Мандолина Бу• 07 октября в 14:06

Вы думали, насколько глупая школьная система?

Каждый ребенок, несмотря на свои способности, а они у каждого разные, что не делает детей, неспособных к усвоению теории, тупыми, должен знать все предметы на 12. Не учитывается, что кто-то гуманитарий, а кто-то - математик. Нет индивидуального подхода, но если ребенок не справляется - индивидуальное давление он получает
lilul990• 07 октября в 14:07
Насправді в школі викладається 10 відсотків з того шо знає сам вчитель. Чи ви думаєте оті шкільні підручники то все шо треба прочитати шоб викладати предмет?

Круг знань вчителя з предмета набагато ширший, викладається якийсь мінімум
Редисочка• 07 октября в 14:07
поток безсознания
ЖивунаБагамах• 07 октября в 14:08
Думали конечно, но шо поделать
Ребёнок, наконец-то, уже в универе, но и там тоже есть вопросики к программе обучения.
Печенюшка• 07 октября в 14:08
Не должен. У математика будет по математике 12 и может пойти в мат.класс- где 6 математик в неделю, а не две.
Зашла на 5минут• 07 октября в 14:09
Ответ дляПеченюшка
А де математика двічі на тиждень?
Люблю порядок• 07 октября в 14:09
А где написано , что ребенок должен знать все предметы на 12 ?
ДваДваВісім• 07 октября в 14:09
Загальна система освіти не для того щоб розкрити індивідуальності. А для того щоб з дитинства привчати ставити в стойло рабів
Куда_бежать• 07 октября в 14:09
Де хоч слово про ’должен’ знати на 12?
автор Мандолина Бу • 07 октября в 14:10
Ответ дляКуда_бежать
Де хоч слово про ’должен’ знати на 12?
Хорошо, на 7-12. Но и это не всегда возможно вытянуть, если не дается предмет никак
Печенюшка• 07 октября в 14:10
Ответ дляЗашла на 5минут
А де математика двічі на тиждень?
В гуманитарных классах. Откройте учебные программы министерства - два-три уровня глубины для каждой дисциплины.
Куда_бежать• 07 октября в 14:11
Ответ дляМандолина Бу
Звідки ви берете це твердження, що повинен знати на 7-12? Кому повинен?
Будьте так ласкаві• 07 октября в 14:12
Я часто думаю, наскільки тупі теми тут читаю. Хто вам сказав, що всім дітям обовʼязково знати всі предмети на 12? Це загальна середня освіта. Програма розрахована на середні розумові здібності і за мету ставить дати можливість побачити різні аспекти життя з точки зору різних дисциплін. І в подальшому дає можливість визначитися людині що їй подобається, що цікаво, до чого має хист і що хотів би вивчати поглиблено.
автор Мандолина Бу • 07 октября в 14:12
Ответ дляКуда_бежать
Учителя в классе с давлением на ребенка и родителей не встречали? И я встречала, и сестра моя двоюродная и брат
автор Мандолина Бу • 07 октября в 14:12
Ответ дляБудьте так ласкаві
Вы учились в школе?
lilul990• 07 октября в 14:12
Ответ дляМандолина Бу
Предмет може і не даватись. Це не значить шо вірші чи формули не треба вчить

Усе це корисно для мозку і загального розвитку.
Будьте так ласкаві• 07 октября в 14:13
Ответ дляМандолина Бу
Вы учились в школе?
Ні, я одразу процесором народилась 🤓
Печенюшка• 07 октября в 14:13
Ответ дляМандолина Бу
Ну не дается никак - получите 6 и оть№№тесь от ребенка. Или вам надо 7, потому что это 4- и это лучше чем 3+ ...и у вас ломка от 3... ?
Куда_бежать• 07 октября в 14:13
Ответ дляМандолина Бу
Так у вашому випадку проблема не в системі освіти, а проблема в неадекватних вчителях і батьках.
lilul990• 07 октября в 14:13
Ответ дляБудьте так ласкаві
я би сказала що не хватає міждисциплінарних зв´язків у школі. Хімії з математикою, історії з літературою. Щоб діти могли бачити усі ці зв´язки а не просто зубрити
Виниловая пластинка• 07 октября в 14:13
Ну це ваші особисті вимоги, що дитина має все знати на 12.

В школі переводять в наступний клас з 1 балом, ніхто нічого не вимагає. Але є можливість проявити себе і отримати оцінку 12.
Будьте так ласкаві• 07 октября в 14:13
Ответ дляlilul990

Тупі та ліниві цього зрозуміти не можуть.
Помаранчова душа• 07 октября в 14:14
ну где там будет инд поход когда учитель один а в классе 29 человек
тут только если сам родитель заинтересован и сидит после работы своей и занимается
ну а есть родители, что считают что ребенок должен все усваивать в школе
Виниловая пластинка• 07 октября в 14:15
Ответ дляПомаранчова душа
І я дуже сумніваюся, що в універі і на роботі хтось буде забезпечувати інд.підхід в майбутньому.
Виниловая пластинка• 07 октября в 14:16
Ответ дляМандолина Бу
Це було 40 років тому?
ОливьЕЖечка• 07 октября в 14:16
Ні. Є окремі діти, які не можуть засвоїти більшість предметів на рівні банальної ерудиції і їх не більшість. За індивідуальний підхід платіть окремо.
Помаранчова душа• 07 октября в 14:16
Ответ дляВиниловая пластинка
нет конечно
нам в универе лектор приходил , начитывал лекцию и говорил вы должны уметь работать с информацией что вам дали
и сами выгребать - его не волновало понял ты или нет
потом на зачете он проверит кто и что понял
сладкий_ноябрь• 07 октября в 14:16
В чому проблема орієнтуватися на свою дитину і розвивати її здібності?
Чи обовʼязково мати з усього 12?
Якщо не математик, то нехай має 5-6, що тут такого то?
сладкий_ноябрь• 07 октября в 14:16
Ответ дляМандолина Бу
Ну і фіг з ним
сладкий_ноябрь• 07 октября в 14:17
Ответ дляМандолина Бу
Їм пофіг
Не фантазуйте
Мядуза аля моргонер• 07 октября в 14:18
Ответ дляКуда_бежать
ЗНО математику, например, все равно нужно сдавать всем