Играю_на_кларнете• 07 октября в 15:21
любителям святого Порошенка
У США оприлюднені нові документи ФБР, які стосуються корупційної схеми за участю президента України П.Порошенка та В.Медведчука. В матеріалі зокрема йдеться про події 2016–2019 років, коли українські політики могли діяти в інтересах Москви.
Ділові зв´язки були частиною більшої "схеми відмивання грошей" за участю Порошенка, Віктора Медведчука, емісаря Росії в Україні, та президента Росії Володимира Путіна.
"В Україні є сотні газових та енергетичних компаній, які працюють під різними назвами, які дозволяють російським грошам протікати через Україну", - стверджується у файлі 2019 року.
Порошенко за свої послуги мав отримати “100 мільйонів доларів у вигляді акцій та гарантованого прибутку від продажу газу", - йдеться у файлах ФБР, опублікованих New York Post.
Посилання 1
Посилання 2
Посилання 1
Посилання 2
Ласкове телятко• 07 октября в 15:38
Та лучше б он и дальше отмывал, а мы жили как жили.
Что-то при ваших святых зеленых страна превратилась в концлагерь.
Первоклашка Я• 07 октября в 15:39
Ответ дляИграю_на_кларнете
чому не має? де зараз Медведчук?
невже в тюрмі?
Your Sweetheart• 07 октября в 15:39
Ответ дляразмахер
Ну так, це вони склади зі зброєю палили та мільйони в офшори виводили. Й торти в Москві продавали.
Вам ті торти спокою не дають
Сходіть уже та купіть собі хоч шоколадку, якщо вистачить грошей після кінця епохи бідності
Бо глюкоза таки впливає на ясність розуму
Прокачую сідниці• 07 октября в 15:39
Ответ дляПервоклашка Я
ого які новини.
це Порошенко зупиняв військові заводи починаючи з 2019-го, і їздив піарився на розмінуванні східної лінії розмежування і акваторії Маріуполя? і за наказом Порошенка повідводили усі бойові частини з місць дислокації навколо Києва і на півдні?
нічого собі!
ну что вы, конечно же не при нем взрывались массово склады с оружием по стране, ну как такой святой человек имевший миллиарды с болот мог такое допустить
давайте дружно - томос, безвиз... повторять много раз не останавливаясь
Играю_на_кларнете
• 07 октября в 15:39
Ответ дляАнонимус Я
Я за Кучму і його вміння закінчувати майдани без крові, сидіти на двох стільцях і не знищувати українців. Так як робить теперішня влада.
за Кучми та його послідовників була роззброєна Україна
Прокачую сідниці• 07 октября в 15:40
Ответ дляЛаскове телятко
так война у нас три года 11
вы уже определитесь
Первоклашка Я• 07 октября в 15:40
Ответ дляФайна пані
А чонгар в 22 теж він?
звісно, хто ж іще
власноручно!
Ласкове телятко• 07 октября в 15:40
Ответ дляПрокачую сідниці
так война у нас три года 11
вы уже определитесь
Страна стала концлагерем только при Зе
Людей приравняли к рабам только при Зе
Прокачую сідниці• 07 октября в 15:41
Ответ дляЛаскове телятко
Страна стала концлагерем только при Зе
Людей приравняли к рабам только при Зе
то есть война три года
по вашему?
Удачная• 07 октября в 15:41
Думаю, если раскроют секретные документы про нынешнюю власть, то это покажется просто детским садом.
Анонимус Я• 07 октября в 15:41
Ответ дляИграю_на_кларнете
За Кучми ніхто воювати не планував.
Первоклашка Я• 07 октября в 15:41
Ответ дляПрокачую сідниці
при Зеленському зараз масово вибухають будинки з людьми, потяги і електропідстанції
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:42
Ответ дляИграю_на_кларнете
чому не має? де зараз Медведчук?
як де, прожиає своє краще життя біля кума-хуйла)))
Головний «зрадник», якого не шукає Україна. Що відбувається зі справами Віктора Медведчука
а вірні зелені слуги пильнують майно пахана в Україні
Партнер Єрмака, після його призначення в ОП, почав активно входити в бізнес Столара-Медведчука
Играю_на_кларнете
• 07 октября в 15:42
Ответ дляАнонимус Я
За Кучми ніхто воювати не планував.
то зараз і бачимо до чого дії Кучми з роззброєння призвели
Анонимус Я• 07 октября в 15:42
Ответ дляУдачная
Сто відсотків. І що автор буде робити?
Your Sweetheart• 07 октября в 15:42
Ответ дляПрокачую сідниці
А шо зробив зеля? Розігнав церкви?
Розсварив людей по національному і мовному питанню? Закрив кордони і краде гроші , виділені на гроші?
Що?!
Де хоч якийсь плюс панування паршивого блазня?
Що?!
Пуки-куки• 07 октября в 15:42
Ответ дляИграю_на_кларнете
а вам норм?
мені не норм крупція і кумововство НИНІШНЬОЇ ЗЕЛЕНІ
Прокачую сідниці• 07 октября в 15:43
Ответ дляЛаскове телятко
Страна стала концлагерем только при Зе
Людей приравняли к рабам только при Зе
сейчас жопа, это факт
но предпосылки шли от пороха, в разгар ато
отбить кучку на то время окупантов не было проблемой ( и это не мои мысли, а слова военных которые были на том направлении)
но почему то приказы шли то отступать, то не наступать.....
Your Sweetheart• 07 октября в 15:43
Ответ дляПервоклашка Я
Щас вам напишуть, що ви ботиха рашиська вто тільки рашка винна у тому
Играю_на_кларнете
• 07 октября в 15:43
Ответ дляYour Sweetheart
А шо зробив зеля? Розігнав церкви?
Що?!
Удалено администрацией...
НуКаНаКа• 07 октября в 15:43
Ответ дляразмахер
Ви від теми не відходьте. Мова про роботу на Москву! Чи Ви також за російську окупацію України? Разом з Порошенком та Медведчуком готували Україну для вторгнення?
Ви нічого не переплутали?
Це Порошенко, а не свята бубучка, будував дороги, розмінував Чонгар, здав 20% територій і закрив всі оборонні програми?
Анонимус Я• 07 октября в 15:43
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ні це дії вашого величного до цього призвели. Тому що заробляють на війні. Ви не там винних шукаєте.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:43
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
так вы типа в польшах?
тіпа ви, а я в Україні і з моральним задоволенням спостерігаю, як акакаяразнічним ждунам все міцніше зашморг зелений затягають. Вплив на себе давно вже постаралась мінімізувати
Your Sweetheart• 07 октября в 15:44
Ответ дляИграю_на_кларнете
Удалено администрацией...
НуКаНаКа• 07 октября в 15:44
Ответ дляМейк-ап форева
Когда его посадят уже наконец... Лживый ,алчный,продажный свин.
Скоріш вже ваша зелена свиня буде на суді.
Удачная• 07 октября в 15:44
Ответ дляЛаскове телятко
Страна стала концлагерем только при Зе
Людей приравняли к рабам только при Зе
Он шел к власти уже с такой задачей. Вернуть заробитчан, эмигрантов, беженцев (нужное подчеркнуть), построить цифровое гетто (взломанные и слитые данные из баз и реестров, а сейчас вообще как на ладони все и про всех в одной базе будет со всеми вытекающими), сверху добавились вечная война и мобилизация. Люди для него — просто ресурс для экспериментов, обогащения и просто пыль под ногами.
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:44
Ответ дляYour Sweetheart
Хоч чорта лисого
е ні, чорта лисого - після того, як зелупні переполовинять поголів’я акакаразнічне
Your Sweetheart• 07 октября в 15:45
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Будь-хто кращий за це чмо
Вже гіршого і уявити важко
Играю_на_кларнете
• 07 октября в 15:45
Ответ дляПервоклашка Я
А хто це робить, що вибухають потяги і електропідстанції?
Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября в 15:45
Ответ дляАнонимус Я
Ви абсолютно праві. Чим ближче до виборів, тим більше буде цього лайна
так на це лайно вже не ведуться навіть ті, хто в 2019 роі робив вигляд, що вірить)))