Единорог помог• 07 октября 2025
Це нормальна ситуація зі сторони, чи жлобство?
Ситуація...
Зустрілися о 18:00 з хлопцем. Пішли до бару (до бару таксі я сама собі викликала, він собі окремо).
У барі випили по 2 коктейлі та сирно-фруктову тарілку він замовив. Тобто, за фактом це була наша вечеря.
Я була не голодна, думаю добре.
З самого початку була домовленість, що я в нього залишуся. Він це наперед знав.
Приїхали до нього, випили по келиху вина.
Певна річ, чим ми вночі і зранку... займалися.
Зранку я пішла в душ, він зробив каву та каже, що тільки кава є на сніданок. Посиділи ще так до 11.00, він мене потім відвіз додому.
Питання в чому... невже не можна було заздалегідь закупити хліба, ковбаси на бутерброди?
Знаючи, що в нього дівчина ночує?
Такий осад залишився. Турботи виходить немає?
Прямо так і сказати про це? Бо мене аж розпирає.
Я була не голодна, думаю добре.
Знаючи, що в нього дівчина ночує?
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Да, в посте 259 написала.
А и один раз - доставка цветов была
Типично для нарца на все 100.
Ноль еды зато цветы
стихи хоть не писал
Они любят свои говно стихи строчить.
Будто ими можно оплатить еду, жилье или лечение или за них простить все.
Ноль еды зато цветы
стихи хоть не писал
Они любят свои говно стихи строчить.
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляФантазерша
Боже, так любимые советчицами пополамщики даже бутербродом на завтрак угостить не могут 😂
А девушка бы голодного оставила, то сами же бабы и заклевали бы.
Продолжайте в том же дуже, «гордые и независимые». 😂
Скоро вы не только зарабатывать на всю семью, всех обхаживать будете, секс по требованию, а о вас еще и ноги будут вытирать регулярно.
А потом вой стоит про «маминых черешенек». Вообще самоуважение и чувство достоинства потеряли.
Отож, бабы сердобольные, уже б накормила бедолагу борщем со сметанкой
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
В министерстве копеечные зарплаты если это рядовой сотрудник уровня младший экономист или ноунейм офисный служащий.
о чем вы говорите)) я сама была в министерстве. столько сколько я получала премий тогда,провидный спец- вам и не снилось а он был в Минобороны много лет назад.
ником уне рассказывайте,что в минист.низкие зп. ни когда-то ни теперь. ЭТО СМЕШНО)))))
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Ну может какое жирное министерство, в казначействе и прочих минэкономиках рядовые новички получали как библиотекарши или уборщицы.
Фантазерша• 07 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Я не звикла просити. Так мене виховали.
Сама можу собі купити і забеспечити .
Ну то купуйте та забезпечуйте.
А до нього їздитиме за власний рахунок на секс за першим його викликом. Головне, поїсти не забудьте. Або із собою візміть.
Що не так?
чОткий пацан же.
Що не так?
чОткий пацан же.
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Юстиции, налоговики и сельхоз думаю нормально себя чухают. За остальных не знаю.
Фантазерша• 07 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Він коли мене відвіз. Поїхав в Ашан
Правильно зробив як істинний жлоб і пополамщик. Ви ж таких любите, дівчата? Бо ви із самого початку дозволили до себе таке ставлення своїм «сама-сама». На інше тепер не очікуйте.
Фантазерша• 07 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Все насмокталось і кінчив від цього.
Потім ще 2 рази був секс
Незабаром така професія як повія зникне за недоцільністю. 😂 Кругом повно «гордих та самостійних», з «0» поваги до себе, готових на все. 😂
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
Все норм.себя чухают)))) поверьте
ФФФФристайла• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
у меня когда был первый секс - мужчина изголялся по полной. и торт,и шашлык,и пицца... да там было все)) аром свечи,аром.масло,масаж. на утро тоже чего душа пожелает. если в первый раз таоке-его надо гнать сцаным веником!
Вот и я об этом)) но автору шо в стенку горохом))
ФФФФристайла• 07 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Да, люблю.
Но я ищу отношений, а не перепих один.
Он был женат, почему развелся в двух словах, говорит невнятно.
Но я ищу отношений, а не перепих один.
Вы сами себе противоречите. Когда ищут отношений то выстраивают отношения, а не делают минет на восьмом свидание малознаеомуму мужику после пары коктейлей.
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
Да не гоаорите херни. Во честно. Я знаю сколтко я получала в 2004 году. У меня премии были каждые 2 недели. И это было даже не мин-во на тот момент. Но я была госслужащей.
Ну и я вас рассторою. В казнасействе зп маленькие .в счетной палате тоже. В минестерствпх выше нааамного
Тень льва• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
бо йому на вас насрати. мені 44 р і коли я залишаюсь у чоловіка, то мені не просто звечора купують все найліпше- червону рибку, злаковий хліб, авокадо,вершки до кави,тістечка(це на вибір), сир і сметану на сніданок, він ще й приготує його і подасть. -це може бути омлет з овочами. купує все,щоб я зранку вибрала.
а вам і так сойдьот.
Ваууу
Авокадо і хліб аж злаковий
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Вы агрессивная. Смысл мне врать? Много знакомых там работало до войны на рядовых должностях.
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляТень льва
Ваууу
Авокадо і хліб аж злаковий
Не тільки. Не треба писати не все)) чи вам вилвзло?)) Червона рибка. Омлет. Мир зі сметаною .тістечка. для сніданку достатньо)))) і так завжди
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Не обижайтесь, но ваш текст больше похож на речь пьяненького мужчины или тети, которых недавно уволили.
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
От бабы слышу)))
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Я теперь кушать хочу 🥲
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
А вы в курсе что с 2022 г у всех госллуж. Здорово увеличили зп?)в разы. ))тепкрь нет премий. Но оклады) стали. Но и до войны 200-300%премия всегда покрывала недрстачу
Тень льва• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Неймовірно
Голодні баби
А ви слова в стилі Повилазило вживаєте в повсякденному житті до незнайомих людей ?
Якось картинка та типаж складається в пазл
Голодні баби
пані Солоха• 07 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
Так надбавки за стаж, а премии снимать могли за любой пук. Но что там сейчас я без понятия. Я сама в сфере образования и делопроизводства работала, там тоже зарплата мелочевка.
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
За 18 лет никто ничего ни разу не снял
ШанельКуКу• 07 октября 2025
Ответ дляТень льва
Неймовірно
Голодні баби
Ні не голодні. А які себе поважають і люблять комфорт. Якщо вам норм щоб вас трахали і гавіть не пригостили.то мені вас шкода. Ви нещасна жінка,. Навіть в поганих готелях є сніданок. А тут нуль. Ні вечері.ні сніданку. Чим хизуватись?
Ответ дляФФФФристайла
Та это все теория. Можно на двадцатом делать и через неделю разойтись. А можно на втором и прожить вместе 10 лет. Все индивидуально
ФФФФристайла• 07 октября 2025
Ответ дляКузякин
Та что вы еще можете написать в такой теме))
Сарафанное радио• 07 октября 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Але ж запросив до себе. Як би це спонтанно було, питань взагалі немає
Автор, просто ставтесь до нього як до тренажера для сексу - він вам нічого не винен, але й ви йому - нічого. Це в даному випадку найздоровіше ставлення до чоловіка.
Сарафанное радио• 07 октября 2025
Ответ дляКидстаффовна
Таке враження, що у вас у всіх їжа в житті на першому місці. Хоча дивишся навколо і це так і є
А ви після ночі сексмарафону тільки квіточки нюхаєте? Ну ну...
Сарафанное радио• 07 октября 2025
Ответ дляпані Солоха
Дізнатись чи жива після обстрілів, кинути грошей щоб мала за що зняти житло чи доїхати додому тощо
Наче автор не казала, що він їй кидав на житло чи таксі сплатив