БеллаДонна• 06 октября в 20:47

Отрезали электрику Киев, ясно вы- ТВАРи!

Пишу высказаться, тв@ри! В пятницу в 8 утра оплатила долг по электрике , сегодня в обед, как крысы отрезали электрику.

3 октября утром оплатила! а 6 приехали и по тихому отрезали!
Приехала в Ясно, показала квитанцию об оплате, сказали что они деньги не видят, это мои проблемы , что деньги не дошли. Что я оказывается должна учитывать что три банковских дня деньги могут удерживаться банком. Всегда все платежи проходят в одну минуту, а тут они не дошли!

Обратите внимание что я оплатила в пятницу, а сегодня обрезали.
Живешь в войне, не выехали из страны, экономишь, двое детей младшая школа , и я ничего не могу доказать..мои деньги у меня списались , а к ним говорят деньги не дошли.

Платила через приложение Ясно! У меня был сразу плюсовой баланс, еще в пятницу.

Оплатила переподключение 5690 грн.
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 22:53
Ответ дляВ шоколаде
На пустом? Автор на неудобные вопросы о долге не отвечает...
мені теж цікаво яка сума
Хропочка з гривкою• 06 октября в 22:54
Ответ дляШвидка Настя
Та що мені їх уявляти? Якби мені довелось їх уявляти, я б теж вірила в ці феєричні казки.
та воно й видно))))
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-92699251
особливо п.3
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 22:55
Ответ дляКуплю орехи
Столько людей не платят,но отрезают не всем, хм..
ну мені так прийшли й відрізали, але реально був величезний борг, тепер можу протермінувати будь-що окрім світла
Швидка Настя• 06 октября в 22:56
Ответ дляБеллаДонна
Мы с вами просто с разных планет, вы видите одно, я- совсем другое. Таким как вы, что бы я не говорила, вы будете видеть только слова «частный дом», «Киев» и тому подобное что там сами додумали
І що я додумала? Що ви не злидня? Точно ні, вибачте. Тут навіть додумувати не треба. Ну заробити ж умієте, то сходіть до постачальника розберіться, думаю ваших здібностей вистачить.
Аноним с кешбеком• 06 октября в 22:56
Ответ дляШвидка Настя
Я б повірила, якби не мала такий будинок. І платіжку за серпень 800 грн і за вересень 1200 грн це з освітленням котеджного містечка і будиночком охорони))) Тож якусь правдоподібнішу вигадайте версію. ’За півтора місяці..’ коноплю ви там аирощуєте чи що? Бо якщо ваше господарство споживає на 3-4 тисячі електрики, то, вибачте, будиночок ваш точно до ’бідненьких’ не належить. Я то точно знаю що і скільки там має стояти, щоб зжерти стільки. Тож що вас завадило, зрештою, оплатити ті копійки?
вы мне не верите, а я вам. сколько киловатт у вас в месяц нагорает ?
Хропочка з гривкою• 06 октября в 22:56
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
мені теж цікаво яка сума
ловіть підказку: є така чарівна кнопочка ’всі повідомлення’, клацаєте біла акку автора - і вуаля, все, як на долоні)))
автор БеллаДонна • 06 октября в 22:58
Ответ дляАноним с кешбеком
это сумма оплаты за полтора-два месяца. у нас все на электро. даже газа нет. холодная вода от электро, горячая тоже бойлер греет, плита, духовка, отопление- абсолютно все. минимум 5 тысяч в летний дождливый месяц. если засуха и клумбу полить то соответственно больше. зимой то вообще жесть. больше 10 тыс выходит.
У меня все такжекак у вас, газа нет, мой долг около двух месяцев. Но тут не поймут что у нас, в домах, нет других платежей, кроме электричества, на котором все в доме работает и поэтому это небольшой долг, эта два месяца. Это не повод меня отключать, при том что я показываю квитанцию об оплате, а мне говорят что это не решает ситуацию и мне уже отрезали электрику и заплатите будьте добры за подключение 5600грн
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 22:58
Ответ дляМозговая пилочка
В квартирах не отрезают
мені аж бігом відрізали саме в квартирі без усіляких попереджень
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 22:59
Ответ дляМозговая пилочка
В Киеве не отрезают
я в Києві, мені відрізали
Швидка Настя• 06 октября в 23:00
Ответ дляХропочка з гривкою
та воно й видно))))
особливо п.3
І що у вас не сходиться? Що я все таки знаю вартість житла в приватному сегменті Києва (окстіться, це не великі вуйки, це Київ) і електрокару? Знаю. Як в скільки обходиться їх утримання. Тож у мене не сходиться, вибачте, як людина умудрилась зібрати боргів за пів року і з яких мотивів не платила. Бо як ми можемо бачити за необхідності погасити всі зобов´язання і навіть ще таку ж майже суму зверху проблем для неї не склало (що й не дивно)
автор БеллаДонна • 06 октября в 23:01
Ответ дляШвидка Настя
Я заряжаю машину
Швидка Настя• 06 октября в 23:01
Ответ дляБеллаДонна
Я заряжаю машину
Ви на ній таксуєте?
Хропочка з гривкою• 06 октября в 23:02
Ответ дляШвидка Настя
хріново знаєте, судячи з ’боргів за пів року’))) у мене все сходиться, це вам заздрість відбила логіку)))
автор БеллаДонна • 06 октября в 23:02
Ответ дляШвидка Настя
Угу. Так їсти нічого, що аж 8 тисяч боргів назбирала. Ніяк не могла їх знайти, щоб заплатити, ледь дістала. А як прийшлося, то в той же день ще шість за підключення віддала))) Точно чоботи їсти буде тепер. Або сидіння з тесли, там теж шкіряний салон)))
Сама ешь свои ботинки, там тебе и место где ты сейчас
Швидка Настя• 06 октября в 23:03
Ответ дляХропочка з гривкою
Ой, втомили, там трішки нижче після пункту три були викладки, чому саме не сходиться. Бо, бляха, у мене все те саме.
Швидка Настя• 06 октября в 23:04
Ответ дляБеллаДонна
Гарне місце. З електрикою)))
Швидка Настя• 06 октября в 23:05
Ответ дляАноним с кешбеком
Та хто їх знає, мені лише платіжки приходять автоматичні, треба дивитись, що там. Ну поділіть, по чому там воно зараз, 2,60, здається.
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 23:05
Ответ дляБеллаДонна
Портмоне выходит
портмоне три дні платіж, мені так на фоп через нього платили, у людини кошти списалися, а я отримала через три дні, ми обидві були в шоці, бо зазвичай мені просто з банку платять то в залежності від банку та часу доби від 10 хв до 5 годин йде платіж
Хропочка з гривкою• 06 октября в 23:06
Ответ дляШвидка Настя
що у вас те саме? будинок будинку рознь, як і його начинка. у вас не викладки, а фантазії, розігріті заздрістю
автор БеллаДонна • 06 октября в 23:06
Ответ дляШвидка Настя
В Теслі не шкіряний салон, ну це щоб ви знали на наступний раз, коли захочете щось зʼязвити
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 23:07
Ответ дляКуплю орехи
Наши люди живут в войне и платят за свет,который в руках монополистов олигархов и бандитов
а ви не думали, що платите за світло. яке є не дивлячись на обстріли, яке робітники дтеку лагодять 24/7, чи воно безкоштовне має бути?
Швидка Настя• 06 октября в 23:07
Ответ дляХропочка з гривкою
Саме так. Тому я приблизно уявляю, який має бути будинок і стояти начинка, щоб спалювати за місяць 5-6 тисяч влітку. Тож яким чином автор опинилась в боржниках - загадка. Люди з таким рівнем доходу впринципі не знають, скільки та електрика коштує.
Аноним с кешбеком• 06 октября в 23:08
Ответ дляШвидка Настя
які копійки оплатити ? в мене боргу нема. 1 квт у нас коштує 5.50 грн без залежності чи до 2000 квт ти його накрутив чи більше. так постановив кооператив. я печу майже кожен день і хліб також сама печу. плюс 3 рази на день я готую їжу. дуже рідко коли 2. плюс я варю двохвідерну каструляку каші покинутим собакам щодня. та і взагалі, який сенс мені тут брехати ? тема не моя.
Викачую яйцями• 06 октября в 23:09
Не дочитала все.., але кошти заходять від 3-6 днів, справді можуть і не бачити. Тварі не платять вчасно! А інші із-за таких в будинку страждають!
Хропочка з гривкою• 06 октября в 23:09
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
’На балансуючому ринку цю електроенергію по одній копійці за мегават-годину купує генерація ДТЕК Ріната Ахметова. Потім продає її споживачам за ринковою ціною — близько 3000 грн/МВт·год.’
https://bastion.tv/rinat-ahmetov-lishe-za-berezen-...
Сподіваюсь, Ви в стані порахувати, скільки кіловат в 1 МВт
Не вистачає, кажете?
Швидка Настя• 06 октября в 23:12
Ответ дляАноним с кешбеком
Мені то не розказуйте, власниці ПОВНІСТЮ електричного будинку)
Гжегож Бженчишчикевич• 06 октября в 23:13
Ответ дляШвидка Настя
ну не знаю скільки у будинку, але у нас у звичайній трьошці хрущі за вересень 1600 грн, це ми ніякого кондиціонеру не вмикали бо спеки не було, гаряча вода на бойлері, але він прикручений був майже на мінімум бо ще земля тепла й вода не холодна в крані, плита газ, єдине що всі сушимо волосся феном, а так що багато бере? компи, холодильник? це все копійки, світло лед-ки

однак така сума, взимку взагалі 2500 за світло приблизно, а да, пралка в нас на 30 градусів, дуже рідко я на 40 вмикаю
Аноним с кешбеком• 06 октября в 23:15
Ответ дляШвидка Настя
ок. не буду. може у вас 1 лампа ілліча на весь будинок, то може ви стільки й платите.
Швидка Настя• 06 октября в 23:17
Ответ дляБеллаДонна
Схожий був на шкіряний, але я в таксі звички не маю сидіння довбати для визначення їх харчової цінності. Не пощастило, значить. Навіть цей варіант мимо)
Швидка Настя• 06 октября в 23:19
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич

А це парадокс. У двушці хрущі 1300. Хз як воно виходить.