Кукусик• 05 октября 2025
Київ ЗД вокзал
Чи є на залізничному вокзалі в Києві екскалатор або ліфт з перону. Їду сама з декількома валізами. Останній раз коли була на вокзалі, думала що чокнуся тащити їх по сходам. Ліфта не знайшла
Весела моль• 05 октября 2025
Кажуть ліфти є, але ніколи їх не знаходила
І бачу, що всі тянуть
Якби був, то всі б бігли на ліфт
І бачу, що всі тянуть
Якби був, то всі б бігли на ліфт
Молода і нерозважлива• 05 октября 2025
Ответ дляВесела моль
І бачу, що всі тянуть
Якби був, то всі б бігли на ліфт
І бачу, що всі тянуть
Якби був, то всі б бігли на ліфт
С подземных туннелях есть, для людей с инвалидностью, но к ним с платформы надо спуститься.
На платформе грузчики свои услуги предлагают
Кундалина• 05 октября 2025
Є в кінці перону ліфт звісно, якщо мова саме про центральний вокзал. На ньому ви спуститеся в підземний перехід біля входу в метро.
Луноликая Вика• 05 октября 2025
На первом перроне только есть, а вот к нему добраться еще тот вопрос