Сказав пан президент Сербії Вучич. В любому випадку це буде остання війна для росії, якою ми її знаємо. І краще най вона случиться раніше, ніж пізніше, бо росія повинна стати заслоном від китаю і прийняти на себе його удари
Беляшик-cd4c• 07 октября 2025
Войны не будет, не надейтесь. Сейчас просто на этом хайпе заработают кто надо на продаже оружия, как в коронавирус на вакцине и антисептике и успокоются
Беляшик-cd4c• 07 октября 2025
Ответ дляAnasta25
А я бы с удовольствием посмотрела на войну китай - раша .
Но ее не будет…
Беляшик-cd4c• 07 октября 2025
Ответ дляAnasta25
Когда-нибудь будет 10000%
Надеюсь я доживу.
Не будет такая ресурсная страна воевать, они на другом зарабатывают. Воюют только нищие не развитые страны между собой, остальные умеют договариваться
Kateryna-S• 07 октября 2025
Ответ дляБеляшик-cd4c
А кто на продаже оружия заработает?
Как-то его не сильно производят кроме рашки которая уже в глубоком кризисе из-за этого.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 октября 2025
вы бы посмотрели финские бомбоубежища (по тв показывали- убежищ 55 тысяч!). никаких туалетов с канализацией- просто ведро. вот так они готовы к войне
Ну, поляки в більшості готові лише тікати.
З моїх близьких знайомих планують в Австралію)
Є такі що ще декілька років тому в Іспанії купували нерухомість. Не знаю чи це з війною пов’язано, але планують в разі чого там перечекати. Навіть не уявляю що робилося б якби полетіти на них масово дрони.
Ответ дляDumky
І саме тому Польще найбільше з країн НАТО ( в %% від свого ВВП) витрачає на закупівлю зброї))
Думаю ніхто там воювати не буде, швидше здадуться. Бо там люди ресурс, і смерть навіть одного - трагедія.
То не наше ’до останнього...’.
І да, я не закликаю здатися, але клоун з мясником поклали скільки людей просто так: скільки прильотів по шикуванням, навчальним центром на границі з роками? курвськ вже потужно обмяніли?
То не наше ’до останнього...’.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В нас в школі було укриття на 1 поверсі. Заборонили. Надали укриття в підвалі заводу ( логічно в тривогу вести дітей на завод). Так от туалет це і є відро. Обіцяють біотуалет.
Ответ дляviter33
Та. Але то не їхня война)
Дивно було б якби не витрачали. Але розуміння з теперішнім президентом, що не українці і Бандера їх основна проблема в житті, толком в половини нема.
Ответ дляDumky
Та. Але то не їхня война)
Не їхня, звісно
Але принаймі політики чудово пам’ятають історію - чим закінчувалися для Польщі конфлікти з рашею (якщо, не дай Бог Україна програє чи буде примушена до фактичної капітуляції)
А для популістів - висипати українське зерно, блокувати українські фури і приймати закони про ’заборону УПА і Бандери’ звісно, легше, ніж готуватися до війни з рашею
Але і ’вигрібають’ в корейських виробників усю зброю неспроста - бо вже зрозуміли, що ’кожен сам за себе’, ні США, ні НАТО впрягатися не будуть ’у випадку чого’
Взагалі здивований. як ядерну зброю ще не роблять
Valentina shop2020• 07 октября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Другое дело наши,Киев,страшные все в грибку стены,и один стул с мусорки,грязный
Ответ дляcheryl
То не наше ’до останнього...’.
’клоун з мясником поклали скільки людей просто так’
Трамп в интервью отметил, про 7 - 8,5 тыс потерь (общих) в неделю...