потерпите, а она уже со своим руководством будет объяснятся о результатах, а попробует свалить все на вас, скажете что не справляетесь с таким ворохом задач в силу своего опыта. Либо ее сменят, либо сменят вас. В любом случае пока вы делаете за нее ее работу ничего не изменится.
Удальонка• 05 октября в 19:48
Ответ дляПопадалочка
Ось так я це все і бачу. Може нашу через рік на пенсію відправлять.