Садова гойдалка• Изменено 07 октября в 00:15

ПРРО чекбокс - як його зрозуміти? Я якийсь тугодум

Так все складно
Я не можу вловити схему
Дивлюсь Вже 3 години ці відео і не можу зрозуміти який алгоритм дій

В мене за послугу є функція передоплати і після плата
Мені приносять готівкою а також тап to фон
Який ще варіант оплати можна застосувати?
Я не розумію яким чином ключ під’їжджати до айфону щоб на комп’ютері я можу відкрити ключ і лишити пароль а як на телефоні
Бяки-козяки• 07 октября в 00:22
хмарний ключ треба активувати в чекбоксі щоб з телеофна не завантажувати файл ключ
Мяо мой мяо• 07 октября в 01:01
якщо приймаєте повністю оплату на розрахунковий рахунок, чек видавати не треба.
якщо оплата розбивається на предоплату та доплату через Нову пошту, наприклад, видаєте чек
Бяки-козяки• 07 октября в 10:55
Ответ дляМяо мой мяо
автор про інше питала, ви взагалі не читаєте про що питання?
Мяо мой мяо• 07 октября в 11:40
Ответ дляБяки-козяки
ви взагалі не вмієте не хаміти людям хоча б в інтернеті? я не вам писала, проходьте повз
Бяки-козяки• 07 октября в 13:04
Ответ дляМяо мой мяо
Не хочу проходити повз, хочу дізнатися навіщо ви відповідаєте не по темі.