Кружите меня,кружите• 06 октября в 10:46
Люди которые работали в медицине, куда вы уходите работать потом? Кем?
Часто говорят ухожу,а куда?
Кров з молоком• 06 октября в 10:48
Одна пішла реабілітологом, друга відкрила масажний кабінет, третя пішла просто на склад, вигоріла
Не виправдовуюсь• 06 октября в 11:09
Домохозяйка) нашей семье так удобнее, чем платить человеку мою же зп за няню и жить на фастфуде
Ждун с Нибиру• 06 октября в 11:19
Ответ дляНе виправдовуюсь
точно, дешевше жінку дома посадити, нехай прибирає та готує, поки всі розвиваються, вчаться, спілкуютья з людьми.
Люблю Украину• 06 октября в 11:24
Лікар дерматолог- пішла спочатку в універ ( пожалкувала) а потім в косметологію( моє, подобається)
Не виправдовуюсь• 06 октября в 12:00
Ответ дляЖдун с Нибиру
Бачу у вас травма з цього приводу.
Якщо вам подобається і на роботі, і вдома, і вистачає при цьому часу на себе, то пахайте.
Будьте так ласкаві• 06 октября в 13:32
Ответ дляБроніки для Моніки
Фармпредставителями
І як? Краща робота?
Ждун с Нибиру• 06 октября в 17:41
Ответ дляНе виправдовуюсь
Бачу у вас травма з цього приводу.
Ага, моя подруга теж після декрету не вийшла на роботу, 20 років так просиділа, було зручно що мама дома, заведе-приведе дітей, котлети-борщі. А тепер чоловік на війні, а вона 0 без палички, ніде на роботу не беруть.
Не виправдовуюсь• 08 октября в 12:07
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не треба всіх рівняти по вашій подрузі та й 20 років то вже перебір. Чи вона до повноліття від дітей не відходила?
Ждун с Нибиру• 08 октября в 17:41
Ответ дляНе виправдовуюсь
лишилася дома після закінчення декрету бо чоловіку так зручно, шо діти доглянуті, школи-гуртки- котлєти.
Не виправдовуюсь• 08 октября в 21:26
Ответ дляЖдун с Нибиру
Школи-гуртки років до 11-12 максимум на мамі, далі вже діти самостійні. До того розриватись на три частини, щоб встигнути і вашим, і нашим не бачу сенсу,якщо ми говоримо про мед.сферу. Для мене занадто виснажливо працювати з хворими, а потім в другу зміну вдома з дитиною і по дому. В першу чергу Мені так зручно на даному етапі. До 20 років дитини не планую водити її за руку на гуртки))) Тому не рівняйте всіх по своєму оточенню.
Ждун с Нибиру• 08 октября в 21:27
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дада, робіть як зручно вашому чоловіку, шоб бідний не перенапрягався
Якщо готові поховати себе за прикриванням тилів, то, звісно, ваш вибір
Не виправдовуюсь• 08 октября в 21:31
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ахах, ок, так йому й передам😂