Единорог помог• 07 октября 2025

Це нормальна ситуація зі сторони, чи жлобство?

Ситуація...
Зустрілися о 18:00 з хлопцем. Пішли до бару (до бару таксі я сама собі викликала, він собі окремо).
У барі випили по 2 коктейлі та сирно-фруктову тарілку він замовив. Тобто, за фактом це була наша вечеря.
Я була не голодна, думаю добре.
З самого початку була домовленість, що я в нього залишуся. Він це наперед знав.
Приїхали до нього, випили по келиху вина.
Певна річ, чим ми вночі і зранку... займалися.
Зранку я пішла в душ, він зробив каву та каже, що тільки кава є на сніданок. Посиділи ще так до 11.00, він мене потім відвіз додому.

Питання в чому... невже не можна було заздалегідь закупити хліба, ковбаси на бутерброди?
Знаючи, що в нього дівчина ночує?
Такий осад залишився. Турботи виходить немає?
Прямо так і сказати про це? Бо мене аж розпирає.
Тень льва• 10 октября 2025
Ответ дляКузякин
А у вас не укладывается в голове, что для многих в нашей стране это деликатесы?
Тоді нехай дають за делікатеси ( ніт , за звичайну їжу )
Кажу , ж голодні баби
Секретница• 11 октября 2025
Ответ дляТень льва
Кажу , ж голодні баби
Чоловіки міряються пісюнами, баби- хто за шо дає
І тільки жінки, дають тоді коли хочуть😂
Аліса-90ae• 17 октября 2025
Ответ дляШанельКуКу
бо йому на вас насрати. мені 44 р і коли я залишаюсь у чоловіка, то мені не просто звечора купують все найліпше- червону рибку, злаковий хліб, авокадо,вершки до кави,тістечка(це на вибір), сир і сметану на сніданок, він ще й приготує його і подасть. -це може бути омлет з овочами. купує все,щоб я зранку вибрала.
а вам і так сойдьот.
Ви дорога жінка.дякую що дилетесь досвідом