Вилами по воде• 05 октября 2025
Мене охоплює паніка, економити гроші, закупити продукти.
Що не буде завжди стабільно і добре, буду шкодувати, що марно витрачала гроші, а потім на необхідне не буде вистачати, якесь передчуття.
Бабуся мороз• 05 октября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Без поняття. Я описала ситуацію. Сьогодні цілий день теми про запаси. І в магазині бачила отаке то згадалося
Де це паніка мені цікаво просто?
Я навпаки бачу люди в ТЦ одяг купують, різні сувеніри, но щоб пусті полки і ажиотаж , немає такого. В двух ТЦ сьогодні були. Я нічого не закуповую. Сьогодні тільки що дійсно купила так це павербанк, бо мій надувся.
Королева ганделику• 05 октября 2025
Ответ дляPrervana
Ну это ваше мнение, а не ’как есть’
Это факты. Война слишком бесчеловечная и города стирают под ноль. Кто в здравом уме останется там, где боевые действия проходят? Я ещё могу понять в первые недели войны, пока люди не раздуплились что это такое современная война, когда из городов крепости делают. Блин. Но сейчас, когда почти 4 года смотришь как город за городом в руины превращают.... Кто в здравом уме там останется?
Астоновитесь!• 06 октября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Гроші то біда(, відкладати просто нічого. Запаси трохи маю. Закрутки не їм не можна. Зробила тільки те що без оцту і оліі і влізло в холодильник.
Маю морозилку забиту різним м´ясом рибою та овочами. Каву, крупи, олію на 2-3 місяці. Якось буде.
У нас свет недавно почти на 2 суток исчез. У многих морозилки потекли. Моя держалась, но больше 3 дней не потянет
Синди Кроуфорд• 06 октября 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Я на це забила. Морозилка тримає 3 дні. Апокаліпсис жодна не переживе. Як буде так буде. Живу і не звертаю уваги, бо чеканутися можно. В нас в місті до війни сталася аварія в липні і світла не було 5 днів, то все сдохло в морозилці, тому все навіть в гарних умовах не передбачиш