Карма хамелеона• 06 октября 2025

Реально купити квартиру?

Дуже хочу мати свою квартиру. Виїхали ще до війни. Квартиру в Україні переписала на старшу дитину. Мала виплатити половину, щоб і меншій щось змогла купити. Але війна..
Тепер зявилася можливість взяти кредит на ПМЖ. Дають невелику суму,так як зарплата середня.
Можна купити якусь однушку страшненьку.
Але трохи боюсь, що всі свої заощадження вложить, а потім не витягну.
Та й тяганини з купівлею трохи є, бо треба дозвіл.
Незнаю чи моя мрія реальна?
Меня много• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Менша дитина мало знає українську, в Україну точно не зоче, але і в Польщі не хоче. Чекає закінчення навчання.
Думка дитини взагалі ні до чого
Джавеліна• 06 октября 2025
А що таке ’кредит на ПМЖ’?
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляДжавеліна
А що таке ’кредит на ПМЖ’?
Кредит давали тільки громадянам, зараз можна взяти тим, хто має ПМЖ
В шоколаде• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Вы больше 8 лет живёте в польше?
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Вы больше 8 лет живёте в польше?
Да
ПультОт_БМВ• 06 октября 2025
Ответ дляБабайко
Повинно бути відшкодування від держави
Це Херсонська обл . , села та міста повністю зтерті , відшкодувань немає бо бойові дії.
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Я Вам дуже співчуваю. То жах,таке пережити
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Если бы у вас были деньги на первый взнос, адвокатов, налоги, то вопрос бы не стоял. Судя по возрасту детей, вряд-ли вы ипотеку до пенсии выплатите
Так и не дадут до пенсии, это троль
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Так и не дадут до пенсии, это троль
Що не дадуть до пенсії?
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Що не дадуть до пенсії?
Сколько вам лет? Как давно в Польше?
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Сколько вам лет? Как давно в Польше?
50 років буде. 12 років в Польщі
В шоколаде• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
50 років буде. 12 років в Польщі
В таком возрасте вам никто ипотеку не даст, тем более на 24 года.
Tata-nita• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Незнаю. Це мене теж тривожить
Продати потім закрити за ті кошти кредит і різниця ще піде вам в карман, нічого боятися і відкладати на потім. У мене так знайомі зробили. Купили квартиру в кредит, декілька років платили, вирішили переїхати, продали (з покупцями все обговорили в нюансах) закрили кредит і більше половина вартості квартири в них на руках. Нічого не втратили. Тому брати і не вагатися
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляВ шоколаде
Дають,але сума менша, ніж просила
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляTata-nita
Такий варіант можливий. Але ціна може впасти
В шоколаде• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Дають,але сума менша, ніж просила
На 24 года ипотеку в 50 лет не дают. Вы можете сколько угодно фантазировать. Да и те кто покупает жилье в реальной жизни темы на советчице не создают.
Tata-nita• 06 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Я мешкаю за кордоном, іноді є сумніви брати кредит на 20 років чи ні . В Україні був великий дім , вклали в нього купу грошей , у відпустку не їдемо бо двір робимо , то фасад робимо і так далі . Що бачили , нічого . Дім в одну мить розбила ракета .
Більше я не хочу нічого купляти .
А ось так, краще не робити в мінус своєму здоров´ю щастю спогадам... Відпочинок має бути завжди на 1 місці. Пам´ятаю історію подружжя, коли він каже, а поїхали в Грецію, вона та ні, нам що підлогу ремонтувати, а він, та потім встигнемо ще з підлогою. Поїхали відпочили позасмагати задоволені в кайф, і через пів року він помирає від серцевого нападу, а вона згадує і каже, як добре що ми поїхали тоді в Грецію, а так би коханий і не відчув, з тією підлогою, задоволення від життя... То треба обов´язково відпочивати
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Автор а город какой, мне тоже не дали ипотеку, мне дали наличкой, вот где бред наличку на 10 лет на карте побыту, которая заканчивается через пол года дали 40 000, на квартиру не дали, которую с собой не заберёшь, дали заявление не принимали
Мой совет просите больше суму, но меньше лет так на 15 может так получится
ПультОт_БМВ• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
50 років буде. 12 років в Польщі
Мне 45 , и я думаю в Украине нет жилья , тут (Германия) не реально купить . Пенсия будет минимальная . Как правильно сделать не понимаю. Но кредит брать , чтоб потом дети выплачивали тоже не вариант .
В Польше смотря в каком городе можно и купить . Но только не 1 комнатную .
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
На больше не хватит
ПультОт_БМВ• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
На больше не хватит
А жить где будете ? Все в 1 комнате ?
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
А жить где будете ? Все в 1 комнате ?
Кто все? Я и дочь
ПультОт_БМВ• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Кто все? Я и дочь
Вы и дочь будете жить в 1 комнате , если всех устраивает и можно оплатить быстрее чем за 24 года ( по возрасту могут не дать ) , то это Ваш выбор .
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну да. Вопрос не о выдаче кредита,а о купли квартиры
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Получите гражданство на пенсии будите в социальном жить
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Это вам дорадца кредитовый сказал или банк конкретно? А в городе каком квартира?
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Подкова Лесна. В банке уже одобрили заявку
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Как они без квартиры одобрили, сначало надо квартиру найти, а какой банк?
Мамзелькіна• 06 октября 2025
Это под Варшавой? А работать где?
автор Карма хамелеона • 06 октября 2025
Ответ дляМамзелькіна
Вы когда нибудь брали кредит под недвижимость?