Своего не предлагать• 27 августа в 23:56

Зла на себе , бо накупила всього непотрібного

Мільйон кремів
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
І мені здається ніхто так ніколи не купує на відпочинку
Майорка… а я неначе хочу привезти Іспанію додому і жити цим всім..
Телефон Рубика• 27 августа в 23:57
Не переймайтеся, я так само з Туреччини їду)
Фіфачка• 27 августа в 23:58
Вот я всегда знала, нет денег - нет проблем!
Вічний двигун• 27 августа в 23:59
чего нет у нас?
Телефон Рубика• 28 августа в 00:00
Ответ дляФіфачка
Мені ще подобається ’если денег нет, то лучше Еще, чем Уже’))
melanya-e419• 28 августа в 00:01
Ну и что...
Пацака-задирака• 28 августа в 00:01
Мне кажется все так как вы , ну я точно я еще ящик кавы везла...
Prervana• 28 августа в 00:01
То вы не видели мои чемоданы из Турции) Я оттуда минимум 10 килограмм сладостей тащила всегда, текстиль, шмотки... А со Шри-Ланки напхала чемодан фруктами и заплатила за перевес в аэропорту 600 баксов😆
Телефон Рубика• 28 августа в 00:03
Мабуть, авторка зайнята пакуванням цього добра по валізах. Я теж прозріваю на цьому етапі, і постійно докоряю собі, і про що я думала))
Не прохожу мимо• 28 августа в 00:05
Никогда ничего не тащу, всегда налегке без кучи ненужного барахла во все поездки.
Манкоголік• 28 августа в 00:05
Накупили всього - бо мабуть хотіли ?

А злість звідки ?
Намазюкана нішою• 28 августа в 00:08
Це ж чудово. Значить є, за що купляти. Це супер.
Їжак в панчохах• 28 августа в 00:08
Ответ дляМанкоголік
Накупили всього - бо мабуть хотіли ?

А злість звідки ?
Потому что это попытка заткнуть зияющую дыру бессмысленности вселенной.
Манкоголік• 28 августа в 00:09
Ответ дляЇжак в панчохах
не придумывайте.
Розовые одуванчики• 28 августа в 00:09
Я злая на себя потому что не могу похудеть
Їжак в панчохах• 28 августа в 00:10
Ответ дляМанкоголік
не придумывайте.
Факт
Манкоголік• 28 августа в 00:11
Ответ дляЇжак в панчохах
Факт
в вашей голове только. не флудите. Автор не просила анализ ей проводить.
Svit_from_It• 28 августа в 00:12
наслаждайтесь)
мало ли что, вы покупаете себе кайф
Коко Шанель• 28 августа в 00:14
Ответ дляPrervana
а что за фрукты такие, что нельзя в Киев купить хотябы за 100 уе?
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:14
Вітаю! А що не так? Порадієте вдома! Що їстівне, то зʼїсте. Що одяг, то будете носити та радіти.
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:16
А що за кремчики взяли? Та що за делікатеси? Я колись так 20 років тому перла 25 кг подарунків з Болгарії, була мале й дурне, в основному, алкоголь та смачні сувеніри, трохи одягу, всі були задоволені дуже!
Прагматик флегма• 28 августа в 00:16
Только в воскресенье вернулись с Майорки,самый никакущий выбор
Prervana• 28 августа в 00:17
Ответ дляКоко Шанель
Саусепы, манго разных сортов, мангустины, маракуйи, там много добра было. Доехало в сохранности не всё, это было особенно обидно. Они скоропостижно дозрели при перелете
автор Своего не предлагать • 28 августа в 00:18
Ответ дляПрагматик флегма
Чому вам не сподобалось? Ви в якому регіоні проживали?
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:19
А мені мій дідусь років 30 тому віз з Марокко 50 кг апельсин! Спогади на все життя! Можливо, це була необдумана й дуже дорога покупка. Але я запамʼятала на все своє життя, і коли чую цей особливий запах апельсин (не всі апельсини пахнуть однаково), то згадую дідуся. Та в якій адській спеці він працював, щоб добути гроші. Автор, радійте, що у вас є можливість щось купити та порадувати себе та рідних, кому ви це повезете!
Просто Фіфа• 28 августа в 00:19
Ответ дляНе прохожу мимо
Аналогічно!!! Взагалі нерозумію нафіга таскати , якщо все можна купити в себе. Лише за виключенням, що цього немає в продажу, то можу взяти декілька одиниць чогось там такого
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:21
Ответ дляПрагматик флегма
А що не так? Вода холодна була?
Телефон Рубика• 28 августа в 00:21
Ответ дляЖующаЯКонфету
Навіть не уявляю, 50 кг...це дві валізи...
Просто Фіфа• 28 августа в 00:22
Ответ дляПрагматик флегма
Згодна! Я Взагалі не зрозуміла цього вау, Майорка. Це більше галочку відмітити, що я там була і ніколи більше туди не летіти! Наскільки не вражаюче, що навіть згадати нічого не можу з цієї подорожі.
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:24
Ответ дляТелефон Рубика
Ні, це ящик. Ось такий класний великий ящик. Валізи в нього були окремо, там одяг для всієї родини від трусів/майок до курточок та прикрас, пеналів для школи, солодощів, маслин, фісташок, дідусь був мені як батько, дбав за мене до дрібниць. Досі згадую його турботу у дрібницях.
Просто Фіфа• 28 августа в 00:25
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вам дуже повезло з дідусем. Я читаю і не уявляю, як він то все тягнув на собі...