Вилами по воде• 05 октября в 19:32

Мене охоплює паніка, економити гроші, закупити продукти.

Що не буде завжди стабільно і добре, буду шкодувати, що марно витрачала гроші, а потім на необхідне не буде вистачати, якесь передчуття.
Бабуся мороз• 05 октября в 21:02
Ответ дляСинди Кроуфорд
Без поняття. Я описала ситуацію. Сьогодні цілий день теми про запаси. І в магазині бачила отаке то згадалося
Де це паніка мені цікаво просто?
Я навпаки бачу люди в ТЦ одяг купують, різні сувеніри, но щоб пусті полки і ажиотаж , немає такого. В двух ТЦ сьогодні були. Я нічого не закуповую. Сьогодні тільки що дійсно купила так це павербанк, бо мій надувся.
Королева ганделику• 05 октября в 21:03
Ответ дляPrervana
Ну это ваше мнение, а не ’как есть’
Это факты. Война слишком бесчеловечная и города стирают под ноль. Кто в здравом уме останется там, где боевые действия проходят? Я ещё могу понять в первые недели войны, пока люди не раздуплились что это такое современная война, когда из городов крепости делают. Блин. Но сейчас, когда почти 4 года смотришь как город за городом в руины превращают.... Кто в здравом уме там останется?
Астоновитесь!• 06 октября в 06:35
Ответ дляСинди Кроуфорд
Гроші то біда(, відкладати просто нічого. Запаси трохи маю. Закрутки не їм не можна. Зробила тільки те що без оцту і оліі і влізло в холодильник.
Маю морозилку забиту різним м´ясом рибою та овочами. Каву, крупи, олію на 2-3 місяці. Якось буде.
У нас свет недавно почти на 2 суток исчез. У многих морозилки потекли. Моя держалась, но больше 3 дней не потянет
Синди Кроуфорд• 06 октября в 19:09
Ответ дляАстоновитесь!
Я на це забила. Морозилка тримає 3 дні. Апокаліпсис жодна не переживе. Як буде так буде. Живу і не звертаю уваги, бо чеканутися можно. В нас в місті до війни сталася аварія в липні і світла не було 5 днів, то все сдохло в морозилці, тому все навіть в гарних умовах не передбачиш