Крихітка на всі• 05 октября 2025
Розгрібала кладову, продукти з початку війни
Сьогодні неділя , розгрібала кладову, продукти з початку війни знайшла . Цілі коробки з консервами , крупами , туалетним папером .
Доречі, з вигляду нічого не зіпсувалось , але рис почала варити - аромат плісняви .
Дівчата , памʼятаєте той час ?
очки_ннадо• 05 октября 2025
А ви що не розуміли, що все це через рік псується і треба його з´їсти, а нове покласти?
Крихітка на всі
• 05 октября 2025
Купили продукти ці о 8 ранку 24 лютого .
Це перше що прийшло в голову , чоловік поїхав заправити машину , щоб у випадку чого можна було поїхати кудись .
Але вони не знадобились
Крихітка на всі
• 05 октября 2025
Ответ дляРассказница
Даже не знаю. У меня годами может что-то храниться - крупы, мука, макароны. Ничего не портится, если не заведется какая-то пакость. Откуда у вас плесень в кладовке?
Рис пропарений , жовтий такий . У нього зазвичай і є якийсь аромат … памʼятаєте ?
Попразендовна• 05 октября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Але вони не знадобились
А чому не використовували ці продукти?
Я завжди поступово використовую і знову оновлюю запаси, з 2022 вже кілька разів встигла оновити.
Тобто купую нову пачку рису, але її відкладаю, а використовую стару. Ну і великих запасів вже не роблю, максимум по 2-3 пакети круп/макаронів/цукру, 5л олії і т.д.
Люблю_смаколики• 05 октября 2025
Ми купили запаси в лютому 2022, через тиждень все з´їли, як можна зберігати роками?!
Удальонка• 05 октября 2025
Я все вакуумувала. Особливо крупи і макарони, борошно. Регулярно перевіряю строки. Докупаю нове.
Рассказница• 06 октября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Пропареный давно не покупала, уже не помню.
Но плесенью он вроде никогда не пах
ПешитеБесАшипок• 09 октября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Багато чого …
Продукти і туалетний папір ніхто не скуповує .
Ну звісно .... вже не можуть люди запасатись. Ціни просто дикі нереально
ПешитеБесАшипок• 09 октября 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Зачем и для чего вы расскачиваете темы про запасы и всё конец...мы скоро с голода умрем? заказ кремля?
Да при чем тут заказ. Тема таки важная.
С климатом вообще беда. Вот в апреле все перемерзло, лето было прохладное, в итоге урожая никакого.
В селах ТЦК всех выгребли. И тд